10499 відвідувачів онлайн
11 148 62

Ігнат спростував збиття над Києвом гіперзвукової ракети "Кинджал" вночі 4 травня

ігнат

У Повітряних Силах Суспільному спростували збиття балістичної ракети над Києвом вночі 4 травня.

Про це заявив речник Повітряних сил Юрій Ігнат, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне.

"Я вже спростував тисячу разів, ви мали б це бачити вчора. Була ймовірність застосування, але балістичних ракет не зафіксовано. Те, що там розповідають деякі голови військових адміністрацій, вони вже отримали за це", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше глава КМВА Сергій Попко повідомив, що росіяни 4 травня "здійснили напад на Київ із застосуванням баражуючих боєприпасів типу "Shahed" та ракет, ймовірно балістичного типу".

У Повітряних силах заявили, що застосування балістики підтвердити не можуть.

5 травня видання Defense Express опублікувало матеріал, в якому розповіли, що ЗСУ вперше збили гіперзвукову ракету "Кинджал".

У Повітряних силах СЗУ не коментують інформацію щодо ймовірного збиття силами ППО гіперзвукової ракети "Кинджал".

Топ коментарі
+11
Задовбали вже..ніяк не домовяться між собою..виставлять нас на позорисько...ще й нашим коштом..

Коли вже почнуть відповідальність нести за непраідиву інформацію???
показати весь коментар
05.05.2023 14:13 Відповісти
+11
Говорю все чаще в последнее время. Это все превратилось в цирк гре@анных уродов имени "квартала". Только вот эти клоуны и шуты нам обходятся очень дорого. Во всех смыслах. За этот весь пи@дец платят своими жизнями наши ребята.
показати весь коментар
05.05.2023 14:24 Відповісти
+9
А ті фото з пробитим носовим обтікачем характерної для балістичних ракет форми - це, виходить, з пінопласту випиляли?
показати весь коментар
05.05.2023 14:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Там чел в твиттере рассказывает что он сбивал. Врет получается? Или Игнат врет?
показати весь коментар
05.05.2023 14:10 Відповісти
во время вчерашней тревоги в Киеве, мужик https://t.me/+s_k6xb49qXE0ZmFi достал ружье и начал стрелять по БПЛА из окна своей квартиры.
показати весь коментар
05.05.2023 14:18 Відповісти
Это не то.
показати весь коментар
05.05.2023 14:19 Відповісти
Все може бути
показати весь коментар
05.05.2023 15:13 Відповісти
Може цей?
показати весь коментар
05.05.2023 14:19 Відповісти
Він вже дав задню. Пост був тут https://twitter.com/vofchekpan/status/1654413658296840194

Тепер оце запостив: https://twitter.com/vofchekpan/status/1654436896389431296
показати весь коментар
05.05.2023 14:23 Відповісти
Спасибо, а то что-то не мог его твиттер найти после того как у френдов поудаляли.
показати весь коментар
05.05.2023 14:24 Відповісти
О, он против порохоботов. Сразу понятно с ним все стало.
показати весь коментар
05.05.2023 14:28 Відповісти
Речь про то что он эмоционально нестабилен.
показати весь коментар
05.05.2023 16:15 Відповісти
С тем что ему порохоботы насолили. Это доказывает его хрупкую психику.
показати весь коментар
05.05.2023 16:29 Відповісти
Если кто-то ведет себя как эмоционально нестабильный, то мое первое предположение - он такой и есть. Я не собираюсь копаться глубже.
показати весь коментар
05.05.2023 16:46 Відповісти
Говорю все чаще в последнее время. Это все превратилось в цирк гре@анных уродов имени "квартала". Только вот эти клоуны и шуты нам обходятся очень дорого. Во всех смыслах. За этот весь пи@дец платят своими жизнями наши ребята.
показати весь коментар
05.05.2023 14:24 Відповісти
Тому збіватєлю краще стулити пельку. Якщо дійсно збили кинджал, то кричати про це не обов'язково. Не розумію навіщо оператору ППО ідентифікувати себе, це може загрожувати безпеці системи та персоналу.
показати весь коментар
05.05.2023 14:25 Відповісти
Чел, це якійсь член кружка?
показати весь коментар
05.05.2023 16:38 Відповісти
"Я вже спростував тисячу разів, ви мали б це бачити вчора. Була ймовірність застосування, але балістичних ракет не зафіксовано. Те, що там розповідають деякі голови військових адміністрацій, вони вже отримали за це", - зазначив він."
-----
показати весь коментар
05.05.2023 14:11 Відповісти
А хто отримає за вчорашню лажу з бпла? Чи обмежаться "таке буває"?
показати весь коментар
05.05.2023 14:23 Відповісти
От і Ігнат дав задню .
показати весь коментар
05.05.2023 14:11 Відповісти
А ті фото з пробитим носовим обтікачем характерної для балістичних ракет форми - це, виходить, з пінопласту випиляли?
показати весь коментар
05.05.2023 14:11 Відповісти
Ну Кинжалы раньше летали как бы. Взяли старую фотку и все.
показати весь коментар
05.05.2023 14:13 Відповісти
Взяли обтікач і пробили, потім сфотографували, ну і все.
показати весь коментар
05.05.2023 14:24 Відповісти
з ракети, що вибухнула, обтікач не візьмеш - його можна взяти тільки з ракети. що просто впала (бо була збита)
показати весь коментар
05.05.2023 16:30 Відповісти
Так я про це і пишу,хотілося в сарказм а вийшла іронія.
показати весь коментар
05.05.2023 21:45 Відповісти
Ні не з пенопласту. Зробили макет із пластилину, потім хтось задню частину відкусив..
показати весь коментар
05.05.2023 16:41 Відповісти
тоді навіщо, цю новину,потрібно було писати ?
показати весь коментар
05.05.2023 14:12 Відповісти
Задовбали вже..ніяк не домовяться між собою..виставлять нас на позорисько...ще й нашим коштом..

