11185 відвідувачів онлайн
9 539 26

Окупанти вивозять речі із Севастопольських бухт, - ОК "Південь"

флот,чорноморський

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA, про це повідомила речниця Оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк.

"Дислокація для них поки що залишається та сама. Вони були між Тарханкутським півостровом у бік Новоросійська. Але активність великих десантних кораблів у морі минулого тижня могла свідчити, що вони вивозять речі із Севастопольських бухт, переміщуючи їх у Новоросійськ", - зазначила Гуменюк.

За її словами, російські ракетоносії продовжують чергувати в морі.

"Вони перебувають у розосередженому стані, щоб не бути зібраними в одному конкретному місці та не бути ураженими", - додала речниця.

Топ коментарі
+16
показати весь коментар
14.05.2023 14:03 Відповісти
+16
Нехай і кримську вату забирають з собою.
показати весь коментар
14.05.2023 14:08 Відповісти
+8
Нарешті дійшло. Згідно домовленостей ЧФ(Чи Флот, Чи не Флот) повинен був виведений до 2017 року
показати весь коментар
14.05.2023 14:04 Відповісти

Завантаження...