9637 відвідувачів онлайн
13 308 79

Сі Цзіньпін оприлюднив план розвитку Центральної Азії: Китай витісняє Росію

путін,сі,цзіньпін

Лідер Китаю Сі Цзіньпін представив великий план розвитку країн Центральної Азії. Пекін готовий координувати стратегію розвитку з Казахстаном, Киргизстаном, Таджикистаном, Туркменістаном та Узбекистаном. Всім їм обіцяє модернізацію.

План було представлено на спільному саміті Китаю та країн Центральної Азії, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Reuters.

За словами Сі, країни будуть спільно розвивати "парадигму глибоко взаємодоповнювального та взаємовигідного співробітництва".

"Цей саміт надав новий імпульс розвитку та відродженню шести країн і надав сильну позитивну енергію регіональному миру і стабільностості. Ми спільно розвиватимемо нову парадигму глибоко взаємодоповнювального та взаємовигідного співробітництва", - сказав Сі на пресконференції по завершенні саміту.

Reuters зазначає, що Китай поставив себе в авангарді гонки за політичний вплив і енергетичні активи в багатому ресурсами регіоні. Москва тим часом зосередилися на війні в Україні, а США зменши свою присутність в регіоні, вивівши війська з Афганістану.

П'ять колишніх радянських республік із мережею торгових коридорів пропонують Китаю альтернативні маршрути для перевезення палива, продовольства та інших товарів у разі збоїв в інших місцях.

Обіцянки про підтримку та співпрацю на дводенному саміті будуть контрастувати з негативним іміджем Китаю на саміті лідерів "Великої сімки" в Японії.

"Китай готовий допомогти країнам Центральної Азії покращити їхню правоохоронну діяльність, безпеку та обороноздатність", - сказав Сі.

Також, за його словами, Китай оновить двосторонні інвестиційні угоди та збільшить обсяг транскордонних вантажних перевезень із регіоном. Це спонукає фінансовані Китаєм підприємства у Центральній Азії створювати більше робочих місць, будувати склади та запускати спеціальні потяги, спрямовані на розвиток туризму.

"Для зміцнення нашої співпраці та розвитку Центральної Азії Китай надасть країнам Центральної Азії загалом 26 млрд юанів (3,8 млрд доларів) фінансової підтримки та грантів", - сказав Сі.

Він також хоче прискорити будівництво лінії D газопроводу Китай-Центральна Азія та збільшити торгівлю нафтою та газом, розвивати енергетичну співпрацю в рамках промислових ланцюжків та активізувати співпрацю у галузі нової енергетики та мирного використання атомної енергії.

У більш довгостроковій перспективі Китай підтримує будівництво міжнародного транспортного коридору через Каспійське море та посилить будівництво транспортних вузлів вантажних поїздів Китай-Європа, сказав Сі Цзіньпін.

