10912 відвідувачів онлайн
4 926 82

Україна тримає в секреті від союзників деталі майбутнього контрнаступу, - Politico

зсу,воїн,захисник,піхота

Влада України не ділиться із союзниками деталями майбутнього контрнаступу, щоб убезпечити себе від можливого витоку інформації.

Про це з посиланням на двох дотичних до питань оборони європейських чиновників повідомляє Politico, інформує Цензор.НЕТ.

Однією з причин секретності, за словами європейських чиновників, їхні українські колеги назвали витік секретних документів Пентагону, організований 21-річним американським військовим Джеком Тейшейрою.

Видання також цитує слова українського депутата, який погодився говорити на умовах анонімності. Він каже, що, що українські топ-чиновники не діляться планами контрнаступу навіть з іншими політиками в Києві.

"В країні є лише кілька людей, які знайомі з планом", - сказав він.

Офіційний представник Пентагону при цьому заявив, що Київ та Вашингтон обмінюються інформацією на тому ж рівні, що й раніше, і українці нічого не намагаються приховати від США.

Представник Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, коментуючи скритність українців, заявив, що "вони не зобов'язані повідомляти нам щось заздалегідь".

"Американські та українські чиновники підтримують контакт щодня, тому Вашингтон часто може багато про що здогадуватися. США продовжують постачати Україні розвіддані в режимі реального часу. Ми зосереджені не на тому, чи сповістять нас заздалегідь. Ми зосереджені на тому, щоб вони мали все необхідне до моменту, коли будуть готові до дій", - сказав Кірбі.

Інші представники адміністрації Байдена, пише Politico, стверджують, що Україна ніколи не була повністю відкритою зі США щодо своїх військових планів. "Вони були скупі на інформацію з самого початку", - сказав американський чиновник.

Топ коментарі
+22
Головне - щоб боневтік не знав.
показати весь коментар
03.05.2023 09:30 Відповісти
+16
А що знає д'єрмак -знають і у ''фсб''.
показати весь коментар
03.05.2023 09:36 Відповісти
+13
Що знає Боневтік, то знає і д`Єрмак.
показати весь коментар
03.05.2023 09:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
раптово.
показати весь коментар
03.05.2023 09:26 Відповісти
"З великого грому малий дощ" (Українська народна приказка).
Щось гримить і блискає уже надто довго....
показати весь коментар
03.05.2023 09:40 Відповісти
ми не маємо достатньо інфи щоб зрозуміти чому затягують з контрнаступом.

