5122 відвідувача онлайн
16 336 37

Нідерланди оприлюднили список військової допомоги Україні. ІНФОГРАФІКА

ypr

Міністерство оборони Нідерландів розкрило список військової допомоги, яка була надана Україні для протистояння російському вторгненню.

Перелік опублікований на сайті оборонного відомства, повідомляє Цензор.НЕТ.

Нідерланди оприлюднили список військової допомоги Україні 01

Зокрема, Нідерланди передали Україні:

  • Бойові машини: Танки Т-72 (45 одиниць), броньовані гусеничні машини YPR (196 одиниць), розвідувальні машини Fennek і гусеничні машини Viking. Танки Leopard 1 спільно з Данією та Німеччиною (не менше 100 одиниць).

  • Системи вогневої підтримки: Самохідні гаубиці PzH 2000 (8 одиниць) та 120-мм міномети.

  • Системи протиповітряної оборони: Дві пускові установки ЗРК Patriot з відповідними ракетами, мобільні зенітні гарматні системи MR-2 (100 одиниць), ракети та ракетні комплекси протиповітряної оборони, такі як Stinger.

  • Індивідуальна зброя: Ручні кулемети різних калібрів, гвинтівки та пістолети.

  • Боєприпаси: Різні види малокаліберних боєприпасів для індивідуальної зброї та боєприпаси для бойових машин і артилерійських систем, протитанкових боєприпасів, таких як LAW та Panzerfaust.

  • Датчики та чутливі пристрої: Різні типи безпілотних літальних апаратів із комплектуючими (143 одиниці), радари та системи виявлення, такі як наземні датчики, і всього 1037 одиниць приладів нічного бачення включно з тепловізорами.

  • Мости Baileybruggen (15 одиниць) та понтонні системи М3 (6 одиниць).

  • Кухні польові кухні (31 одиниця).

  • Транспортні засоби (441 одиниця): 4-тонні вантажівки, автомобілі Amarok та машини швидкої допомоги.

  • Обладнання для розмінування: Одна установка для розмінування Scanjack і дві установки Bozena, міношукачі та інше обладнання.

  • Кораблі (6 одиниць): 2 два шукачі мін класу Alkmaar.

  • Польові госпіталі (10 одиниць).

  • Намети (300 одиниць).

  • Агрегати (676 одиниць).

  • Запчастини: Для різних типів транспортних засобів і систем (озброєння).

  • Матеріально-технічне забезпечення: Два крани, 10 екскаваторів та 21 автонавантажувач.

  • Особисте спорядження: Такі як одяг, шоломи, бронежилети і пайки.

  • Товари медичного призначення Особисті аптечки та ліки.

  • Паливо

У публікації йдеться, що з міркувань безпеки цей список не повний - частину допомоги не оприлюднили.