Коли вже почнуть відповідальність нести за непраідиву інформацію???
показати весь коментар
05.05.2023 14:13 Відповісти
ти що, на Святий Телемарахвон замахнувся? Зараз до тебе СБУ прийдуть і надвечір буде новина про чергову "перемогу" над агентами рашки.
показати весь коментар
05.05.2023 14:36 Відповісти
Отримав пенделя і тепер заперечує.
показати весь коментар
05.05.2023 14:13 Відповісти
Вообще я не параноик, но может это у наших такая тактика перед наступлением - делать вид что они дебилы. Чтобы русские не понимали, что происходит. Или все просто так само получается - не знаю.
показати весь коментар
05.05.2023 14:15 Відповісти
вся повинні знати- що і як робив ігнат і якою рукою витирав свій зад зранку в кльозеті
показати весь коментар
05.05.2023 14:19 Відповісти
Ото вам і все. Попи₴діли й розійшлись)
показати весь коментар
05.05.2023 14:21 Відповісти
Так вы-же слышали ракету .... или нет ?
показати весь коментар
05.05.2023 14:44 Відповісти
Вас колышит? Попетляйте лучше по квартире,чтобы не дай бог фсб не вычислила.
показати весь коментар
05.05.2023 14:52 Відповісти
Кім якось краще розбирається в ситуації, ніж той Ігнат.
Напевне, має військову кафедру, а не трускавецькі курси.
показати весь коментар
05.05.2023 14:21 Відповісти
зараз трускавецький "диплом" поціновується вище ніж якась там військова кафедра.
показати весь коментар
05.05.2023 14:37 Відповісти
Там же фото обтічник чугунієвий анало говнетний з дірою. Не дивитись вгору?
показати весь коментар
05.05.2023 14:22 Відповісти
Схоже в нас всі "стратеги", "тактики", "експерти" навипередки змагаються у всіляких інтерв'ю, неважливо, що більшість з них з освітою юристів, ветеринарів - головне хто скорше видасть "гарячу новину", щоб показати важливість своєї персони...
показати весь коментар
05.05.2023 14:24 Відповісти
Як на мене, то інформація про збиття правдива. І це історична подія, що втокмачує росію в чергову безнадію, глибоко в аналоговнєт)) Подяка США, за Patriot і слава нашим ПРО!
показати весь коментар
05.05.2023 14:32 Відповісти
Заїбала вже безкінечна брехня!
показати весь коментар
05.05.2023 14:43 Відповісти
це не брехня а просто як модно - "ІПСО"
тобто, ми можемо збивати, а кажемо що не можемо - пуйло садить ще 5 ракет по статуї Мірмать, чи як там цю уродіну в Києві називають - а тут Патріоти всі ракети збивають і виходить Зеля та кладе щось і потім квіточки до підніжжя смердючого "пам.ятника" і розпочинає просмаження шашличків - Профіт.
якщо чесно - а шо ти хочеш? шоб тобі до дивану подали Факти шолі? Фак.ти подано, Мер.
смішно - тобі не зобов.язаний ніхто говорити так як було. В Берліні не говорили скільки знищили ворожих літаків виродка черчіля, бо таємниця військова, раптом хтось написав би другу-шотлндцю в вайбер - привіт, ви нас ото вчора бомбили, а ми збили 239 ваших бомбовозів, хаха.
А той йому: Ой, так летіло ж усього 666.
показати весь коментар
05.05.2023 14:53 Відповісти
Оголошена рашистами максимальна швидкість "кинжалу" - 10 Мах, а максимальна швидкість ЗУР MIM-104C ЗРК Patriot - 5 Мах.
Повідомлення про збиття "кинжалу" ракетою "Петріота" свідчить або про завищену характеристику першого або саме повідомлення є хибним, про що і сказав Ігнат.
Якщо припустити, що подія збиття "кинжалу" справді мала місце бути, то тоді результат тестування ефективності цього ворожого засобу враження в бойових умовах дії ******** системи ППО є інформацією таємною.
Слрвом, рашисти не повинні знати, що гіперзвуковість їх "кинжалів" - це ще один міф.
показати весь коментар
05.05.2023 14:52 Відповісти
Залежить від точності розрахунків, можна збити ракетою з меншою швидкістю, ракету з більшою
показати весь коментар
05.05.2023 15:29 Відповісти
все дуже просто - наведення на швидкості 10 мах не працює - тому на кінцевому етапі крінжал скидає швидкість до 2 мах
показати весь коментар
05.05.2023 16:33 Відповісти
Особливо цікаві для декого такі "експерти" як всякі відставні полковники. Коню зрозуміло що правдивих даних про війну їм ніхто не натасть але ,ж народу цікаво. Значить є попит на начебто сенсаційну інформацію. Ось і бігають вони між студіями та телемарафонами і зауважу що небезплатно. А ті що зуміли задурити мізки легковірним(підозрюю що тим самим 73%) повідкривали ютуб канали і якщо підписників більше мільйона - місячна монетизація під 30 тисяч,не гривень. В інтернеті є ютуб -аналітик так він показав як це працює. Арестович на своєму каналі заробляє під 30 тис. до прикладу. Фейгін 100 тис.
показати весь коментар
05.05.2023 14:55 Відповісти
https://timeze2019.blogspot.com/p/tze.html Група зовнішнього моніторингу tZE inform
‎05.‎05.‎2023