тому ми самі будемо вигадувати причини - погода, мало гамерика дала зброї, залужний не з тії ноги встав, тощо
показати весь коментар
03.05.2023 10:13 Відповісти
Головне, щоб гора не народила мишу.
показати весь коментар
03.05.2023 13:50 Відповісти
Шов 3 місяць раптового конрнаступу
показати весь коментар
03.05.2023 10:14 Відповісти
Це грамтоно,а то Тейшейри різні у яких комплекс неповноцінності можуть заради підняття своєї самооцінки в ігрових спільнотах злити що завгодно
показати весь коментар
03.05.2023 09:28 Відповісти
Секрет Полішенеля.
показати весь коментар
03.05.2023 09:30 Відповісти
Головне - щоб боневтік не знав.
показати весь коментар
03.05.2023 09:30 Відповісти
Що знає Боневтік, то знає і д`Єрмак.
показати весь коментар
03.05.2023 09:32 Відповісти
А що знає д'єрмак -знають і у ''фсб''.
показати весь коментар
03.05.2023 09:36 Відповісти
єрмак знає більше (все ж агент з досвідом), а боневтік - це лише буратінка на ниточках, за які смикає єрмак. Буратінка знає і робить лише те, що йому дозволяє ляльковод!
показати весь коментар
03.05.2023 10:22 Відповісти
так він то знає, тому що він дає добро на початок операції
показати весь коментар
03.05.2023 09:33 Відповісти
Ні.
Свме через це Бубина ОПа і намагається "прилаштувати" смотрящих до ЗСУ.
показати весь коментар
03.05.2023 09:44 Відповісти
Що ні? Він по факту верховний головнокоманждувач? Залужний чи хтось інший не може без його згоди почати будь яку такого рівня операцію, і він точно знає
показати весь коментар
03.05.2023 09:47 Відповісти
Це за законом, яки в Україні не діє.
показати весь коментар
03.05.2023 09:51 Відповісти
А як армія тоді воює коли немає ніякого підпорядкування і ієрархії? Закони ж не діють, це не армія а зборище аборигенів по твоєму?
показати весь коментар
03.05.2023 09:56 Відповісти
Так складається ,що контрнаступ має бути мов би ШОУ
показати весь коментар
03.05.2023 09:32 Відповісти
"Україна тримає в секреті від союзників деталі майбутнього контрнаступу, - Politico".
По перше,а чи існують вони,ці деталі,на основі чого?
Там би проблему Бахмуту якось пора вже розвязати.
показати весь коментар
03.05.2023 09:32 Відповісти
так Єрмак же знає! Яка таємниця!?
показати весь коментар
03.05.2023 09:32 Відповісти
Тобто єрмак злиє всю інфу кацапам і контрнаступ буде катастрофою?
показати весь коментар
03.05.2023 09:34 Відповісти
икзектли. операцию по вагнера же слил Елдак с зелей, чо б и контр наступ не слить. тот кто слил один раз, сольет и следующий
показати весь коментар
03.05.2023 09:37 Відповісти
ну значить нам всім ******* тоді,бо якщо контрнаступ буде катастрофою, то союзники уже допомагати як раніше не будуть,і навіть тієї не дуже великої допомоги чекати не слід
показати весь коментар
03.05.2023 09:39 Відповісти
Та хто ж йому скаже.
показати весь коментар
03.05.2023 09:48 Відповісти
Командування ЗСУ чи верхівка Міноборони, тому що він як верховний головнокомандувач віддає наказ на початок операції і він не може про це не знат
показати весь коментар
03.05.2023 09:51 Відповісти
Есть такая штука как делегирование функций. Типа, ты можешь сказать там починить кран. Но ты не будешь разбираться как его чинить. Вот также и тут. Провести атакующую операцию, а детали тебе знать необзательно.
показати весь коментар
03.05.2023 10:02 Відповісти
деталі знати і не треба щоб злитит інформацію котрої буде достатньо для того що контрнаступ перетворився катастрофою, звичайно деталей він не знає,але основні нюанси точно знає
показати весь коментар
03.05.2023 10:03 Відповісти
Ну что-то знают, это не спорю.
показати весь коментар
03.05.2023 10:04 Відповісти
Как бы если мы равняемся на США. Как это происходит в США. К президенту приходит там условный генерал и говорит "мы там собираемся сделать вот то-то и просят одобрить". На этом роль президента заканчивается.
показати весь коментар
03.05.2023 10:06 Відповісти
В изложении которая ему подается есть основные детали и ньюансы операции, плюс до операции еще нужно подготовиться, а это тренировка войск, укомплектование войск вооружением, беоприпасами,снарядами, это работа разведки которая ведеться в отношении врага и данные ее подаються президенту, чтобы президент не знал что происходит и просто к нему приходили за подписью это смешно, через него проходят разные данные по подготовке, он выдает разные разрешения для разных действий которые будут иметь в будущем значение для операции
показати весь коментар
03.05.2023 10:40 Відповісти
Нет. Никто данные не дает. Только какие-то общие сведения. Вопрос в конкретных сведениях конечно присутствует, но это совсем не то что ты тут написал, что там у Ермака все детали операций.
показати весь коментар
03.05.2023 10:45 Відповісти
"Нет. Никто данные не дает." --- ну раз ты "авторитетно" заявил что нет,значит нет Тебе виднее, ты ж приближенный к президентам Украины и США и знаешь толк
показати весь коментар
03.05.2023 11:18 Відповісти
Как я написал выше это как у тебя протечка. Ты там вызываешь сантехника. Он там что-то делает. Говорит - вот это там поломалось, надо менять. Варианты что можно сделать. Ты говоришь - давайте это.

