4091 відвідувач онлайн

Коштів донорів вистачить Україні до кінця року, - Мінфін США

єллен

Коштів, які надають ЄС, США та інші міжнародні донори, достатньо для того, щоб забезпечити потреби України до кінця року.

Про це заявила міністр фінансів США Дженет Єллен у зверненні до учасників весняних зборів Міжнародного валютного фонду та Світового банку, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.

За оцінками МВФ, якщо війна Росії проти України завершиться до середини 2024 року, потреба України у зовнішньому фінансуванні складатиме 115 мільярдів доларів. Однак, якщо війна триватиме до кінця 2025 року - потреба зросте до 140 мільярдів доларів, сказав посадовець МВФ Гевін Грей перед засіданням.

Якщо війна триватиме далі, заявила Єллен, США співпрацюватимуть з партнерами, щоб надати те, чого потребує Україна. "Я переконана, що існує потужна двопартійна підтримка. Це стосується і наших партнерів", - наголосила очільниця Мінфіну.

Довгострокову допомогу Україні донори координуватимуть через окрему платформу, каже Єллен. "На додаток до цього, ми надали кошти на нагальну відбудову, на пріоритетні потреби України, наприклад енергомережу", - додала вона. Вартість повоєнної відбудови України Світовий банк оцінює на рівні 411 мільярдів доларів.

Єллен запевнила: "Ми підтримуватимемо Україну стільки, скільки потрібно". Посадовиця привітала схвалення програми МВФ, яка стала"важливим сигналом про широку міжнародну готовність підтримувати Україну".

Топ коментарі
+13
Коштів донорів вистачить Україні до кінця року
===============
не потрібно так оптимістично думати про нинішній уряд
показати весь коментар
11.04.2023 23:29
+7
Усій Україні вистачило б. А от певній тісній купці українців - навряд...
показати весь коментар
11.04.2023 23:33
+7
і зашуршали зелені калькулятори, забігали пальці...
показати весь коментар
11.04.2023 23:38
Коментувати
Сортувати:
Коштів донорів вистачить Україні до кінця року
===============
не потрібно так оптимістично думати про нинішній уряд
показати весь коментар
11.04.2023 23:29 Відповісти
Таки да. Розпиляють і розтягнуть.
показати весь коментар
11.04.2023 23:34 Відповісти
"Слугам" може й вистачить.
показати весь коментар
12.04.2023 00:14 Відповісти
Денег много небывает
показати весь коментар
12.04.2023 08:34 Відповісти
"Однак, якщо війна триватиме до кінця 2025 року... "- Арестович, ти де? Вернись негайно, бо тут якусь дічь прогнозують.
показати весь коментар
11.04.2023 23:32 Відповісти
Усій Україні вистачило б. А от певній тісній купці українців - навряд...
показати весь коментар
11.04.2023 23:33 Відповісти
А хто там казав що війна закінчиться влітку?
показати весь коментар
11.04.2023 23:36 Відповісти
і зашуршали зелені калькулятори, забігали пальці...
показати весь коментар
11.04.2023 23:38 Відповісти
вові стільки, на яйця стільки, умовному александру васильовичу стільки в місяць.
ні не хватить....
як не рахуй - не дороблюють партнери!
показати весь коментар
11.04.2023 23:44 Відповісти
А, вибачте, хто воювати буде такий довгий термін, у нас, як про повну мобілізацію починають казати, так плебс кричить не можна, це не демократично.
показати весь коментар
11.04.2023 23:52 Відповісти
Батальон монако хай підтягнуть
показати весь коментар
11.04.2023 23:59 Відповісти
цей батальон непідтягучий, залиште...
показати весь коментар
12.04.2023 00:07 Відповісти
а от ми і будемо...
ти костиль покладеш і під ручку я тебе відведу до позицію,
бо перший номер ти.
в тебе ж нога, а в мене окуляри впали.
ти лежи лежи, цілься - я тут трохи помацаю...
показати весь коментар
12.04.2023 00:05 Відповісти
не демократично это неравенство перед законом, двойные стандарты, отсутствие конкуренции и монополии.
показати весь коментар
12.04.2023 02:40 Відповісти
таки да посмихнулась бородатая бабушка теребя янелоха
показати весь коментар
11.04.2023 23:55 Відповісти
показати весь коментар
11.04.2023 23:58 Відповісти
нет, исключительно минимум до того времени, как Хйло скопытится. так что лучше бы х*рней не страдать, как привыкли и вместо тачек и халуп покупать танки\ракеты и т.п.
показати весь коментар
12.04.2023 02:44 Відповісти
"ціну на яйця по осені рахують"
показати весь коментар
12.04.2023 00:08 Відповісти
Угу..І яблука.
показати весь коментар
12.04.2023 06:13 Відповісти
И тупые и бедные одновременно. Пиндосы наверное в шоке от такой удачи.
показати весь коментар
12.04.2023 08:32 Відповісти