9185 відвідувачів онлайн

Крим - вирішальна територія, його деокупація змінить усе, - генерал Ходжес

ходжес

Контрнаступ буде націлений на деокупацію Криму.

Про це в інтерв'ю DW заявив екскомандувач військами США в Європі Бен Ходжес, передає Цензор.НЕТ.

"Я думаю, що бої навколо Бахмуту мали дуже високу ціну, але це було й необхідно. Генштаб побачив, що може зупинити російські війська в Бахмуті та виснажити їх, змусити їх використати багато ресурсів без того, щоб Україна мусила стягувати до Бахмуту свої бронетанкові війська. Адже вони знадобляться їм, коли вони розпочнуть свій власний контрнаступ, який, як я припускаю, відбудеться на дуже вузькій ділянці фронту, щоб мати вирішальний ефект, пробити сухопутний коридор між Кримом та Росією.

Крим - вирішальна територія. Можна вбити кожного російського солдата в радіусі 200 кілометрів навколо Бахмуту, але це не змінить стратегічну ситуацію. Але якщо звільнити Крим, це змінить все. Тож контрнаступ буде націлений на визволення Криму. А решта Донбасу, я думаю, буде пізніше", - пояснив він.

За словами Ходжеса, західні партнери України, зокрема США, Німеччина, Великобританія та Франція, усвідомлюють, наскільки важливий цей контрнаступ, тому маємо "побачити успіх України".

Топ коментарі
+8
Деокупація Криму - єдине вивішення закінчення активної фази війни!
показати весь коментар
07.04.2023 12:45 Відповісти
+6
Не хочу уезжать из Крыма! Тут так классно, все по домашнему.
показати весь коментар
07.04.2023 12:58 Відповісти
+5
андрофагам- понаєхам - примусова депортація, а озброених орків знищувати . В Крим мають повернтутися всі, хто емігрував з 2014 року, а також землі і будинки, звільнені від колоборантів і русні надавати всім бажаючим ветеранам ЗСУ та членам їх сімей. Заміщення кацапами етносу має бути виправлене. Досвід Судет та Польщі після WW - 2 позитивний, треба врахувати.
показати весь коментар
07.04.2023 12:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Деокупація Криму - єдине вивішення закінчення активної фази війни!
показати весь коментар
07.04.2023 12:45 Відповісти
андрофагам- понаєхам - примусова депортація, а озброених орків знищувати . В Крим мають повернтутися всі, хто емігрував з 2014 року, а також землі і будинки, звільнені від колоборантів і русні надавати всім бажаючим ветеранам ЗСУ та членам їх сімей. Заміщення кацапами етносу має бути виправлене. Досвід Судет та Польщі після WW - 2 позитивний, треба врахувати.
показати весь коментар
07.04.2023 12:50 Відповісти
+ для усіх хто жив під окупацією 9 років, офіційний статус "негромадянина" і здача екзаменів на українське громадянство: основи Конституції України, українська мова і література, історія, культура і традиції України !!!
показати весь коментар
07.04.2023 13:27 Відповісти
+ позбавлення виборчих прав на 50 років. Патріоти в цю групу не входять.
показати весь коментар
07.04.2023 13:32 Відповісти
всё началось с Крыма-всё им и закончится
показати весь коментар
07.04.2023 12:53 Відповісти
Почати з Криму це єдиний шангс його повернути, дійсно єдиний, ви-ми всі розуміємо що його хоуть розміняти на припинення війни, і ***** сам цього дуже хоче, а не можна йому дати те що він хоче! бамбас вже приречений на те що бути випаленою землею,це поле битви, людей забрати, жити там не буде можливості, це буде буферна зона між нами і помийкою
показати весь коментар
07.04.2023 12:56 Відповісти
Не хочу уезжать из Крыма! Тут так классно, все по домашнему.
показати весь коментар
07.04.2023 12:58 Відповісти
Якщо дійсно контрнаступ має на меті перерізання сухопутного коридору між Кримом та московією, то тоді краще вичавлювати москолоту та рашистів з півострову - най тікають через Керчинську протоку хоч через міст, хоч на надувних бабах. Не вступаючи в прямі боєзіткнення, а влучними ударами арти та РСЗВ змушувати до "жесту доброї волі".
Але це моя "диванна" точка зору. Впевнений, у Генерала є свій план, який все враховує. А наслідки будуть дуже неприємними для рашитів і радісними для України.
показати весь коментар
07.04.2023 13:05 Відповісти
міст потрібно підривати за першої ліпшої можливості !!!
показати весь коментар
07.04.2023 13:35 Відповісти
Я такої ж думки .

Бо по факту 2012 рока -- в Криму проукраїнськи партії були більш популярні ніж в Донбасі
показати весь коментар
07.04.2023 13:05 Відповісти
Хоть кто то адекватно мыслит на Западе и понимает что крым важнее дамбаса
показати весь коментар
07.04.2023 13:05 Відповісти
Если возьмем крым то рашисты сами попросят РЕАЛЬНОГО мира, и сами свалят с дамбаса когда мы в крыму поставим Гарпуны, Нептуны и прочие противокорабельные ракеты, а так же ПВО, которые перекроют рашистским кораблям и самолетам все выходы к Черному морю а значит и сообщение со всем миром и ихними союзниками типо Сирии
показати весь коментар
07.04.2023 13:08 Відповісти
Даунбасс просто так не візьмеш. Там намертво окопалися, а от Крим - достатньо забезпечення перерізати - і опиняться в мішку. Звісно, логічно починати з того, що легше, плюс - Крим - сакральний для *****. Це буде прямий удар йому по яйцях.
показати весь коментар
07.04.2023 13:12 Відповісти
Крим піддати такій прожарці всіма видами зброї, щоб у рашистів/чи що там по МКАДУ від них залишиться/ більше ніколи не виникало думки про "город руской слави". Як вийдем до узбережжя та перешийка, якщо на плечах втікаючих не війдемо у Крим, то буде тільки одна задача - збір та утилізація трупів русні.
показати весь коментар
07.04.2023 13:27 Відповісти
Ходжес и его очередная "деоккупация Крыма, вот-вот, совсем чуть-чуть".
показати весь коментар
07.04.2023 13:21 Відповісти
Як видно ІМХО спрацьовує. русня ментушиться, постійно в напрязі, а на їх пабликах десь з березня неприкрита тревога. В момент наступу, кацапи будуть у стані психічного безладу.
показати весь коментар
07.04.2023 17:10 Відповісти
Боюсь в одном Ходжес прав, попытки деокупаци Крыма действительно изменят все в этом конфликте :/