Імпорт українського зерна до Польщі призупинено щонайменше до липня

Імпорт зерна з України до Польщі буде тимчасово призупинено щонайменше до липня.
Про це повідомив в ефірі TVP Info заступник міністра сільського господарства Польщі Януш Ковальський, інформує Цензор.НЕТ.
"Європейський Союз не зробив нічого, щоб допомогти польським фермерам, а ефективність дій пана Роберта Телюса, нового міністра (сільського господарства, - ред.), у перші години за підтримки як прем’єр-міністра, так і президента, що також стало результатом переговорів з президентом Зеленським, показали, що ми здатні спілкуватися з Україною і призупинити імпорт щонайменше до липня", - сказав він.
Ковальський вважає, що першим кроком у врегулювання ситуації має стати польсько-українська угода щодо зерна. Також він пропонує ввести мита на всю сільськогосподарську продукцію з України.
"Ми допомагаємо Україні, але ми маємо бути транзитною країною. Вся продукція повинна відправлятися через Польщу, вона не повинна шкодити польським фермерам, польським виробникам і викликати кризу, пов'язану з продовольчою безпекою", - сказав він.
Нагадаємо, Угорщина посилює контроль за транзитними перевезеннями через свою територію українського зерна, щоб воно дійсно потрапляло до країн призначення.
Наші ж ввозили зерно, в тому числі контрабасом, для транзиту, а продавали в Польщі за демпінговими цінами.
Із-за цього поляки не могли збути своє зерно!
Протягом останніх півроку польські виробники регулярно перекривали дороги та влаштовували демонстрації, щоб це зупинити.
От, нарешті.
Наші ввозили контрабасом зерно в Польщу для транзиту, а продавали там же за безцінь.
Натомість, польські фермери не могли продати своє зерно.
То що, ім треба було дивитись на цей «братський» бардак, мовчати і банкрутувати?!
При чому, у нас на цьому заробляли митники і обмежене та наближене до влади коло експортерів. Не держава і не бюджет
розумні"хитро зроблені".... от й результат.