10547 відвідувачів онлайн
8 976 81

У жодних бункерах Путін ніколи не сидів, - Пєсков

путін

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Интерфакс.

"Ви, мабуть, чули, що у Путіна дуже багато двійників, які працюють замість нього в той час, як він сидить у бункері. Ще одна брехня. Ви бачите, який у нас президент, але він, власне, як був, він так і є мегаактивний, насилу за ним встигаємо, ті, хто працює з ним поряд", - сказав Пєсков.

Пєсков зауважив, що енергетиці Путіна можна лише позаздрити. "Його здоров'я, дай боже, можна побажати тільки самому собі. У жодних бункерах він, звичайно, ніколи не сидів. Це теж брехня, і ви це бачите, це все очевидно", - додав прессекретар президента РФ.

При цьому він зазначив, що в народі "бункером" називається координаційно-аналітичний центр уряду РФ. "Це феноменальний, високотехнологічний простір, де уряд у режимі живого часу бачить усе, що відбувається в нашій країні, будь-які провісники проблем в економіці, соціальній сфері, медицині, технологіях тощо", - пояснив Пєсков.

"Ось такий у нас "бункер", але зовсім не той, про який говорять неправду на колективному Заході", - наголосив прессекретар Путіна.

Топ коментарі
+28
Ще є дурні які вірять московитським заявам ?
показати весь коментар
24.04.2023 19:58 Відповісти
+23
Значить сидів - Песков ніколи не бреше він просто каже все навпаки.
показати весь коментар
24.04.2023 20:01 Відповісти
+16
І за 20-метровим столом васалів він не приймає. Віримо туалетному йоршику!
показати весь коментар
24.04.2023 20:05 Відповісти

Завантаження...