6390 відвідувачів онлайн
8 849 34

На кордоні Вірменії та Азербайджану ескалація, є поранені

армения,вірменія

Вірменія та Азербайджан взаємно звинувачують одне одного в порушенні режиму припинення вогню на кордоні.

Міноборони Вірменії твердить, що з 6 ранку четверга армія Азербайджану обстрілює з мінометів та артилерії вірменські позиції в напрямку Сотка в Гегаркунікській області країни. Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Радіо Азатутюн".

Прессекретар Міноборони Вірменії Арам Торосян повідомляє про трьох поранених. Він також стверджує, що азербайджанці обстріляли машину швидкої допомоги, в якій був поранений військовослужбовець.

Міністерство оборони Азербайджану зі свого боку повідомило, що "внаслідок прицільного вогню з боку супротивника був важко поранений в голову військовослужбовець надстрокової служби азербайджанської армії". У Баку звинуватили Єреван у порушенні режиму припинення вогню.

"З ранку 11 травня збройні сили Вірменії, ще більше нагнітаючи обстановку, ведуть мінометний обстріл позицій азербайджанської армії з позицій у Зодському напрямку Басаркечарського району. Підрозділи азербайджанської армії вживають необхідних заходів у відповідь", - ідеться в повідомленні Міноборони Азербайджану.

Топ коментарі
+37
хорошо так съездил армян на рефию, инструкцию получил.
показати весь коментар
11.05.2023 11:07
+35
То Пашинян мог бы попросить у путєна танк т-34. И дойти до Баку. Зря на парад пабєды ездил? Лошара...
показати весь коментар
11.05.2023 11:06
+27
Вони ж в США почали домовлятися. І тут знову хтось когось обстріляв. Напевне кацапи влізли і обпуляли обидві сторони шоб розвалити перемовний процес. Ані вірменам, ані азербайджанцям нема ніякого сенсу робити ескалацію зараз, коли можливе дипломатичне врегулювання. Це вигідно тільки кацапам, тож скоріш за все це їх провокація.
показати весь коментар
11.05.2023 11:08
Коментувати
Сортувати:
То Пашинян мог бы попросить у путєна танк т-34. И дойти до Баку. Зря на парад пабєды ездил? Лошара...
показати весь коментар
11.05.2023 11:06 Відповісти
танк чи ні, але справа точно у парадє пабєдабєсія. ***** когось покусав.
показати весь коментар
11.05.2023 11:31 Відповісти
Знову загострення?

Канешно, єто не москали. Ихтамнет…
показати весь коментар
11.05.2023 12:41 Відповісти
хорошо так съездил армян на рефию, инструкцию получил.
показати весь коментар
11.05.2023 11:07 Відповісти
Вони ж в США почали домовлятися. І тут знову хтось когось обстріляв. Напевне кацапи влізли і обпуляли обидві сторони шоб розвалити перемовний процес. Ані вірменам, ані азербайджанцям нема ніякого сенсу робити ескалацію зараз, коли можливе дипломатичне врегулювання. Це вигідно тільки кацапам, тож скоріш за все це їх провокація.
показати весь коментар
11.05.2023 11:08 Відповісти
обом @башить русню = мир.
показати весь коментар
11.05.2023 11:10 Відповісти
А тепер разом сіли і подумали, хто є "миротворцем" і стоїть між вами?
показати весь коментар
11.05.2023 11:10 Відповісти
Невже, москалі?