Топ коментарі
+61
Дякуємо, друзі.
показати весь коментар
14.04.2023 14:42 Відповісти
+37
Велике-Дякуємо!,,,
показати весь коментар
14.04.2023 14:44 Відповісти
+19
дякуємо нідерландам!!
я як підсумок: маленьке королівство надало лише військової техніки більше, аніж зелеуйобіщні оборонпром та мінстратегпром поставив до війська за чотири роки існування ублюдочної зелевлади!!
показати весь коментар
14.04.2023 15:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дякуємо, друзі.
показати весь коментар
14.04.2023 14:42 Відповісти
Велике-Дякуємо!,,,
показати весь коментар
14.04.2023 14:44 Відповісти
Ви-ни-щу-ва чіііі !
Дякуємо. Але без авіації нам дуже важко!!
показати весь коментар
14.04.2023 14:47 Відповісти
Ми першими в EU почали серйозно лобіювати цю тему
показати весь коментар
14.04.2023 20:19 Відповісти
дякуємо - то звісно... але завше постає питання - а навіщо всі публікують такі вичерпні звіти? аби розвідці параші легше було відпрацьовувати свої срібники?...
показати весь коментар
14.04.2023 14:48 Відповісти
щоб зелебобики відзвітували за фактом, а не розкрали потиху
показати весь коментар
14.04.2023 20:26 Відповісти
Все ж таки скоріш для своїх громадян, відзвітувати куди податки пішли
показати весь коментар
15.04.2023 05:51 Відповісти
Мабуть щоб ми побачили. Кількість вражає. А якщо підсумувати з поставленим іншими країнами, виникає запитання, хто це все десь притримує, бо, наприклад, воїни з нашої громади побачили тепловізори і прибори нічного бачення, а також автівки тільки завдяки нашій громаді. Крім автоматів від МО вони нічого не отримали.
показати весь коментар
14.04.2023 20:34 Відповісти
Звідки Т-72 в Нідерландах? Просто цікаво.
показати весь коментар
14.04.2023 14:49 Відповісти
Це Чеські, модернізацію/ремонт яких проплатили Нідерланди. Можливо це так
показати весь коментар
14.04.2023 15:04 Відповісти
Нидерланды записали себе, чехи - себе. Потом получится, что якобы передали 90 шт))
показати весь коментар
14.04.2023 15:17 Відповісти
Их 90 и передали. 45 чешских танков оплатили США, 45 Нидерланды
показати весь коментар
14.04.2023 15:29 Відповісти
От себя клепают. Современные технологии перестраиваются в течение ночи!
показати весь коментар
14.04.2023 16:20 Відповісти
І де воно все? Га Зелені ********? Чому весь тік ток забитий проханнями хлопців про допомогу Від терловізорів , авто до взуття
показати весь коментар
14.04.2023 14:55 Відповісти
За зе цілком згоден, але Ви гадаєте шо потрібен розголос саме де і шо знаходиться. Щодо кількості, так хтілося якомога більше, але маємо те що маємо, дають щось, Величезна м Дяка за це.
З чого Ви взяли шо увесь світ Вам шось завинив?
показати весь коментар
14.04.2023 15:10 Відповісти
дякуємо нідерландам!!
я як підсумок: маленьке королівство надало лише військової техніки більше, аніж зелеуйобіщні оборонпром та мінстратегпром поставив до війська за чотири роки існування ублюдочної зелевлади!!
показати весь коментар
14.04.2023 15:00 Відповісти
45 - танків Т-72 ! вперше чую . щиро дякую голландцям !
показати весь коментар
14.04.2023 15:07 Відповісти
Це чешскі. 45 танків оплатило чехам Нідерланди, 45 США
показати весь коментар
14.04.2023 15:30 Відповісти
Дуже вдячні Ніделандам!
показати весь коментар
14.04.2023 15:08 Відповісти
От имени всех россиян, щиро дякуем!
показати весь коментар
14.04.2023 15:10 Відповісти
Маленька країна більше нам віддала - ніж у нас за три роки перед війною Укроборонпром передав у війська.
показати весь коментар
14.04.2023 16:50 Відповісти
Люблю Нідерланди🇳🇱🇺🇦. Одна з найкращих країн для життя у ЄС. Нажаль, з'їздити туди у найближчі роки просто не буде можливості із-за війни. А так хочеться.
показати весь коментар
14.04.2023 17:15 Відповісти
Сподіваюся, що набагато раніше на вас чекає Амстердам і відпочинок на морському узбережжі Гааги.
показати весь коментар
14.04.2023 20:11 Відповісти
Через несколько дней собираюсь посетить райский уголок Нидерландов. Позагорать на одном (как я считаю) из лучших пляжей мира. От нас недалеко (4 часа полёта). Обязательно передам от вас привет нидерландцам, а заодно и от всех нас американцев и всей Украины за помощь.
P.S. Как бонус покажу Венесуэле средний палец
показати весь коментар
14.04.2023 21:11 Відповісти
У Нідерландах один з найкращих пляжів світу? Ого!
показати весь коментар
15.04.2023 00:55 Відповісти
Остров Аруба. Южная часть Карибского моря. 4 часа лёту от США. Когда воздух прозрачен видна Венесуэла. Подтянитесь в географии.
показати весь коментар
15.04.2023 02:00 Відповісти
Хай запам"ятають це всі покоління Українців. Прийде час - віддячимо...
показати весь коментар
14.04.2023 17:17 Відповісти
все супер-щира подяка...., але не розумію навіщо це все оприлюднювати- реально
показати весь коментар
14.04.2023 17:38 Відповісти
Боже храни короля)
показати весь коментар
14.04.2023 17:58 Відповісти
Краще дякувати прем'єру Марку Рютте 😉
показати весь коментар
14.04.2023 20:12 Відповісти
Ну ми ж кажемо, боже храни короля( королеву) коли Британія допомогає)
показати весь коментар
15.04.2023 13:23 Відповісти
а ще ми підначували Шoльтца не відставати і вже хоч якось роздуплитися на військову допомогу Україні 😂
показати весь коментар
14.04.2023 20:08 Відповісти
А знаєте, що ми ще зробили? На минулих виборах грандіозним стусаном під зад винесли з політики путінських холуїв, які влаштували референдум
показати весь коментар
14.04.2023 20:23 Відповісти
круть
показати весь коментар
14.04.2023 22:53 Відповісти
Каждый день в течении двух месяцев цензор показывал подобные таблицы, как отправляется вооружение из десятков стран, а сейчас выяснилось что оружия нет и наступление отменяется. Какой-то спектакль погорелого театра получился.
показати весь коментар
14.04.2023 23:09 Відповісти
звідки у НД Т-72?
показати весь коментар
15.04.2023 02:23 Відповісти
Дякуємо,Голландіє.Кацапи украли у нас історію,а у вас прапор,та переіначили їх під себе.ЗСУ намотають на гусениці цих танків кацапський аквафреш.
показати весь коментар
15.04.2023 06:51 Відповісти