Топ коментарі
+28

показати весь коментар
19.05.2023 11:55 Відповісти
+27
Усі ці країни чекає трагічна доля уйгурів і тибетців...
показати весь коментар
19.05.2023 11:47 Відповісти
+20
Тепер зрозуміло хто повпливав на президентів цих країн, щоб вони поїхали до ***** на побєдобєсіє...
показати весь коментар
19.05.2023 11:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Усі ці країни чекає трагічна доля уйгурів і тибетців...
показати весь коментар
19.05.2023 11:47 Відповісти
Неа.
показати весь коментар
19.05.2023 12:17 Відповісти
Так, китайці теж по суті своїй - імперці і ксенофоби.
І якщо до європейців вони до якогось часу ставились шанобливо, то до азиатів не-монголоїдів вони ставляться як до парій, людей 3го сорту. Коли працював у Китаї - це мене вразило...ті, кого вони називають "мусульмани" - не мають жодного шансу на те, щоб стати повноцінними громадянами - їх не беруть навіть робітниками на завод - максимум - мести дороги. А північні китайці до південних презирливо ставляться, бо північні - ніби "чисті" ханьці, а південні - полукровки.
показати весь коментар
19.05.2023 12:22 Відповісти
це краще чим на болтах
а мусульмани у шейхів навіть дуже добре працюють
і арабські шейхи китайців не визнають
кожному - своє
показати весь коментар
19.05.2023 15:52 Відповісти
Шейхи самі мусульмани.
А у китайців такі схожі на туркменів люди - навіть людьми не вважаються...ханьці до них дуже презирливо ставляться.
показати весь коментар
19.05.2023 18:15 Відповісти
докажи
брешеш как твой болотя куйлович
показати весь коментар
19.05.2023 21:23 Відповісти
Я там був, жив біля пів-року і я це бачив на власні очі, а ти нічого не знаєш, але сперечаєшся. І скажи, що ти не дурень.
показати весь коментар
19.05.2023 23:31 Відповісти
це не аргумент - скинь ссилку де це описано - сайт, канал, газета, журнал...
шо нема? ото ж бо
показати весь коментар
20.05.2023 11:04 Відповісти
Те, що я бачив на власні очі - це аргумент, бо я це бачив.
А от у тебе немає ЖОДНОЇ інформації з цього приводу - взагалі немає, але ти заперечуєш те, що інші бачили на власні очі.
Додого ж ти просто БРЕШЕШ, що гугл тобі нібито нічого не видає. Ти китаєць, чи що? Для чого тобі брехати так?
показати весь коментар
20.05.2023 11:49 Відповісти
аха-ха - просто геніальний аругумент - "я бачив на свої очі"
я тебе не знаю - тому твої очі взагалі для мене НІЩО
-----------
якраз на Китай і пишуть наклепи і дезінформацію - це типово для країн-суперників
Аргумент "мамой клянусь" - це курам насміх
Ще раз - тобі вумному - питання було по проблеємі ВСТУПУ СЕРЕДНЬОЇ АЗІЇ до Великого Китаю
Так - от і цитуй прессу Середньої Азії
А там цитувати нічого - оскільки ВОНИ не бачать проблеми в тому, в чому бачиш ти
панимаєшь?
для Середньої Азії - Китай це ВЕЛИКА країна і ВЕЛИКА надія на краще життя
, а не праблема "панаєхавших" і "гулагов" як ти тут впарюєш
показати весь коментар
20.05.2023 14:59 Відповісти
Питання у тому, що я у Китаї жив у бачив все на власні очі - тому я кажу те, що бачив, боя я - особа незацікавлена. А от ти просто без якихось посиланнь на те, звідки в тебе інфа і що то за інфа - просто все, що тобі не подобається з бодуна "брехнею" без будь-якихось доказів називаєш.
Тобто - з одного боку - мій досвід і реальні розслідування та покази свідків - а з іншого ти не наводиш НІЧОГО - просто НУЛЬ аргументів, НУЛЬ фактів.

Всі твої твердження - це просто НУЛЬ, бо вони взяті нізвідки і не основані ні на чому.
Більш того - тебе вже було спіймано на відвертій БРЕХНІ, бо ти збрехав, що гугл тобі нічого не знайшов за фразою "концтабори для уйгурів"
показати весь коментар
20.05.2023 15:32 Відповісти
якщо бачив китай - дай посилання на бесправіє у Китаї Китайською
"концтабори для уйгурів" це така сама маячня як "концтабори для руських на западной Украінє" чи "біолабораторії в Кієвє з біо-голубямі"
більш правдоподібніше про концтабори:
- це "резервації Корінних Індіаців у США"
- це гетто для мігрантів у Європі
- це фавели для ніщих у Бразилії
і тд. і тп.
Далі сам - "чегевара домарощенний" - тьфу
показати весь коментар
20.05.2023 15:53 Відповісти
"дай посилання на бесправіє у Китаї Китайською"
Ти неадекват?
Китайці самі свої злочини не освітлюють - так само як і будь-яка держава-злочинець!
Що - були німецькі газети, які освітлювали німецькі концтабори під час Другої Святової? Ні, не було!
А були радянські газети, які освітлювали радянські концтабори в СРСР? Ні, не було!
То що - не було німецьких та радянських концтаборів?

