5652 відвідувача онлайн
9 994 61

Українські розвідники вже використовують американський гвинтокрил Black Hawk

hawk,black,вертоліт

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Головне управління розвідки повідомляє в телеграмі.

"Днями на одному з напрямків фронту відбулися чергові тренування спецпідрозділів ГУР МО зі взаємодії з багатоцільовим вертольотом Black Hawk. Спецпризначенці відпрацювали десантування бойових груп на поле бою, евакуацію, висадку з десантних тросів, а також нічні польоти", - ідеться у повідомленні.

Як зауважують бійці і пілоти гвинтокрила, ця бойова машина значно випереджає радянські аналоги Мі-8 та Мі-24 практично за всіма характеристиками.

"Вертоліт вражає своєю надійністю, легкістю в експлуатації та бойовою живучістю", – заявив бортінженер. За його словами, українські екіпажі освоїли Black Hawk надзвичайно швидко – за лічені години. "Маючи досвід експлуатації Мі-8 та Мі-24, на "Чорному яструбі" ми полетіли в перший день, як його отримали. Просто сіли і виконали переліт", – зазначив український пілот.

Як стверджують оборонці, Black Hawk в рази маневреніший за Мі-8, значно кращий у керованості, виграє за швидкістю горизонтального польоту. Вертоліт здатен перебувати в польоті безперервно близько трьох годин, з легкістю може подолати відстань понад 600 кілометрів.

Цей тип вертольота призначений для стрільби керованими і некерованими ракетами типу Hellfire, а також призначений для підтримки піхоти та перевезення різноманітних вантажів. Для розвантаження групи з 12 бійців та евакуації іншої з поля бою вертольота потрібно 3-4 секунди.

"За останній рік рівень наших пілотів колосально виріс. Наразі Україна з легкістю може прийняти близько сотні багатоцільових вертольотів типу Black hawk, близько 50 ударних вертольотів типу Apache, а також близько 40-60 вантажних вертольотів типу Chinook. Таку кількість ми могли би прийняти з мінімальним часом на перенавчання наших пілотів", – запевнив перший пілот вертольота з позивним Маестро.

Як зазначив Маестро, цей Black Hawk вже бере активну участь у бойових діях, в тому числі на території ворога.

Топ коментарі
+19
Спасибо американцам за эти "птички". Они очень пригодятся нашим ребятам и еще не раз "сделают нервы" оркам.
показати весь коментар
16.04.2023 15:16 Відповісти
+11
Великолепная и радующая душу новость. Давно пора избавляться от устаревших совковых машин, которые даже с афганцами справиться не могли, имея господство в воздухе и 0 тяжелого ПВО у народных ополченцев.

Вертушки под кумулятивный Hellfire это то что нам надо. Такие вертушки даже лучше риперов и других тяжелых дронов будут, так как могут пускать ракеты с предельно низких высот в безопасности от кацапского ПВО, а американцы БПЛА начинают использовать после тотального уничтожения вражеского ПВО с тысячами ракет и ложными целями и многим другим, чего у нас вряд ли будет в ближайшее время. А наводить хелфайр можно недорогим дроном с лазером или же с земли моторизированной камерой наблюдения с лазером к ней приделанным. 1 ракета вместо 100-200 в среднем выстрелов из арты по движущемуся танку - отличная экономия снарядов, ресурсов ствола и риска получить ответку от кацапов. Мы действительно в сутки тратим слишком много выстрелов из арты, но лишь потому, что не имеем в достаточном количестве таких ракет и их носителей. И это и будет экономия денег и производственных мощностей.
показати весь коментар
16.04.2023 15:29 Відповісти
+11
мені більше подобається "гвинтокрил" і милозвучно і українсько)
показати весь коментар
16.04.2023 17:21 Відповісти

Завантаження...