Та ні…
Цей непотреб не ціную життя своїх, а тем більш чуже.
показати весь коментар
11.05.2023 12:44 Відповісти
пашинян с одной жопой на два базара
показати весь коментар
11.05.2023 11:10 Відповісти
Ескалації в Карабаху завжди співпадають з зустрічами і візитами армян до мордору. Так вже десятиріччя. Яка ж паскудна кацапська нація. Її треба скорочувати чисельно, терріториально і фінансово, інакше війни будуть безкінечні.
показати весь коментар
11.05.2023 11:11 Відповісти
Кацапи однозначно! Їбанутим нема спокою.
показати весь коментар
11.05.2023 11:12 Відповісти
ох і добрі ж там миротворці, запобігають конфлікту справно. Алієв дурень, на який хрін ти перемир'я побіг в москву підписувати?
показати весь коментар
11.05.2023 11:12 Відповісти
То був тактичний хід. Щоб не витрачати життя солдат на штурми в горах на 7 районів, він їх отримав безкровно. Але знищення ворога в Карабаху можливо разом з рашен-миротворцями ніхто не відміняв.
показати весь коментар
11.05.2023 11:16 Відповісти
Был бы рад если бы над Ереваном были флаги Азербайджана ,арямне ,эта цыганва с Индии уже *******, симоньян Бабаян кеосоян колонтарян,не даром их весь Кавказ ненавидит
показати весь коментар
11.05.2023 11:14 Відповісти
А вони і є чужаки на Кавказі. Їх туди з персії десантували, а мордор розплодив і возвів у статус нації, яка стала панівною і подавляла всі інші народи. Це типа як мад'яри - кочеве племя прийшло в Европу з під уралу, знищивши і захопивши терріторії західних славян.
показати весь коментар
11.05.2023 11:19 Відповісти
Херню не пиши, дебіл.
показати весь коментар
11.05.2023 11:33 Відповісти
А Д'Артаньян, забув?!
показати весь коментар
11.05.2023 11:26 Відповісти
Кого заїбали, тебе? Ти ж так далеко, що ти паришся? Наскільки я бачу немало пацанів вірменів зараз життя віддають щоб над Україною кацапського прапору не було.
показати весь коментар
11.05.2023 11:41 Відповісти
і наскікі ти бачиш? "немало" це скікі? а у відсотках до українців?
показати весь коментар
11.05.2023 12:20 Відповісти
До речі чимало азербайджанців воюють в рядах ЗСУ як воювали до того і в УПА. Не треба нічого вираховувати, а то вийде, що Україну спасли армяне. Хватить вже і кримнаш і Карабаху з головою.
показати весь коментар
11.05.2023 12:35 Відповісти
Лол. Якби ви знали що азербаджанці і турки переселились в регіон на пару тисяч років пізніше, то ви б здивувались. Але кому я тут розказую)
Ви хоч почитали б про війни Риму з Персами і Вірменією...для початку.
показати весь коментар
11.05.2023 14:31 Відповісти
турция должна направить тута гуманитарный конвой
показати весь коментар
11.05.2023 11:16 Відповісти
Только вчера их помирили в США.
показати весь коментар
11.05.2023 11:19 Відповісти
А как пафонсно рассказывались что на недавних перегаворах Армения и Азербайджан дагаварились. Вот чего стоят все ваши договоры когда у кого то есть обида и притензии на свои земли
показати весь коментар
11.05.2023 11:28 Відповісти
А хіба це не напад на ОДКБ? Агов!

Коли там узбецько-таджицький батальон прибуде на Кавказ для захисту Вірменії?
показати весь коментар
11.05.2023 11:28 Відповісти
О, американці і далекобійної не дали а вже ескалація. А нам розповідають що нам не дають щоб не було ескалації.
показати весь коментар
11.05.2023 11:31 Відповісти
Пашиняну надійшли "командіровочні" за парад у кацапстані. Азербайджан, молодці.
показати весь коментар
11.05.2023 11:37 Відповісти
Ну, шо - Кеосаян, Симоньян, Бабаян, Куригинян, Петросян и прочие Макакяны - родина, твою мать, не зовет? Позывов нет защитить исконно - посконные армянские земли от азербайджано-турецкой хунты?
показати весь коментар
11.05.2023 12:40 Відповісти
Они уже давно открестились от своей родины.

Шахназаров так прямо и заявил:
» Ну какой из меня Армянин. Я москвич».
показати весь коментар
11.05.2023 12:46 Відповісти
Счас Путін як заступиться за союзника, зніме вагнеривців з України та перекине проти Бауу. Пашинян, з ким поведешся, того й наберешся. Меньше треба до террориста їздити.
показати весь коментар
11.05.2023 12:47 Відповісти
Провокацію влаштували козломорді "миротворці" , до бабки не ходи...
показати весь коментар
11.05.2023 12:58 Відповісти
кацап"миротворці" сповокували по приказу з кремля... впевнений на 99.99%.
показати весь коментар
11.05.2023 13:32 Відповісти
а те що ******,до ***** з'їздив то ні про що,,так?,
показати весь коментар
11.05.2023 19:57 Відповісти
Московія хоче довести Вірменії до стану що та сама попроситься до складу РФ як автономна республіка щоб вижити, але потім Московія її з'їсть сама.
показати весь коментар
11.05.2023 22:28 Відповісти