Вот так. А не там ты там рассказываешь как использовать дрель или разрешаешь использование отвертки. Тем более ты не даешь ему предписание с какими отвертками приходить.
показати весь коментар
03.05.2023 10:49 Відповісти
Я уже несколько раз повторил что это понятно что он знает основыне детали,а не ньюансы, без властей тупо полномочиями зсу или минобороны ты не можешь делать те вещи которые нужны для каких либо операций, а это переговоры с оюзниками об поставках тех или других вооружениях, создание контактов между спецслужбами стран для координации и запросов разведданых у них, они в общей картине понимают что будет и как будет, естественно всех ньюансов не знают,но этого вполне достаточно чтобы слить такую информацию и провалить операцию
показати весь коментар
03.05.2023 11:28 Відповісти
Я думаю , він теж не знає.
показати весь коментар
03.05.2023 09:36 Відповісти
Тобто, якшо би не було витоку документів в штатах ми би поділилися планами з усім світом? Може ще і на затвердження всім країнам НАТО відправити? Так ці плани в нашому випадку навіть керівництву країни протипоказано озвучувати.
показати весь коментар
03.05.2023 09:33 Відповісти
Ці плани для нашого керівництва протипоказано озвучувати-щоб ініормація не попала у ''фсб''!
показати весь коментар
03.05.2023 09:38 Відповісти
Саме так.
показати весь коментар
03.05.2023 10:26 Відповісти
Боневтік вже навчився з пістоля стріляти? Поки не навчиться наступу не буде.
показати весь коментар
03.05.2023 09:37 Відповісти
показати весь коментар
03.05.2023 09:38 Відповісти
Частіше треба показувати,щоби зевиборцям дійшло до голови,кого привели.
показати весь коментар
03.05.2023 09:45 Відповісти
так вони саме за це і вибрали "артіста" Але спочатку вибрали наркоманів і дебілів у ВР, яка ніколи нормально не працювала, то медіа втирали лопухам думку: таку раду тільки розстрілять. А потім показали кіно, як симпатичний парєнь із прастого народі втілює мрію дебілів про розстріл ради.
Як дешево вас купили, лохторати!
показати весь коментар
03.05.2023 10:15 Відповісти
Безжально косить ... "слуг урода"
показати весь коментар
03.05.2023 09:46 Відповісти
Тоді слуг-депутатів ще не було,а косить він,очевидно, тих,хто зберіг країну після втечі янука: таким був задуманий сюжет серіалу рос.сценариста.
А теперішніх "слуг урода" тримає цим на гачку.
показати весь коментар
03.05.2023 10:13 Відповісти
були добкіни і ківи, розенблати і димінські, новинські і шуфричі... "і нєсть ім чісла".
показати весь коментар
03.05.2023 10:18 Відповісти
Головне,що Рада зберегла країну.
І що з нею треба зробити(віртуально),якою її треба відобразити в серіалі?
А розстріляти прямо в залі,як антинародну,що і наочно показали через кіно.
показати весь коментар
03.05.2023 10:26 Відповісти
Головне,щоб про контрнаступ не знав янелох!
показати весь коментар
03.05.2023 09:39 Відповісти
Как говорили древние англосаксы-«Was wissen Zwei, wisst Schwein»,что в переводе звучит-"Что знают Зеленский с Ермаком-знает и свинья русскомирная".
показати весь коментар
03.05.2023 09:40 Відповісти
Якщо це так, то ти можеш сильно не радіти і смайлики не малювати,а збирати чемодани, купувати гідрокостюм,їхати в Закарпаття і через Тису пробувати переплисти в Угорщину, бо скоро за твоєю теорією у тебе вдома будуть буряти
показати весь коментар
