7425 відвідувачів онлайн

США оснастили для контрнаступу 9 українських механізованих бригад, - Міллі

марк,міллі

Сполучені Штати допомогли забезпечити обладнанням та організували навчання особового складу дев’яти українських механізованих бригад.

Про це заявив керівник Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ

"Нашим завданням та зобов’язанням перед Україною було навчання та обладнання до дев’яти бронетанкових механізованих бригад для проведення наступальних чи оборонних операцій", - відповів Міллі на запитання про вірогідність весняного контрнаступу України.

За його словами, ці дев’ять бригад "укомплектовані, оснащені та готові до бойових операцій". "Тож коли б і де Україна не вирішила їх застосувати, ми продовжимо підтримку, і я впевнений у наших шансах на успіх", - підсумував він.

Топ коментарі
+46
Велика подяка великій і добрій Америці.
показати весь коментар
21.04.2023 19:26 Відповісти
+20
Демократія навіть з мінусами краще ніж тоталітарний порядок з гробовою тишою.
показати весь коментар
21.04.2023 19:48 Відповісти
+13
ти справді вважаєш, що тобі та решті диванних патріотів повинні відзвітувати за кожну одиницю техніки та озброєння, які надали ЗСУ? якщо в штабах США та України не ідіоти, а я впевнений, що не ідіоти, то ми й гадки не маємо про дійсну кількість та номенклатуру військових поставок.
показати весь коментар
21.04.2023 20:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Велика подяка великій і добрій Америці.
показати весь коментар
21.04.2023 19:26 Відповісти
Демократія навіть з мінусами краще ніж тоталітарний порядок з гробовою тишою.
показати весь коментар
21.04.2023 19:48 Відповісти
Маєте рацію, але Демократія, має зі своїми мінусами розібратися якнайшибче (на приклад здобутки Демократії використовують покидьки щоб ту Демократію знищити), щоб не стати жертвою тоталітаризму.
Добро має бути не тільки з кулаками, а ще й з мозгами.
показати весь коментар
22.04.2023 15:34 Відповісти
а сколько нужно...?
показати весь коментар
21.04.2023 19:38 Відповісти
я твоё мнение иФан спросил - а ты статейку тут...(
показати весь коментар
21.04.2023 19:49 Відповісти
читал на одном ресурсе недельку что около 170 бригад собрали под наступление....чтото очень оптимистично...9 это только механизированых
показати весь коментар
21.04.2023 20:42 Відповісти
искандер с с -300 не увидели б...
показати весь коментар
21.04.2023 20:36 Відповісти
Звісно дуже дякуємо, але я б не називав ці бригади механізованими. Скоріше мотопіхотними. Тому що основне озброєння у цих бригадах це легкі бронеавтомобілі (Хамві та МаксПро), а не БМП чи БТР. Якщо брати штатну чисельність українських механізованих бригад, то американці надали техніки на 6-7 механізованих батальйонів, а не бригад. А в наших мехбригадах ще за штатом має бути танковий батальйон. 31 машина мінімум. Проте Абрамси на Україну поїдуть ще не скоро. З артилерією взагалі біда. По штату має бути 36 гармат. Щось не було повідомлень про постачання понад 300 гармат натовського калібру. Так що для кого та заява?
показати весь коментар
21.04.2023 20:15 Відповісти
ти справді вважаєш, що тобі та решті диванних патріотів повинні відзвітувати за кожну одиницю техніки та озброєння, які надали ЗСУ? якщо в штабах США та України не ідіоти, а я впевнений, що не ідіоти, то ми й гадки не маємо про дійсну кількість та номенклатуру військових поставок.
показати весь коментар
21.04.2023 20:19 Відповісти
Ми живемо в епоху інформаційних технологій, де від медіа приховати щось, фактично неможливо. При оголошенні пакетів військової допомоги американці звітують перед суспільством про кожне найменування озброєння, а стосовно важкої техніки і про її кількість. Якби вони надавали додаткові танки, БМП чи гармати вони б обов'язково про це б оголосили. Не будьте наївні.
показати весь коментар
21.04.2023 20:36 Відповісти
Які додаткові танки? Всі кількасотен танків надаються для контрнаступу, якого ще не відбулося, бо не все ще доїхало. Що тут може бути взагалі "додаткового"?
показати весь коментар
21.04.2023 21:42 Відповісти
Тільки чомусь вдавалось США передавати зброю і про це не знало жодне медіа мої брати воюють на зброї і техніці США яку навіть не оголошували, що будуть давати більше того знайомий який навчається в Німеччині говорить що леопардів буде сотні а він полковник знає краще чим медіа в рази
показати весь коментар
21.04.2023 21:45 Відповісти
Абрамси взагалі тут ні до чого, їх формальна кількість, вони приїдуть останніми з кількасотен інших танків і вони були потрібні виключно для того, щоб на самому початку США їх пообіцяли, тим самим розблокувавши постачання кількасотен інших танків.

