Окупанти вивозять речі із Севастопольських бухт, - ОК "Південь"

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA, про це повідомила речниця Оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк.
"Дислокація для них поки що залишається та сама. Вони були між Тарханкутським півостровом у бік Новоросійська. Але активність великих десантних кораблів у морі минулого тижня могла свідчити, що вони вивозять речі із Севастопольських бухт, переміщуючи їх у Новоросійськ", - зазначила Гуменюк.
За її словами, російські ракетоносії продовжують чергувати в морі.
"Вони перебувають у розосередженому стані, щоб не бути зібраними в одному конкретному місці та не бути ураженими", - додала речниця.
Топ коментарі
+16 Михайло Сергієнко #551872
показати весь коментар
14.05.2023 14:03 Відповісти Посилання +16 5 копійок
показати весь коментар
14.05.2023 14:08 Відповісти Посилання +8 5 копійок
показати весь коментар
14.05.2023 14:04 Відповісти Посилання