Так й кому нафіг потрібна ваша китайська? Засуньте її собі у дупу, брехуни.
Концтабори для уйгурів - це ФАКТ.
показати весь коментар
20.05.2023 16:03 Відповісти
факт - шо ти спалив свою істинну натуру не один раз
пише - мол побував в Китаї возле лагерей угуров? так? так!
ну і хто ти після цього?
врунішка балоті куйловского із ольгіно
показати весь коментар
20.05.2023 18:33 Відповісти
шо ти мелеш?
уйгури і тибетці навіть дуже себе добре почувають
а Середня азія САМА проситься до Китаю під крило - бо це інвестиції, робочі місця і тисячоліття процвітання під Китаем
тим паче що республіка Сибір скоро вже - Китай
показати весь коментар
19.05.2023 15:50 Відповісти
Уйгури не дуже добре почувають себе у Китаї насправді. Там реальний геноцид та етноцид с концлагерями і тд.
показати весь коментар
19.05.2023 18:16 Відповісти
докажи
брешеш як і твоя швайне пропаганда
показати весь коментар
19.05.2023 21:22 Відповісти
Загугли "Концтабори для уйгурів" і почитай, просветись, невігласе.
показати весь коментар
19.05.2023 23:33 Відповісти
загуглив - немає нічого
скинь ссилку на сайт, канал, газету, журнал - де про це обговорюють
жду
показати весь коментар
20.05.2023 11:06 Відповісти
Ти на приколі? Нащо так брехати?
Ось що мені видало по цій фразі у гуглі:

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8_%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%B2_%D0%A1%D1%96%D0%BD%D1%8C%D1%86%D0%B7%D1%8F%D0%BD%D1%96 Табори перевиховання в Сіньцзяні
https://bykvu.com/ua/bukvy/konctabori-dlja-ujguriv-jak-vlada-kitaju-vipravdovuie-neljudske-stavlennja-do-nacmenshini/
https://www.bbc.com/ukrainian/features-55950339
https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3491532-zurnalisti-opublikuvali-foto-ujguriv-akih-trimaut-u-kitajskih-taborah-perevihovanna.html
https://nv.ua/ukr/world/countries/kitay-yak-krajina-perevihovuye-uyguriv-u-konctaborah-ostanni-novini-50116650.html
https://www.youtube.com/watch?v=MacGNzvmcuI

І так далі
показати весь коментар
20.05.2023 11:47 Відповісти
шо ты мені скидаєш? лайно якесь - українську та американську пресу?
Це все лажа - загравання з заходом та цькування на Китай
Це все звичайні "утки"
Проблема входження в Китай - не Українська чи Американська
Це проблема росії, Казахстану, Таджикистану,...
Тому прессу цих країн покажи - що вони пишуть?
Я тобі сказав - скинь свою - російську або таджикську чи туркменську чи казахську?
нарешті - що пише Великий Китай про це
А вони НЧОГО про це не пишуть - томущо ЇХ ЦЕ НЕ ТУРБУЄ - НЕ ТУРБУЄ проблема ЯКОЇ НЕМАЄ
Хватить флудити - займись ділом.
показати весь коментар
20.05.2023 14:54 Відповісти
Лажа - це ти, бо ти свою БРЕХНЮ нічим не підтверджуєш, а я тобі скидаю ФАКТИ.

