6158 відвідувачів онлайн
5 158 32

Шість країн Африки дали згоду на відкриття посольств України, - МЗС

кулеба

Шість країн Африки дали згоду на відкриття посольств України.

Про це розповів міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЛІГА.

"Ми вже отримали від шести африканських країн згоду на відкриття посольства. Це перший крок, з якого все починається. Ми шукаємо активно і вже перебуваємо на просунутій фазі визначення майбутніх послів у цих країнах", – сказав Кулеба.

Глава МЗС не уточнив, про які саме країни Африки йдеться. 

Міністр додав, що паралельно дипломатичне відомство України вперше в історії організовує тренінги та семінари для африканських дипломатів, які опікуються у своїх міністерствах закордонних справ питаннями Європи та України.

"У такий спосіб ми насичуємо їх своїм баченням та допомагаємо їм краще зрозуміти, що відбувається, і відповідно – зайняти більш прихильну позицію", – розповів Кулеба.

Глава МЗС пояснив, що у питанні відносин з африканськими країнами Україна рухається з двох сторін – збільшення своєї присутності в Африці та значного посилення механізмів ангажування африканських дипломатів в українську проблематику.

Топ коментарі
+14
Шість краін! Та де ж ми наберемо стільки толкових сексологів?!
показати весь коментар
02.05.2023 01:17 Відповісти
+13
У них не було хороших кандитатур на послів. А у слуг куда не плюнь там посол. Юзік, Пікалов, Лисий, або таж Безугла могла б бути чудовою послицею
показати весь коментар
02.05.2023 00:56 Відповісти
+13
ЗЕ-бабуїни будуть прилаштовувати послицями своїх чергових робочих корабельних сосен? Про Лізу Богуцкую та Мар"янку Безумну не забудьте,та й Колі Котлеті вже пора на відповідальнішу роботу переходити...
показати весь коментар
02.05.2023 01:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Молодці.

ще Кіпром пора займатись - РОСІЯНЕ там живуть як дома. Хутин може прийти і захищати їх від киприотів . А остров у средиземному морі важен. Агенти фсб правоцируют киприотів виступати проти британських військових баз - хочуть острів під рашу прибрати,
показати весь коментар
02.05.2023 00:44 Відповісти
щось нагадує лаврова, який теж по дикунам шастає, союзників шукає.
показати весь коментар
02.05.2023 00:44 Відповісти
Но у лаврова там е посольства, а чому Україна за 30 років не видкривала посольства у АФРІЦІ - ждала повернення до ссср? Пора спитати попередніх керивников МЗС
показати весь коментар
02.05.2023 00:46 Відповісти
У них не було хороших кандитатур на послів. А у слуг куда не плюнь там посол. Юзік, Пікалов, Лисий, або таж Безугла могла б бути чудовою послицею
показати весь коментар
02.05.2023 00:56 Відповісти
Туди оп може призначати домашніх улюбленців кв.95..
показати весь коментар
02.05.2023 06:48 Відповісти
показати весь коментар
02.05.2023 19:53 Відповісти
агрохімія поза конкукренцією серед абізян
показати весь коментар
02.05.2023 08:33 Відповісти
Агрохамиію треба у Бразилію послом
показати весь коментар
02.05.2023 19:54 Відповісти
а может потому что та африка никому нафиг не нужна?
показати весь коментар
03.05.2023 20:30 Відповісти
вони там всі йбнуті.
показати весь коментар
02.05.2023 00:48 Відповісти
Самое время. Денег и людей ведь избыток сейчас.
показати весь коментар
02.05.2023 01:03 Відповісти
ЗЕ-бабуїни будуть прилаштовувати послицями своїх чергових робочих корабельних сосен? Про Лізу Богуцкую та Мар"янку Безумну не забудьте,та й Колі Котлеті вже пора на відповідальнішу роботу переходити...
показати весь коментар
02.05.2023 01:05 Відповісти
Шість краін! Та де ж ми наберемо стільки толкових сексологів?!
показати весь коментар
02.05.2023 01:17 Відповісти
Положительный опыт Человека-Лошадь активно перенимается 😗
Да, понятно, все эти отношения с Гондурасами и Мумба-Юмбами, тоже нужно поддерживать, ну мало ли, занесет судьба куда-нибудь в Африку, начнут костер разводить, чтобы тебя приготовить - а посольства то и нету, чтобы оно начало дипломатическую процедуру обращения в ООН по поводу людоедства.

Просто зачем это выдавать новостью, как кокое-то достижение работы МИДа. Затем, что других результатов работы нету.

Все, что делается иностранными государствами, это не благодаря работе МИДа, а вопреки. Который или ничего не делает, или вредит, тетку-гадалку в Болгарию отправляет послом, а она оттуда потом в халате вещает поздравления из диппосольства. Тьфу!
показати весь коментар
02.05.2023 03:00 Відповісти
Не ображайте Гондурас, з державними інституціями в Гондурасі зараз на порядок краще.
показати весь коментар
02.05.2023 06:45 Відповісти
благо выбор у зэ-быдла -огромный
показати весь коментар
02.05.2023 03:04 Відповісти
Шобла хоч кудись хоче прилаштуватись, бо крім грат їм нічого не світить. І вони це розуміють.
показати весь коментар
02.05.2023 06:49 Відповісти
Ну-ну, спробуйте їх переконати, що рашка - не свята. На превеликий жаль, африканці в абсолютній більшості підтримують московію і х**ло для них - хороше. Підлота безсовісна.
показати весь коментар
02.05.2023 04:07 Відповісти
Досить лізти в ту африку.Там вже все забито що можна все інше дай дай дай.Наші інтереси там нафіг не потрібні.Думайте про інші напрямку а не бути дойною коровою .
показати весь коментар
02.05.2023 04:20 Відповісти
"Інші напрямки" вже заборонили експорт нашої продукції...
показати весь коментар
02.05.2023 09:29 Відповісти
6 нових посольств - це збільшення витрат держбюджету, який і так "страждає" від поповнення...