Хамві, МаксПро, БМП, БТР, це не озброєння, а засоби доставки піхоти. Хамві, МаксПро в американських бригадах завжди рази в два рази більше, ніж бредлей та м113, тому що вони частіше виїжджають на бойове завдання.
показати весь коментар
21.04.2023 21:40 Відповісти
БМП і БТР теж має дві функції. Інші це менш броньваний транспорт. І також озброєний. Варіантів масса.
показати весь коментар
22.04.2023 12:39 Відповісти
И вам все эти детали известны от ...?
показати весь коментар
21.04.2023 23:17 Відповісти
ти повідомив про свої сумніви Залужного і Резнікова? що у відповідь на твою критику тобі сказав Міллі? скільки бригад спромігся оснастити ти, виробленими на укрВПК (під твоїм техконтролем) танках Оплот,Ятаган,артустановками,РСЗВ тощо? пишеш,що ви дуже дякуєте-скільки вас сидить у своїй норі на безпечному дивані і дякує?багато?
показати весь коментар
22.04.2023 09:02 Відповісти
якщо брати середню чисельність військових мехбригади в 4 тисячі чоловік, то загальна чисельність виходить щось біля 36 тисяч.
я не експерт, але на фоні кацапсячої навали не так вже й багато.
показати весь коментар
21.04.2023 20:16 Відповісти
Украинские мехбригады с Леопардами, Абрамсами и с натовской подготовкой, а у кацапов зеки и мобики на совковой ржавой рухляди.
показати весь коментар
21.04.2023 20:23 Відповісти
"леопарди" можна порахувати на пальцях рук, "абрамси" в теорії і в осяжному майбутньому не передбачені...та і підготовка в 3-4 тижні - не дуже відрізняється від кацапсячих зеків та чмобіків. звісно краще, ніж нічого, але треба бути реалістом.
показати весь коментар
21.04.2023 20:27 Відповісти
Хріна собі ти мутант із 150+ пальцями 🤣
показати весь коментар
21.04.2023 21:44 Відповісти
Кацапів, якщо що, не Леопардом керувати вчать, а бігти м'ясною тушкою уперед.
показати весь коментар
21.04.2023 21:54 Відповісти
Трохи більше. Десь 5 тисяч. Готується 12 бригад. 3 оснащується Україною, а 9 партнерами. Десь 60 тисяч. Але все одно крапля в морі. Тому не розумію тих хто вірить у швидку деокупацію наших територій і перемогу. Про Крим взагалі звучить смішно і страшно водночас.
показати весь коментар
21.04.2023 20:26 Відповісти
Про Херсон теж було диванним патріотам страшно і смішно. А оно он як вийшло.
показати весь коментар
21.04.2023 21:45 Відповісти
Про Херсон, завдяки хаймарсам вдалося взяти під вогневий контроль 2 мости, якби не це, то кацапи не відступили б.
показати весь коментар
21.04.2023 22:55 Відповісти
Не будьте наівними.Херсон рашисти здали по договорняку.ЗСУ дали рашикам спокійно відійти через Дніпро.
показати весь коментар
22.04.2023 04:36 Відповісти
Может быть, уходили спокойно. Никто их не обстреливал, хотя колоны техники шли многокиломеровые. Наблюдали своими глазами.
показати весь коментар
22.04.2023 10:03 Відповісти
Трохи менше.

