8156 відвідувачів онлайн
19 813 100

Скандальний екскерівник департаменту закупівель Міноборони Хмельницький вийшов із СІЗО, - журналіст Ніколов

міноборони

Колишній керівник закупівельного департаменту Міноборони Богдан Хмельницький, який підписував контракт на купівлю яєць по 17 грн за штуку, вийшов із СІЗО, де перебував під заставою в 40 млн грн.

Про це повідомляє у фейсбуці журналіст Юрій Ніколов, інформує Цензор.НЕТ.

Ніколов посилається на джерела серед слухачів лекції, яку він читав для посадовців Апарату Головнокомандувача ЗСУ, Генштабу та органів військового управління.

"Наприкінці квітня Хмельницькому продовжували утримання під вартою з заставою 40 млн грн. І от виявилось, що у травні він вже не сидить і продовжує числитись за Міністерством оборони", - пише Ніколов.

Ніколов припускає, що Хмельницький або знайшов, 40 млн для застави, або "в апеляції щось інше порішали з його утриманням під вартою". Він зазначає, що апеляційного рішення у судовому реєстрі ще не видно.

Богдан Хмельницький - колишній керівник департаменту державних закупівель Міністерства оборони. Його ім’я стало відомим після скандалу із закупівлею харчів за підвищеними цінами. Саме Хмельницький підписував контракт на закупівлю яєць по 17 гривень за штуку.

Після скандалу Хмельницького звільнили. Йому повідомили про підозру в іншій кримінальній справі - про закупівлю неякісних бронежилетів на понад 100 млн грн. - та заарештували.

Скандальний екскерівник департаменту закупівель Міноборони Хмельницький вийшов із СІЗО, - журналіст Ніколов 01

Топ коментарі
+85
Завтра дістане державну нагороду, та посаду посла в якійсь розвиненій країні в субтропіках?
показати весь коментар
19.05.2023 13:48 Відповісти
+65
Именно так. Говорю все чаще в последнее время. Это все превратилось в цирк гре@анных уродов имени "95 квартала". Только вот эти клоуны и шуты нам обходятся очень и очень дорого. Во всех смыслах. И за весь этот квартальный пи@дец платят своими жизнями наши ребята.
показати весь коментар
19.05.2023 14:09 Відповісти
+56
Все -- цирк на дроті .
показати весь коментар
19.05.2023 13:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Завтра дістане державну нагороду, та посаду посла в якійсь розвиненій країні в субтропіках?
показати весь коментар
19.05.2023 13:48 Відповісти
у всьому сказаному, головне...
держзрадник, не винуватий
і підпис найвеличнішого
а Кривонос і йому подібні...
захисники України
ВИНУВАТІ!!!!!!!
показати весь коментар
19.05.2023 21:05 Відповісти
Невинних покарали, а відсутніх - нагородили. Ермаковським сідлом тхнєєєє
показати весь коментар
20.05.2023 10:46 Відповісти
Мабуть, як і міліціянти-ґвалтівника з Кагарлика, «поїде на фронт»…
показати весь коментар
19.05.2023 13:51 Відповісти
Все -- цирк на дроті .
показати весь коментар
19.05.2023 13:52 Відповісти
Именно так. Говорю все чаще в последнее время. Это все превратилось в цирк гре@анных уродов имени "95 квартала". Только вот эти клоуны и шуты нам обходятся очень и очень дорого. Во всех смыслах. И за весь этот квартальный пи@дец платят своими жизнями наши ребята.
показати весь коментар
19.05.2023 14:09 Відповісти
А коли було не так? Про картату ковдру нагадати? А що там з Бочковським? Теж квартал? І ще десятки прикладів. Амнезія? Гугл в поміч.
показати весь коментар
19.05.2023 14:46 Відповісти
Раньше это не прикрывалось сверху. В 14-19 году.
показати весь коментар
19.05.2023 14:49 Відповісти
Когда было? Напомню - при первом же подозрении Порошенко отстранил Гладковского (которого кстати сейчас оправдали) на время следствия. А Резников и Ко до сих пор при должностях. И даже заключили новый контракт с космическими ценами после резонансного расследования.