Це дармоїдство буде на "африку"???...

Може краще збільшити витрати державних коштів на поранених "Українських Солдатів" - лікування, протезування та реабілітація?!..
показати весь коментар
02.05.2023 05:32 Відповісти
И зачем? Много безработных сексалогинь появляется
показати весь коментар
02.05.2023 05:40 Відповісти
Це мені нагадало один з сюжетів з "городка", якраз про встановлення дружніх дипломатичних відносин росіян в Африці:
https://www.youtube.com/watch?v=Aoyqgy4o9iM Городок - Новый посол (Ужас) - YouTube .
показати весь коментар
02.05.2023 06:07 Відповісти
Где фраза: "Мумба его не переваривает", - явно в прямом смысле.
показати весь коментар
02.05.2023 06:19 Відповісти
Посольства треба відкривати там, де виникає якась практична потреба і існують можливості для взаємовигідної співпраці,
відкривати посольства, аби лише відкрити, це піжонство, Україна надто небагата країна, щоб так безглуздо витрачати свої обмежені ресурси
показати весь коментар
02.05.2023 06:30 Відповісти
зелень готує відходи на випадок авралу
показати весь коментар
02.05.2023 06:37 Відповісти
Значить незабаром країна дізнається про 6 нових Послиць
показати весь коментар
02.05.2023 06:44 Відповісти
Зенелох Оманській , як мудрий Соломон, шукає свою царицю Савську?
показати весь коментар
02.05.2023 06:48 Відповісти
так какие страны Африки? или ожидать можно только "классический" ответ близоруко-глухого "не скажу" с дебильной улыбкой до ушей... какой поп, таков приход... если кто-то скажет, что янелохмнесорокдва разбирается во внешней политике (а он ведь руководит внешней политикой по Конституции), то это вызовет не просто гомерический смех, это вызовет чувство испанского стыда... что руководитель, что министр - они оба разбираются во внешней политике, как свинья в апельсинах...
показати весь коментар
02.05.2023 06:59 Відповісти
Погодилися, бо розуміють, що у світі зростає попит на продовольство. Усім зрозуміло, що московія буде намагатися зробити продовольство своєю зброєю панування, але не здатна забезпечити усіх. Україна з її потенціалом вирощування збіжжя може внести вагомий вклад у вирішення світової продовольчої проблеми. Той наївний, хто гадає, що основною метою війни путіна було лише створення сухопутного коридору в Крим. Однією з задач було захоплення наших земель, що б дало у майбутньому можливість панувати на ринку продовольства і диктувати свої умови світу. До того ж, південь України це великий потенціал з розвитку альтернативної енергетики. До війни на півдні майже на усіх непридатних для оранки участках ставили сонячні та вітростанції. А тому, хто бідкує, що Україна може перетворитися на лише аграрну країну, раджу згадати про це, коли піде в магазин за їжею.
показати весь коментар
02.05.2023 07:54 Відповісти
Наскільки пам'ятаю, ще за президенства В. Ющенка Україна планувала масове закриття чи суттєве кадрове скорочення великої частини посольств, консульств і дипустанов по всьому світу через недостатність бюджетних коштів на їх утримання і фінансування, відсутність інтересів України у таких країнах.
До прикладу, США по світу мають відкритими своїх 163 посольства і 93 консулатів, натомість у себе в країні розміщують 168 посольств та 731 консулатів іноземних держав.
Україна для порівняння має відкритими своїх 83 посольства і 145 консулатів та ін. представницьких установ, натомість у себе в країні розміщують 77 посольств та 116 консулатів іноземних держав. Дисбаланс наочний.
https://www.embassy-worldwide.com/country/united-states/#:~:text=United%20States%20itself%2***%20total,spread%20all%20over%20the%20world .
https://www.embassypages.com/ukraine#:~:text=Ukraine%20has%2083%20embassies%20abroad,one%20other%20representation%2***%20Ukraine .
Думаю не потрібно багато розуму щоб порівняти політичну вагу і фінансові можливості США і України.
Однак, така бідна і корумпована країна третього світу як Україна, яка зазвичай була і є лише об'єктом міжнародної політики, входить у лідери на т.з. "дипломатичному фронті".
Практично всі роки незалежності Україна весь час була сателітом інтересів ворожого кремля. Відкриття мережі посольств та ін. представництв у багатьох країнах світу завжди було стратегічним планом розбудови агентурної мережі московицької імперії по світу. Схоже, що навіть після повномасштабної агресії на привладному олімпі України мало що змінилося.
показати весь коментар
02.05.2023 10:52 Відповісти