10844 відвідувача онлайн
6 829 31

Мамая зняли з посади мера Полтави: Вирок ВАКС набрав законної сили

мамай,олександр

Рішення Вищого антикорупційного суду у справі щодо мера Полтави Олександра Мамая набрало законної сили 4 квітня.

Про це у Faceboook повідомив адвокат Леонід Маслов, передає Цензор.НЕТ.

"4 квітня набрав законної сили вирок ВАКС комуняці, ворюзі і колаборанту меру Полтави Мамаю, тепер - колишньому. Це чудовисько і ганьба полтавчан більше не мер. Бо відповідно до угоди про визнання винуватості суд визнав мера винуватим в організації розтрати майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, а також в організації внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, тобто у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 27, ч. 4 ст. 191 та ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу", - йдеться в повідомленні.

Маслов нагадав, що Мамай, перебуваючи у змові з директором та бухгалтером комунальної організації "Інститут розвитку міста", влаштував на роботу 2 людей, які фактично не виконували роботу на підприємстві, а вели домашнє господарство в будинку Мамая та його близького оточення.

"5 років умовно, відшкодування збитків 540 тис грн, плюс 2 млн грн. на ЗСУ та позбавлення посади. Нагадаю, що на злочинці ще вісить підозра за ст. 114-2 ККУ "Несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України війскових формувань, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану". Його ще будуть судити за це", - додав адвокат.

Топ коментарі
+25
Невже Полтава позбавилась цієї мерненної мерзоти - мамая? Вітаю полтавчан!
показати весь коментар
07.04.2023 16:40 Відповісти
+22
Андрію Анатолійовичу Карпову мої шанування.Наш Полтава- мер!🥰
показати весь коментар
07.04.2023 16:20 Відповісти
+20
Він крав у лохів, а потім перед виборами роздавав лохам копійки від вкраденого. Лохам це подобалося, і тому вони знову його обирали. Таке собі замкнене коло.
показати весь коментар
07.04.2023 16:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
07.04.2023 16:20 Відповісти
Андрію Анатолійовичу Карпову мої шанування.Наш Полтава- мер!🥰
показати весь коментар
07.04.2023 16:20 Відповісти
Карпов в.о. мера? Круто!
показати весь коментар
07.04.2023 17:40 Відповісти
шлендра квартальна
показати весь коментар
07.04.2023 16:21 Відповісти
Наконец-то....
показати весь коментар
07.04.2023 16:23 Відповісти
А на буцегарню не "напрацював"?
показати весь коментар
07.04.2023 16:31 Відповісти
Квартальна жлобиха, всіх кумів попристроювала на високі державні посади і сама великою ложкою черпає з бюджету. Почвара...
показати весь коментар
07.04.2023 16:37 Відповісти
Невже Полтава позбавилась цієї мерненної мерзоти - мамая? Вітаю полтавчан!
показати весь коментар
07.04.2023 16:40 Відповісти
не хвилюйтесь, виберуть вчетверте
показати весь коментар
07.04.2023 17:57 Відповісти
Завдання : у запропонованому реченні підкреслити правильне слово: "Мерзенну істоту мамая- обирали неодноразово мерзенні /чудові полтавчани"!
показати весь коментар
07.04.2023 18:21 Відповісти
А в чому тут заслуга полтавчан? В тім, що вони щоразу обирають мером цього гавнюка?
показати весь коментар
07.04.2023 20:03 Відповісти
а чому його вибрали полтавчани? чим він їм так сподобався? невже тим, що вмів так нахабно красти
показати весь коментар
07.04.2023 16:47 Відповісти
Він крав у лохів, а потім перед виборами роздавав лохам копійки від вкраденого. Лохам це подобалося, і тому вони знову його обирали. Таке собі замкнене коло.
показати весь коментар
07.04.2023 16:50 Відповісти
полтавська біомаса дуже затуркана,
Мордор суттєво витратився протягом 3-х століть, щоб довести, що чорне, це біле, а біле - чорне, жалію лише про те, що коли я колись припускав, що виборець цієї біомаси не може бути ворогом українців і України, то нормальні люди лише багатозначно перезиралися,
сподіваюся у більшості полтавців 24 лютого 2022 року стався певний катарсис
показати весь коментар
07.04.2023 17:18 Відповісти
Гречку та олію давав кугутам
показати весь коментар
07.04.2023 18:20 Відповісти
а як обрали яника? так і цього. деякі екземпляри з населення Україні інколи таке мелять, що потім перестаєш їм співчувати стосовно розбомбленого власного будинку.
показати весь коментар
07.04.2023 18:44 Відповісти
Вибори. Настанова іміджмейкера-- " Ти говори лохам те, що вони хочуть
почути, а коли тебе виберуть , роби те, що тобі треба.
показати весь коментар
07.04.2023 17:05 Відповісти
Давно пора цю колоборанську мерзоту вигнати .
показати весь коментар
07.04.2023 17:06 Відповісти
Мінус ше одна промосковська ************. Гудбай, мамай!
показати весь коментар
07.04.2023 17:13 Відповісти
Там на виборах кандидати, що зайняли друге та третє місце нічим не гірші за Мамая.
показати весь коментар
07.04.2023 17:43 Відповісти
Сняли мамая и поставят папая и бабая ?
показати весь коментар
07.04.2023 17:19 Відповісти
Отже там скоро буде примусово введення військову адміністрацію аби контролювати облраду.
показати весь коментар
07.04.2023 17:27 Відповісти
Мабудь, ти весь останній рік сидів десь в печері й не знаєш, що по всій країні діють ОВА замість мерій.
показати весь коментар
07.04.2023 17:47 Відповісти
Що таке "мерія"?
показати весь коментар
07.04.2023 19:36 Відповісти
Будівля де знаходиться робоче місце мера.
показати весь коментар
07.04.2023 21:56 Відповісти
Може не вірно висловився...мав на увазі що ВА стане головнішим за мера, чого нема наприклад Києві чи в Дніпрі, а чи в Львові, і що на разі є в Чернігові.

А впечерах, як правило народжують таких дибілв як ти після бухих оргій. Удачі
показати весь коментар
07.04.2023 17:55 Відповісти
нарешті цю гидоту викинули з мерів, але треба цю тварюку у буцигарню. вітаю Андрія Полтаву з перемогою над цією гнидою.
показати весь коментар
07.04.2023 17:58 Відповісти
Зараз мудрі полтавці оберуть Андрюшу половинку, або свиню карпова ще краще…а потім проголосують за гречкосія як останні 10 років а потім знову за голобородька тому що «какая разніца « у цієї країни немає майбутнього…
показати весь коментар
07.04.2023 18:18 Відповісти
не пройшло і року,
важливі справи мають бути пріоритетними в розгляді
показати весь коментар
07.04.2023 18:53 Відповісти
важке питання.

бо коли прибирають проросійське гівно це, наче і добре але при цьому посилюється узурпація президента а це погано.
показати весь коментар
07.04.2023 18:54 Відповісти
https://www.facebook.com/politica.com.ua/videos/2578003522338051 https://www.facebook.com/politica.com.ua/videos/2578003522338051

Это п...ц.