7579 відвідувачів онлайн
3 643 10

Хімічної небезпеки у Павлограді немає, - ОВА

павлоград

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне, про це заявив глава ОВА Сергій Лисак.

За його словами, показники вимірювальних станцій, що працюють у місті цілодобово, відповідають нормам. Також періодично здійснюють додаткові дослідження, за їхніми результатами станом на зараз загроза відсутня.

"Запевняю вас, що органи державної влади, місцевого самоврядування точно знають, що робити в разі хімічної небезки та хімічної загрози", - зазначив Лисак.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що удар Росії по Павлограду загрожує екологічною катастрофою 5 областям України.

Топ коментарі
+1
Рейтинги полетят...
показати весь коментар
02.05.2023 15:41 Відповісти
+1
Гептил очень при очень токсичен. Октаген тоже, но чуть по слабее. Даже тротил вызывает рак кожи. В принципе, топливо сгорело. Поэтому это уже не так опасно. Но любой продукт который сгорает имеет какие то химические остатки. Я не думаю что они безвредны в таком количестве. Это должны определять специалисты.
показати весь коментар
02.05.2023 18:39 Відповісти

Завантаження...