03.05.2023 09:44 Відповісти
Носители языка говорят следующее: поговорки "was wissen zwei, das weiss das Schwein" нет и быть не может, т.к. грамматически неправильно (надо: was zwei wissen...). В выражениях типа "kein Schwein war da" итп. оттенок скорее негативный (но не прямое оскорбление, ср. с "ни одна собака не пришла"). В совр. употреблении чаще говорят Sau, чем Schwein (ср. собака/****).
показати весь коментар
03.05.2023 10:02 Відповісти
Спасибо за урок немецкого.А вот с юмором у Вас беда.
показати весь коментар
03.05.2023 13:39 Відповісти
С юмором у меня всё хорошо. Иностранными языками не владею. Разве только русским матерным.
показати весь коментар
03.05.2023 15:27 Відповісти
Якщо не вберегли деталі "оману",чи "вагнергейту",то марно слугам щось заховувати.
Витік скоріше всього,був санкціонованим з боку амерів,для їх же планів.
А щоби амери зливали плани укр.армії-то це з числа найбезглуздіших здогадок.
показати весь коментар
03.05.2023 09:42 Відповісти
Не верю. Там всё наступление наверняка спланировано американцами, раз уж они дали средства для него. Проведены игры с разными вариантами событий и выбран лучший.
показати весь коментар
03.05.2023 09:44 Відповісти
Американці повні нулі і в воєнній справі ( якби на них напала РФ і в них було стільки військ, як у нас перед вторгненням, то вони відразу здалися б, їм завжди подавай і десятикратну перевагу в арті, і в літаках, і прямий зв'язок з президентом) так і в оцінюванні ( повний провал в Афганістані, який впав за тиждень, подарувавши маджахедам зброї на мільярди, хоча аналітики США говорили, що влада в Афганістані ще рік протримається.)
показати весь коментар
03.05.2023 09:55 Відповісти
Что ты несешь. Без помощи США Россия давно бы нас уничтожила. Тот кто этого не понимает - идиот.
показати весь коментар
03.05.2023 09:57 Відповісти
А може і спеціально так несе,щоб сіяти зневагу до США?
показати весь коментар
03.05.2023 10:05 Відповісти
Ну есть люди, которые там считают что американская армия плохая. Очень странное мнение на самом деле, так как они себя показали во всех недавних войнах.
показати весь коментар
03.05.2023 10:08 Відповісти
Вони так не вважають,в т.ч. сам путін.
Просто "вони" сіють зневагу до армії США методом д-ра Геббельса: чим більша брехня-тим більше в неї повірять.В крайньому разі-щоби хоч трохи повірили.
показати весь коментар
03.05.2023 10:20 Відповісти
А причому тут помічь і те, що планувальники і аналітики вони нулеві ? як можна було за тиждень просрати те, за що воювали 20 років, в що вклали більше трильйона,і подарувати бородачам зброї на цілу армію ??! як виявилось досить просто ! а тепер плачуть, що допомога Україні їм дорого обходиться !
показати весь коментар
03.05.2023 10:20 Відповісти
Они великолепные планировщики и аналитики, когда речь идет о военных операциях.
показати весь коментар
03.05.2023 10:26 Відповісти
Не несіть ахінею, схоже це ви повний нуль, і не лише в воєнній справі.
показати весь коментар
03.05.2023 10:00 Відповісти
Треба тримати в секреті не так від чужих, як від своіх паршивців...типу демченка, татарова, д'єрмака...хто і коли цю гидоту забере з Офісу...????
показати весь коментар
03.05.2023 09:45 Відповісти
Вертоліт Black Hawk в руках ЗСУ. https://www.youtube.com/watch?v=wYFNaAWsWvI
пілот каже ,що це як після грузовика , сісти на мазератті.
