8955 відвідувачів онлайн
3 299 23

Росія активніше атакує Бахмут. Застосовує "вагнерівців" та ВДВ, - британська розвідка

бахмут

Росіяни посилили атаки на Бахмут в Донецькій області. Захисники України утримують західні райони міста.

Про це йдеться у звіті розвідки Великої Британії, повідомляє Цензор.НЕТ.

В розвідці повідомляють, що укранці утримують західні райони міста. В остінні 48 годин вони зазнали особливо інтенсивного артилерійського обстрілу з боку російської армії.

За даними британської розвідки, штурмові групи "Вагнера" продовжують основний наступ через центр міста, тоді як російські повітряно-десантні війська (ВДВ) змінили частину підрозділів "Вагнера", які забезпечують північний та південний фланги операції.

"Українські сили стикаються зі значними проблемами з поповненням запасів, але організовано йдуть з позицій, які вони були змушені залишити", - зазначають у Міноборони Британії.

Росія активніше атакує Бахмут. Застосовує вагнерівців та ВДВ, - британська розвідка 01

Топ коментарі
+4
Організовано йдуть з позицій, але учора успіхів в орків не було та і ЗСУ мало достатньо БК. Навіть питання наскільки орки просунулися біля залізничного вокзалу не відомо
показати весь коментар
14.04.2023 09:40 Відповісти
+4
Кацапська десантура боїться заходити в місто , бо наші мінують багатоповерхівки , і коли туди вже заходять орки , раптом стається великий бада-бум . !!
А от пригожинську петушарню , їхньому власнику не шкода ..
показати весь коментар
14.04.2023 09:45 Відповісти
+3
хай Бахмут буде прокляттям для рашистських виродків і пекельною могилою
показати весь коментар
14.04.2023 09:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Організовано йдуть з позицій, але учора успіхів в орків не було та і ЗСУ мало достатньо БК. Навіть питання наскільки орки просунулися біля залізничного вокзалу не відомо
показати весь коментар
14.04.2023 09:40 Відповісти
Кацапська десантура боїться заходити в місто , бо наші мінують багатоповерхівки , і коли туди вже заходять орки , раптом стається великий бада-бум . !!
А от пригожинську петушарню , їхньому власнику не шкода ..
показати весь коментар
14.04.2023 09:45 Відповісти
Подрыв здания, которое гуляет по сети ?
Там же объяснение, подорвали при отходе. Что бы не заняли высотное здание господствующее над другими.
показати весь коментар
14.04.2023 09:49 Відповісти
Не зданія , а - зданій .!! Там підірвали не одну споруду ..
Те відео що гуляє по мережі - лише один епізод .
показати весь коментар
14.04.2023 09:55 Відповісти
Бахмутський демон в Телеграмі: "Те, що сьогодні сталося на Космонавтів, залишило там лежати значну кількість підарів."
"А підарам я співчуваю, багато сюрпризів є, ой багато. І трупів під руїнами теж буде багато. "
показати весь коментар
14.04.2023 09:55 Відповісти
Піддався на російські фейки? А те що це можуть бути удари керованими авіабомбами чи х-29?
показати весь коментар
14.04.2023 09:57 Відповісти
Там самі наші бійці про це говорять .
А бомби кацапи теж скидають .
показати весь коментар
14.04.2023 10:00 Відповісти
Да как вы смеете такое писать Я был забанен неделю назад здесь,когда написал что здание Бахмутского горсовета подорвали при отступлении,чтоб ****** свой флаг в него не в сунули..и налоговую.А Вы за бадабумы рассказываете.Вы все врети...Это все ****** вагнеровские взрывают,они маньяки..Захватывают и взрывают дома... Нельзя правду(гадости в понимании многих людей)писать открыто и дискредитировать..Вы что....
показати весь коментар
14.04.2023 10:59 Відповісти
Бахмут фактично вже захоплено паРашею. вірніше те, що від нього лишилося.
показати весь коментар
14.04.2023 09:47 Відповісти
Якщо захоплено, то хто ж тоді їх там вбиває сотнями?
показати весь коментар
14.04.2023 09:56 Відповісти
захоплено місто, а не ті, хто в ньому воював. вони відступили, але все одно воюють далі.
показати весь коментар
14.04.2023 10:36 Відповісти
В котрий раз захоплено? Вже в сотий?
Українські військові у Бахмуті продовжують утримувати оборону та знищувати так звані "елітні" війська росіян. Мова йде про десантників, яких кинули на підсилення найманців ПВК "Вагнера" Про це повідомляє http://www.rbc.ua/rus/news РБК-Україна з посиланням на речника Східного угруповання військ ЗСУ Сергія Череватого в ефірі телемарафону.

БАХМУТ, П'ЯТНИЦЯ 14 КВІТНЯ 2023 09:28
показати весь коментар
14.04.2023 10:42 Відповісти
нахєра мені той речник, що бреше на говномарафоні та повідомлення з "росбізнесконсалтінгу? вчора розмовляв з хлопцями у Бахмуті, кацапи вже захопили з/д вокзал, а ЗСУ контролює максимум 25% міста. але контролює - це просто гучна фраза, насправді вони в ці 25% міста ще, станом на вчора, могли робити вилазки та де-ніде можуть пересуватися по місту. а насправді місто вже можна вважати втраченим.
показати весь коментар
14.04.2023 10:55 Відповісти
Краще марафон, ніж кремлівські тролі, які вже в сотий раз розповсюєують ІПСО про захоплення Бахмуту
показати весь коментар
14.04.2023 11:02 Відповісти
ось на, подивись цього "кремлівського троля", прямісінько із самого Бахмуту "тролить": https://www.youtube.com/watch?v=NgjpVuWEvLY ,або продовжуй жерти лайно з говномарафону.
показати весь коментар
14.04.2023 11:06 Відповісти
Відео прямісінької з Бахмуту як раз суперечить твоїм словам про його захоплення, а ми більше ні про що інше мову не ведемо і поки іншої інформації немає, обмежимось лише інформацією з Марафону про те, що місто не захоплено і крапка, а про інші матеріали з телемарафону я мову вести не збираюсь. І зараз Бахмутський демон пише: "Ми досі тримаємо коридор на Констаху, не даємо підарам зайти за залізницю, їх штурми Іванівського і Хромового є невдалими. Ще добу виграли, як буде далі - не прогнозую." Тому слова з марафону не суперечили дійсності
показати весь коментар
14.04.2023 11:16 Відповісти
угу, якщо займатися буквоїдством, то я написав як раз для цього, що 25% міста так-сяк контролюється ЗСУ, але по факту місто втрачене.
показати весь коментар
14.04.2023 11:22 Відповісти
Ни одного звука взрыва не слышно, даже отдаленно. Полная тишина на фоне. Он в самом деле в Бахмуте?
показати весь коментар
14.04.2023 11:25 Відповісти
на момент знімання відео десь у двох кілометрах від Бахмуту.
показати весь коментар
14.04.2023 11:27 Відповісти
хай Бахмут буде прокляттям для рашистських виродків і пекельною могилою
показати весь коментар
14.04.2023 09:49 Відповісти
Активніше атакує....
А до цього було пасивно чи як ?
показати весь коментар
14.04.2023 09:55 Відповісти
До цього просто передохли після попередніх атак
показати весь коментар
14.04.2023 10:00 Відповісти
Цікаво, проблеми поповнення яких запасів? Зброї, ***********,чи людей?
показати весь коментар
14.04.2023 12:27 Відповісти