Хімічної небезпеки у Павлограді немає, - ОВА

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне, про це заявив глава ОВА Сергій Лисак.
За його словами, показники вимірювальних станцій, що працюють у місті цілодобово, відповідають нормам. Також періодично здійснюють додаткові дослідження, за їхніми результатами станом на зараз загроза відсутня.
"Запевняю вас, що органи державної влади, місцевого самоврядування точно знають, що робити в разі хімічної небезки та хімічної загрози", - зазначив Лисак.
Нагадаємо, раніше повідомлялось, що удар Росії по Павлограду загрожує екологічною катастрофою 5 областям України.
Топ коментарі
+1 Storm UA
показати весь коментар
02.05.2023 15:41 Відповісти Посилання +1 Storm UA
показати весь коментар
02.05.2023 18:39 Відповісти Посилання