"що пише Великий Китай"
Не великий, просто Китай - тоталітарна гімняна імперія - такая сама, як і рашка.
Про злочини китайської влади у Китаї не пишуть - бо у Китаї немає гласності та свободи преси - там все контролює влада. Тому твоя аргументація - просто ідіотська.
І логіка тут така сама - якщо в СРСР не писали про Гулаги - то їх і не було- геніально просто.
показати весь коментар
20.05.2023 15:35 Відповісти
а-ха-ха - просто аж цікаво - хто тобі так мізки вправив
скажи - чисто мені поржать - тобі болить лише проблема "автомномії" уйгурів?
ти як я гляну - , напевне, вважаєш себе велікім борцом за справедлівость?
***
А проблема резервацій Корінних Індіанців в США - тебе турбує - те що Америка забрала ВСІ права у Корінних Індіанців і загнала їх як скот у стойло? Це тебе турбує?
***
А може тебе турбує проблема мігрантів у Франції чи Німеччині? Те що тих мігрантів тупо тримають у гето без прав і паспортів? турбує?
***
А може ти хотів би боротися за права бідноти в Бразильських фавеллах? Де рівень злочинності та наркотрафік найбільший у світі - а сама біднота тупо куска хліба не має на фоні жирующіх бразильчан на пляжах пока-кабани?
***
Знаєш як виглядає твоя позиція за "справедлівость" - просто жалюгідним мавпуванням
багачі роблять "вкиди" щоб ти як пес біг за їхнім повідком
І ніякий ти не Че-Гевара - а звичайний "пес на повідку у мільярдерів"
показати весь коментар
20.05.2023 15:48 Відповісти
Питання у тому, що ти - БРЕХУН. І це вже доведено. А я - за правду.
А тут ти ще раз продемонстрував, що ти ще й стрілочник, бо ніякі фавели у Бразилії НІЯК не виправдовують державні злочини твого Китаю!
А те, що китайці - жахливі ксенофоби і вважають мусульман людьми другого сорту - це факт! Жодної людини у Китаї на керівній посаді не-ханського походження ти не знайдеш саме з цієї причини. Бо ви - ксенофоби.
показати весь коментар
20.05.2023 16:07 Відповісти
а-ха-ха
це прікольно наблюдати як ти сердобольно переживаешь долю малих і срєдніх народов Кітая
та пес з тими угурами
тут вопрос про твою руську дупу
ти вже свою руську дупу лубрікантом намастив?
опрічники Великого Сі як відтяпають республіку Сібір - так развлеченій на твою дупу захочуть
готуйся
шо там методічка ольгино про то пише? а?
показати весь коментар
20.05.2023 18:31 Відповісти
Я ніде не писав, що був біля лагерів уйгурів - ти намагаєшся перебрехати мої слова. Я писав, що жив у Китаї - був у Сініні близько пів-року, був у Панчжихуа пару місяців, був у Пекіні, Ченду.
Ставлення ханьців до мусульман я бачив у Сініні - це не ставлення як до рівних собі людей, це ставлення як до парій у Індії, чи навіть ще гірше.
Ти ж постійно брешеш - ти явно напів-кацап-напів-китаєць - набрався найгіршого в обох шовіністичних брехливих народів.
Або ти просто дурень, бо не маючи ніяких знаннь намагаєшся сперечатися з людиною, які ці знання має. Ще й аргументація точно як у кацапів "ваші докази - не докази, покажіть мені, де це написано у РІА Новості"
показати весь коментар
20.05.2023 18:41 Відповісти
був ти у Китаї - бо свій для них - оленевод ти - з бурятії чи якутії
олянями пахнеш з третьго коліна
шо ж ти забув в ольгіно?
все намагаешся "розіграти" карти "Великий Китай проти мусульман" чи "українці за уйгр і проти Великого Китаю"
жалюгідні методички
по-перше - українцям не до унгурів - бо у них свій геноцид і не в перше
по-друге - мусульмани ставляться до Китайців як до невірних, то Китайци законно відповідають їм аналогічно
і в третє - передай своєму куратору щоб змінив методички - ці не зіграють
показати весь коментар
20.05.2023 21:23 Відповісти
Ох ти тупе та чорнороте...нічого взагалі не знаєш, а туди - оббрехувати опонента.
У Китаї я, вочевидь, був у відрядженні, бо нашими замовниками є китайці, англійці, японці, корейці і тд. Тобі, ідіоту безголовому, не зрозуміти - ті ж нічого не знаєш, нічого не вмієш, нікому ніде не потрібен.
показати весь коментар
20.05.2023 22:23 Відповісти
"друже" ти забрехався гірше пса
ти був у Великому Китаї та концтаборів НЕ БАЧИВ, в газетах про них НЕ ЧИТАВ
то звідки ж така інформація?
з ЖОВТОЇ преси, у якої куратори від балоті куйловіча
і як обісраний вєнік ганяєш по форуму і галасуєш "спасітє угурів"
угомонись
показати весь коментар
21.05.2023 12:05 Відповісти
Я тобі, брехуну і маніпулятору, не "друже", до таких як ти я можу ставитися лише з презирством.
Я не був у твоєму фантазійному неіснуючому "Великому Китаї", я був у КНР, або просто - Китаї.