показати весь коментар
03.05.2023 09:49 Відповісти
Хтось не знає, що демченко далі при владі...?
Хтось там капеланами керує...
Не вистачило для них місця в посольствах? То капець....
показати весь коментар
03.05.2023 09:50 Відповісти
Тримае секрет от амеров... Я вас умоляю.
показати весь коментар
03.05.2023 09:58 Відповісти
Я думаю что американский белый дом тоже не знает. Это их не касается как бы. Планы войны это дело Пентагона.
показати весь коментар
03.05.2023 10:03 Відповісти
"Україна тримає в секреті від ермака-подоляка-татарова деталі майбутнього контрнаступу"-це ж якраз воно.
показати весь коментар
03.05.2023 10:00 Відповісти
Таке роздратування в ліваків в США йде з часів Барвінковського погрому. Застали зненацька практично всіх. ОПа на три дні принишкла, Дерьмак був у розпачі. Можна повторити Ходаренкова - ми нічого не знаємо, бо Залужний шепче бойове завдання комбригу біля карти на вухо.
показати весь коментар
03.05.2023 10:08 Відповісти
Резніков про контрнаступ: Ми виходимо на "фінішну пряму", коли можна сказати "все готово", Резніков про контрнаступ ЗСУ: "Це станеться несподівано", Резніков про контрнаступ: Планується на кількох напрямках, може бути у квітні-травні, А ПОТІМ "Міністр оборони України Олексій Резніков вважає, що очікування від контрнаступу ЗСУ «дещо перегріті», їх підігрівають українське суспільство, політикум чи Захід. Це називається "кричи теперь совершенно секретно".
показати весь коментар
03.05.2023 10:13 Відповісти
якщо плани дізнається товариш Козир (Єрмак) то ген.штаб РФ ці плани знатиме зі швидкістю передачі даних його інтернету із затримкою на підключення до мережі🥱
показати весь коментар
03.05.2023 10:16 Відповісти
Макс Отто фон Шті́рліцу далеко до Козиря.
показати весь коментар
03.05.2023 10:31 Відповісти
показати весь коментар
03.05.2023 11:46 Відповісти
Трохи терпіння. Контрнаступ ось-ось почнеться. Найкращі дати - 6 чи 7 травня.
показати весь коментар
03.05.2023 10:29 Відповісти
Україна перед усім ховає дані про наступ від оп,розвідки та і самого міністра оборони, бо вони в турботах...на тікток. А відносно витоку документів, то втекли іменно ті, в яких про контроль зе. Просто як повідомлення для роздумів
показати весь коментар
03.05.2023 10:33 Відповісти
«Секрет військового мистецтва полягає в тому, щоб бути сильнішим за ворога в потрібний момент у потрібному місці». © Наполеон I Бонапарт
показати весь коментар
03.05.2023 10:35 Відповісти
Згідно з оманськими домовленностями неякого наступу не буде. Все що звязано с оманськими домовленностями- таємниця.
показати весь коментар
03.05.2023 10:46 Відповісти
Дєрьмак (а значить і кацапи) з усією кремлівською агентурою у владі знають, а союзникам бояться казати.Це якийсь сюр...Хоча по суті все правильно,бо союзники з заходу цій владі не союзники.
показати весь коментар
03.05.2023 13:38 Відповісти
Дуже хочеться, щоб це було правдою.

Не ділитися планами !

Ні з союзниками, ні з оп-ою.
показати весь коментар
04.05.2023 07:54 Відповісти
Як би єрмачидло з найвеличнішим підрилом знали про Харківський наступ, то успіху у ньому не було б стовідсотково. А про цей так званий контрнаступ і про те скільки й чого у ньому буде задіяно, не тільки всі баби по селах знають, а й собаки вже гавкати почали. Та ще чи й буде він той контрнаступ...