10251 відвідувач онлайн
5 971 26

НАБУ оголосило у розшук "смотрящого" за тіньовими потоками від ОП Гмиріна

Окрім ексглави ФДМУ Дмитра Сенниченка у розшук оголосили також Андрія Гмиріна.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Бюро.

Зазначається, що розшук оголошено у кримінальному провадженні №12020000000000236 від 11.03.2020 за фактом створення злочинної організації та заволодіння коштами АТ "Одеський припортовий завод" та АТ "Об’єднана гірничо-хімічна компанія".

Головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов у своїй статті раніше зазначав, що " в ОП під керівництвом Андрія Єрмака створено стійку групу з прямого впливу на тіньову економіку". За даними джерел, "смотрящим" за тіньовими потоками став Андрій Гмирін.

10 квітня 2023 НАБУ оголосило в розшук ексголову Фонду держмайна Дмитра Сенниченка.

Раніше повідомлялось, що НАБУ підозрює ексглаву Фонду держмайна Сенниченка у заволодінні зі співучасниками 500 млн грн коштів ОПЗ та ОГХК. За даними Бюро, до схеми причетні Шефір, Коломойський та інші партнери Зеленського.

НАБУ оголосило у розшук смотрящого за тіньовими потоками від ОП Гмиріна 01

Топ коментарі
+21
показати весь коментар
11.04.2023 10:30 Відповісти
+13
показати весь коментар
11.04.2023 10:29 Відповісти
+12
БІЗНЕС НЯНЯ !!!!!
показати весь коментар
11.04.2023 10:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Какая мєрзкая атвратітєльная рожа...
показати весь коментар
11.04.2023 10:20 Відповісти
БІЗНЕС НЯНЯ !!!!!
показати весь коментар
11.04.2023 10:27 Відповісти
кошерные хари кошерные висеть им также на кошерном фонарном столбе... суки Вова ты кого завел то во власть шелупонь ты нашел то....
тьфу гыдота... мне 42 года и я не лох...нееее ты не ЛОХ ....ТЫ ЛОШАРА ЦАП ИУДА.. кукла на пальцах Бени Ахметова и Путина..
показати весь коментар
11.04.2023 10:48 Відповісти
Мабуть, час вже братися за "смотрящих" більш високого рівня.
показати весь коментар
11.04.2023 10:25 Відповісти
показати весь коментар
11.04.2023 10:29 Відповісти
Знов Зеліни новиє літса. Це ж він заносив Найвеличнішому мародеру його долю.
показати весь коментар
11.04.2023 10:25 Відповісти
показати весь коментар
11.04.2023 10:30 Відповісти
Якщо у Найзеленішої ляльки в голові тирса, то у його нових літс і подавно.
показати весь коментар
11.04.2023 10:40 Відповісти
ВЕРЕЩУК НЕ ПОЛІТИК А ІСТОТА ЩО 3А ГРОШІ ПРОДАСТЬ ВСЕ І ВСІX
показати весь коментар
11.04.2023 11:14 Відповісти
а президент казав давно шо корупцію подолано)
показати весь коментар
11.04.2023 10:26 Відповісти
показати весь коментар
11.04.2023 10:28 Відповісти
Новітні Свинарчуки не закінчуються, аце ж тільки початок...
показати весь коментар
11.04.2023 10:27 Відповісти
Коли в країні Індекс корупції "131" - таких "свинарчуків" більше половини населення, так собі перспективи 😬
показати весь коментар
11.04.2023 10:30 Відповісти
Нагадайте, в чому саме завинили попередні Свинарчуки?
показати весь коментар
11.04.2023 10:47 Відповісти
Взялись за Єрмака, думаю, найближчими днями нас чекає багато цікавенького
показати весь коментар
11.04.2023 10:34 Відповісти
Дурень думкою багатіє....
показати весь коментар
11.04.2023 10:40 Відповісти
А чом би й ні...?)
Західні партнери вміють рахувати гроші ..і нам допоможуть...
показати весь коментар
11.04.2023 10:48 Відповісти
Можливо, бо цього персонажа, дєрьмака щось не чутно і не видно.
показати весь коментар
11.04.2023 10:55 Відповісти
НАБУ-респект...!
Почали кошмарити осине гніздо...
В ОП мабуть зараз почнеться шухер...😁
показати весь коментар
11.04.2023 10:46 Відповісти
Та там весь ОПтреба заарештовувати.
показати весь коментар
11.04.2023 10:57 Відповісти
смотрящий за теневыми потоками от офиса пердизента... полный аут...
показати весь коментар
11.04.2023 11:03 Відповісти
БУТУСОВ ГОВОРИТЬ ПРАВДУ А ВЛАДА НІБИ НЕ ЧУЕ
показати весь коментар
11.04.2023 11:12 Відповісти
В Украине это уже стало национальной традицией, сразу дают возможность безнаказанно

воровать, потом помогают переправить наворованное заграницу , потом с почестями провожают

самого вора и только потом объявляют его в розыск, изображая бурную деятельность.
показати весь коментар
11.04.2023 11:33 Відповісти
ОПГ - офіс *********** голобородька