І те, що я там бачив - я написав вище - перечитай, якщо не дійшло.
І я не де не галасую "спасітє уйгуров", я написав по факту, що китайці нічим не кращі за кацапів - і навіть гірші - бо вони не тільки імперці і шовіністи, а ще й ксенофоби.
показати весь коментар
21.05.2023 13:21 Відповісти
"друже" - ти СИЛЬНО поважаєш Великий Китай - я це відчуваю
прапор КНР у теб в скрині лежить і чекає свого часу
посміхайся не посміхайся - а твої очі все одно вузькі
показати весь коментар
22.05.2023 11:14 Відповісти
Ти якесь *******.
показати весь коментар
22.05.2023 12:30 Відповісти
значить таки я правий
показати весь коментар
22.05.2023 16:12 Відповісти
Тепер зрозуміло хто повпливав на президентів цих країн, щоб вони поїхали до ***** на побєдобєсіє...
показати весь коментар
19.05.2023 11:47 Відповісти
а що, були якісь другі варіанти!?
показати весь коментар
19.05.2023 12:29 Відповісти
Були. Був варіант, що прихлєбаї ***** наообіцяли від нього якісь приференції чи ще щось.
показати весь коментар
19.05.2023 13:20 Відповісти
ну хіба що пообіцяли презетувати вміст його чумаданчика дорогим гостям
показати весь коментар
19.05.2023 13:33 Відповісти
Кацапія припиняє існування.
Отакий він китайський мир
показати весь коментар
19.05.2023 11:47 Відповісти
Лізуть скрізь, як саранча..
показати весь коментар
19.05.2023 11:54 Відповісти
походу спецвоенная операция Китая удалась: Си окончательно развалил бензоколонку лохов-кацапов и подобрал всё, что кацапы, убегая с поля боя в Украине, потеряли
показати весь коментар
19.05.2023 11:54 Відповісти
+
показати весь коментар
19.05.2023 14:08 Відповісти

показати весь коментар
19.05.2023 11:55 Відповісти
вставили новую челюсть в Великом Китає... а-ха-ха
показати весь коментар
19.05.2023 15:46 Відповісти
Называется, волк и овцы решили вместе заняться бизнесом и открыть мясную лавку
показати весь коментар
19.05.2023 11:58 Відповісти
Мда, Китай не вміє співрацювати - лише підкорювати. Ті хто вибере зараз гроші від них уже на них має купити зброю своїм дітям
показати весь коментар
19.05.2023 11:58 Відповісти
А як же Турція -- вони ж хотіли взяти іх під своє крило .
показати весь коментар
19.05.2023 12:04 Відповісти
під протекторатом Туреччини - Азербайджан. сініпух туди навіть не пробує сунути п'ятак.
показати весь коментар
19.05.2023 12:20 Відповісти
їх інтереси до Каспійського моря.
показати весь коментар
19.05.2023 12:21 Відповісти
та ні. їх інтереси всі тюрські країни та народи,від гагаузів у Молдавії то тувинців...це називається Великий Туран.
показати весь коментар
19.05.2023 12:25 Відповісти
всі ці стани теж були під турецькою імперією. в турції половина гідів з казахстану. бо казахський і турецький набагато ближчі мови чим вражеський язик і українська
показати весь коментар
19.05.2023 16:26 Відповісти
Турецька і Казахська мови належать до тюркської мовної родини і мають певні лінгвістичні спільноти. Це може пояснювати схожість між деякими словами та граматичними конструкціями. Однак, кожна мова має свою унікальну історію, граматику та словниковий запас.

Щодо заяви про "половину гідів в Туреччині з Казахстану", я не маю точних даних, щоб підтвердити або спростувати цей вислів. Міграція між країнами може бути впливована різними факторами, такими як економічні можливості, політичні обставини або культурні зв'язки.

Українська мова належить до слов'янської мовної групи і має свої особливості та історію. Відносини між мовами є складними та різноманітними, і вони можуть бути впливовані різними факторами, включаючи історичні, політичні та культурні чинники.

Важливо пам'ятати, що кожна мова має свою цінність і важливу роль в культурному та ідентичному контексті своїх говорячих. Розуміння та повага до мовної різноманітності є важливими для сприяння культурному розмаїттю та взаєморозумінню.
показати весь коментар
19.05.2023 16:30 Відповісти
показати весь коментар
19.05.2023 12:13 Відповісти
Ахах, это хорошо. Китай вытесняет рашку.
показати весь коментар
19.05.2023 12:16 Відповісти
Нічого хорошого. Китай просто монстр, який замінить парашу і буде не кращий ніж вона.
показати весь коментар
19.05.2023 12:59 Відповісти
Лучше. Китай не страдает манией имперских войнушек за три дня. Он предпочитает говорить на языке денег.
показати весь коментар
19.05.2023 18:16 Відповісти
Ой какой наивный! Сколько китайский ковид убил людей в мире? Для кого он готовился, для каких целей? Он просто случайно раньше запланированного времени вырвался из лаборатории. А что там еще этот монстр готовит, он же вам не скажет, как думаете?
Копните историю, любая диктатура, как ее не дели на сорта и виды - это кошмарная мерзопакость, которую нужно уничтожать в зародыше.
показати весь коментар
19.05.2023 19:06 Відповісти
Когда нибудь, люди поумнеют и поймут что эпидемии вирусов это как ураган или землетрясение - природная стихия. Не больше, не меньше. Ничего не готовит, это реальная жизнь а не дешёвый комикс.