ЗС РФ в 02-36 ‎05.‎05.‎2023 зафіксували знищення засобами ППО аеробалістичної ракети 9-C-7760 РК "Кинжал"(rus.) запущеної з акваторії Каспійського моря літаком Ту-22М3 бортовий №: 9804 заводський №: 4898649.
показати весь коментар
05.05.2023 14:58 Відповісти
"Кинжал" з Ту 22 ?
показати весь коментар
05.05.2023 15:28 Відповісти
ні ту-22 ні ту-160 кинджалів не запускають,єдиний носій це міг-31,тому ******* від початку й до кінця.
показати весь коментар
05.05.2023 21:38 Відповісти
Тоді що на фото? Чому б фахово людям не пояснити? Бо просто "ні, це не кинджал" замало.
показати весь коментар
05.05.2023 15:26 Відповісти
Цензор я не раз розповідав про некомпетентність Ігната і це повинно породити службову невідповідність .Ігнат зовсім далекий від законів фізики хімії аеродинаміки .Він просто говоряща голова .Хто його посадив на цю посаду це просто позорище і великий розпач .що така необізнана людина керує силами ППО
показати весь коментар
05.05.2023 15:30 Відповісти
Здається із його посадою технічні нюанси достатньо знати поверхнево, він речник ВПС, а не керуючий ними.
показати весь коментар
05.05.2023 17:05 Відповісти
Збили чи не збили, працюйте на перемогу, хлопці, не свариться. Меньше галасу, більше роботи, війна балачками не закінчується.
показати весь коментар
05.05.2023 15:31 Відповісти