3000

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%B0_(%D0%B2%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B0)
показати весь коментар
21.04.2023 23:01 Відповісти
Взагалі то якщо до ціх бригад додати жести доброї волі, то може в буде щось толкове
показати весь коментар
21.04.2023 23:02 Відповісти
Різниця в стратегічному підхіді до штурмових дій. Кацапи м'ясом закидують, тому їх для штурмів так багато і накопичують.
показати весь коментар
21.04.2023 21:52 Відповісти
Співвідношення 1 до 7 по ефективності якщо не більше. Тому немає тут переваги у них - кількість нівелюється якісною технікою та якісною підготовкою ЗСУ плюс розвіддані США 24/7.
показати весь коментар
22.04.2023 13:12 Відповісти
Рашке даже шпионов не нужно. Все в реальном времени озвучивают что где когда и сколько
показати весь коментар
21.04.2023 20:22 Відповісти
Это деза.
показати весь коментар
21.04.2023 20:40 Відповісти
Потому и озвучивают, что рашке это озвучивание ничем не поможет.
показати весь коментар
21.04.2023 21:46 Відповісти
Мова наче йде про бригади, які готували закордоном. Є бригади які готувалися в Україні. Журнал Економіст оцінював число солдат близько 60 тис.
показати весь коментар
21.04.2023 20:25 Відповісти
Всі бригади спочатку учебку в Україні проходять, тому ті хто за кордоном, вони вже пройшли підготовку в Україні.
показати весь коментар
21.04.2023 21:47 Відповісти
Не зовсім так, є такі яких одразу за кордон відправляють. Як правило це ці що більш менш нормальні за станом здоров'я.
показати весь коментар
21.04.2023 22:43 Відповісти
Оснастили для наступа? Сколько танков дали, сколько самолётов?
показати весь коментар
21.04.2023 21:20 Відповісти
Триста.
показати весь коментар
21.04.2023 21:49 Відповісти
триста попугаев
показати весь коментар
22.04.2023 02:17 Відповісти
Вы там ещё расскажите кацапам что и где находится.
показати весь коментар
21.04.2023 21:47 Відповісти
КРАЩЕ Б ЗАЛИШИЛИ 1024 ЯДЕРНИХ БОЄГОЛОВКИ !!!
показати весь коментар
21.04.2023 22:22 Відповісти
Боеголовки помогли бы примерно так же, как они помогли Израилю в 1973 году. А вот стратегическя авиация и крылатые ракеты, отданные свинособакам в обмен на пряники, очень бы пригодились. Но это не к Милли, это к Данилычу и куче министров обороны.
показати весь коментар
21.04.2023 23:25 Відповісти
Стратегічний бомбер ще тільки висоту набирає, а вже виходить за кордони України (про кружляння не писати).
Крім того у 90-х для них задач не було. Тому їх продали РФ і порізали на метал.
показати весь коментар
22.04.2023 12:45 Відповісти
Нет, конечно. Никуда он не выходит. И очень бы сейчас пригодились и ту-95 и особенно ту-160, со всеми своими 500 с лишним крылатых ракет.
А вот я/о так бы и лежало в хранилищах, как пролежало в израиле в 73 году.
показати весь коментар
22.04.2023 18:56 Відповісти
1. У США може і не виходе. У нас виходе. Повірте, я не вигадую. Це слова льотчика стратег. бомбера.
2. Це якщо аеродром десь біля Львова, а цілі біля Бєлгорода. Але такої дислокації у 90-х не було. Натяк зрозуміли ?
показати весь коментар
22.04.2023 23:01 Відповісти
За штатом механізована бригада ЗСУ налічує близько 3000 осіб і складається з:
Штаб
Управління3
механізовані https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%B9%D0%BE%D0%BD батальйони

Танковий батальйон (посилений, по 4 танки у взводі), до 40 танків

Бригадна артилерійська група

9*3000=27000 людей

Немало, начебто, але як відомо, кількість наступаючих для успіху має в три рази переважати тих хто обороняється.

А на той стороні зовсім не 9000 , там тіки мобіків за відкритими даними 350 000 додалося.
показати весь коментар
21.04.2023 22:59 Відповісти
9 помогли оснастить США, 9 собрано в Гвардии Наступу, еще столько же собрали с помощью других стран, вообщем 100 тысяч солдат и офицеров готовы.
показати весь коментар
22.04.2023 00:27 Відповісти
А ще б - пару ракетних бригад...
показати весь коментар
22.04.2023 02:28 Відповісти
Дуже добре.
показати весь коментар
22.04.2023 07:00 Відповісти
Спорядили, спрядили, а не оснастили. Кугути ви неграмотнi.
показати весь коментар
22.04.2023 09:09 Відповісти
показати весь коментар
22.04.2023 09:57 Відповісти
Це що натяк, - "пора" ?
показати весь коментар
22.04.2023 12:46 Відповісти
Большое Mulțumesc (Дякую), Дяде Сэму! Пожалуйста дайте больше!!! Много больше Украинцам, чтобы орки драпали до самого Урала!
показати весь коментар
22.04.2023 13:41 Відповісти
Тонкість моменту. Заява зроблена в минулому не завершеному часі...що з підготовкою нових частин для розвитку контрнаступу?
показати весь коментар
22.04.2023 14:00 Відповісти
Дивна війна, про все повідомляють в СМІ, навіть коли війна буде, куди буде контрнаступ, яку зброю постачають...