Давайте вы сами копнете историю. Например про Южную Корею после Корейской войны где диктатура была покруче чем у Серверной, но такие как вы не строите теории на фактах. Вы подминает факты под свои теории.
показати весь коментар
21.05.2023 14:14 Відповісти
А чем лучше ?
Если с РФ есть хоть что то общего, то Китай просто другой мир для населения.
показати весь коментар
19.05.2023 14:47 Відповісти
Для которого населения? Азийского? Они общий язык найдут.
показати весь коментар
19.05.2023 18:14 Відповісти
Вы бывали в Китае ?
Это другая вселенная, ничего общего с азией, в вашем понимании.
показати весь коментар
19.05.2023 19:03 Відповісти
показати весь коментар
19.05.2023 12:20 Відповісти
Китай ще нікому і ніколи у цьому світі не допоміг,як і Рашка та євреї...Не зафіксовано жодного такого факту.
показати весь коментар
19.05.2023 12:23 Відповісти
Євреїв ви сюди до чого? У них коли появилась своя країна, яку весь час доводиться захищати від всяких полестин, іранів…
показати весь коментар
19.05.2023 12:51 Відповісти
хіба євреїв до ІзраЇлю не було???? а яка доля спіткала арабів-палестинців на тому місці де організувався ІзраЇль? не чули?
показати весь коментар
19.05.2023 16:36 Відповісти
Китай вложит бабки , высосет все соки и оставит бесплодную выжженную территорию .... ..
показати весь коментар
19.05.2023 12:51 Відповісти
Это вкладывание заключается в скупке предприятий и энергетического сектора.
Все уже давно происходит, только очнулись.
показати весь коментар
19.05.2023 14:53 Відповісти
Китай пересрав половину своєї землі, тепер шукає куди ще залізти.
Всі диктатури це паразити на тілі планети. Їх треба було б (якщо по-хазяйськи) як бурʼян викорінювати в зародку, а не відгодовувати до розмірів агресивних монстрів.
показати весь коментар
19.05.2023 12:55 Відповісти
показати весь коментар
19.05.2023 13:15 Відповісти
А что толку? У американцев на Каспии зона жизненных интересов в виде трех нефтегазовых месторождений и Шелковый Путь мимо интересов США китайцам ну никак не проложить. Придется отмечаться в том или ином виде всенепременно.
показати весь коментар
19.05.2023 13:35 Відповісти
Многа хадов очка!
показати весь коментар
19.05.2023 14:05 Відповісти
Китай проти Степу, цьому маятнику вже 3 тис років.
показати весь коментар
19.05.2023 14:13 Відповісти
Схоже на реконкісту Монгольскої Орди, тільки зараз центром виступає не Сарай,а Пекін.Єдине добре,що Україна під цей каток не попаде,а вот рашка повертається до своєї любимої і природньої ролі-першого васала серед васалів неоОрди.
показати весь коментар
19.05.2023 14:49 Відповісти
Тепер азія бившего совка буде отсасивати у косоглазих,туди їм і дорога.
показати весь коментар
19.05.2023 15:08 Відповісти
Какой то набор слов про будущее торговое лидерство Китая в Азии. И не слова где Китай отжимает земли у рашки. Вам следует более чётко формулировать заголовки, и не обнадёживать читателей.
показати весь коментар
19.05.2023 15:30 Відповісти
тупі,зажерливі середноазійські хани десятиліттями тримали своїх підданих у бідності,а зараз кинули їх з вогню та в полум"я...казахстан: вугілля,руди,уран,газ,нафта; узбекистан: газ,бавовна,уран; киргизія:золото,прісна вода,таджики: прісна вода.туркмени: газ.китай буде задоволений...Хоча,наші хани типу кучм-яників-зельців нічим не кращі....
показати весь коментар
19.05.2023 16:41 Відповісти
Тобто вкладе Китай кошти в транспортну інфраструктуру щоб втюхувати свої низькоякісні товари. Перевиробництву потрібен ринок збуту.
показати весь коментар
19.05.2023 22:13 Відповісти