показати весь коментар
19.05.2023 15:03 Відповісти
Брехати не треба. Ніхто Гладковського не виправдовував. Просто розгляд справи відклали до кінця війни.
показати весь коментар
20.05.2023 10:21 Відповісти
Вранье. Гладковский сейчас свободно ездит по миру и уже он подал в суд на Бигуса и НАБУ. И требует взыскать с Бигуса 2 миллиона.
показати весь коментар
20.05.2023 10:35 Відповісти
Ох уж ці зеподоляцькі методички.
Нагадаю недолугими, а якщо забули Гугл в поміч. Вже п'ятий рік зекодло править країною.
І всі ці роки копали, копали на попередників, але нічого не викопали.
показати весь коментар
19.05.2023 16:13 Відповісти
вони всі за одно а посадимо то для лох.в...
показати весь коментар
19.05.2023 16:25 Відповісти
французи сказали про зелю що то шапіто...
показати весь коментар
19.05.2023 16:21 Відповісти
Підорва зеленодупа..
показати весь коментар
19.05.2023 13:56 Відповісти
Очікувано , так як зелень своїх не здає 😠
показати весь коментар
19.05.2023 13:57 Відповісти
Кругова порука.
показати весь коментар
19.05.2023 14:00 Відповісти
Человек схемы вывода денег в карманы "величайшего". Как и Резников. Они только выполняли указания, поэтому и не тронут за молчание.
показати весь коментар
19.05.2023 14:11 Відповісти
детальніше, пліз... І він, можливо, вже тоді настільки безпардоно хапужив?

До речі, твоя кар'єра також тоді не стояла на місці.
показати весь коментар
19.05.2023 14:53 Відповісти
Якщо ти так "добре" про нього все "знаєш", то чому відмовляєшся повідомити деталі свого унікального "знання"? Боїшся, що на цих деталях тебе і розкриють? Чи ти взагалі не знаєш нічого, а лише намагаєшся надувати щоки? Це ж типовий прийом троля - кинути купу лайна, і нехай всі ***********, а ти типу "ні до чого".
А от я знаю прямо протилежне. Наприклад, той же рєзніченко: за часів Порошенка був нормальним керівником, і жодного разу жодними структурами у крадіжках помічений не був. А за зеленського - як з ланцюга зірвався, почав красти мільярдами і НЕ припиняв крадіжки навіть тоді, коли вже спалахнув гучний скандал...
Звідси природнє питання: то може його хтось на ті крадіжки провокував? Може масштабні крадіжки були умовою його перебування на посаді за зеленої влади?
показати весь коментар
20.05.2023 11:56 Відповісти
Випустили для закупівді літнього одягу для ЗСУ!
показати весь коментар
19.05.2023 14:01 Відповісти
посидел,отдохнул и будет,пора закупками заниматься а то мимо кармана протекает
показати весь коментар
19.05.2023 14:01 Відповісти
Хто ж саджає циркових ляльок? Саджати потрібно зелених ляльководів
показати весь коментар
19.05.2023 14:03 Відповісти
Рєзнік знайшов цапа-відбувайла.
показати весь коментар
19.05.2023 14:04 Відповісти
Красава)Вчитесь,невдахи))
показати весь коментар
19.05.2023 14:05 Відповісти
Хтось ще сумнівався)вибераючи шапіто треба було бути готовим до цирку
показати весь коментар
19.05.2023 14:06 Відповісти
Все йде за планом. Потім поновлення на посаді, виплата компенсації, знов крадіжка, виїзд закордон, громадянство іншої держави, лекції про боротьбу з корупцією)))
показати весь коментар
19.05.2023 14:07 Відповісти
Як ви думаєте, коли війна скінчиться з зеленими тварями?
показати весь коментар
19.05.2023 14:08 Відповісти
Тиждень відбірної зради
показати весь коментар
19.05.2023 14:09 Відповісти
та що такій серйозній людині знайти якісь там грьобані 40 мільйонів..., це ж дріб'язок...
показати весь коментар
19.05.2023 14:10 Відповісти
Ісправілся? На свабоду с чістай совєстью?
показати весь коментар
19.05.2023 14:10 Відповісти
ніколи такого не було і знову
показати весь коментар
19.05.2023 14:14 Відповісти
таких війна не зачіпає
показати весь коментар
19.05.2023 14:18 Відповісти
напродавался яиц по 17 гр шт , теперь имеет на залог.МОРАЛЬ ТАКОВА- ВОРУЙ БОЛЬШЕ, ЧТОБЫ ХВАТИЛО И НА ВИЛЛУ И НА ЗАЛОГ
показати весь коментар
19.05.2023 14:18 Відповісти
Ну ось, ''фініта ля комедія''! Хтось щось інше очікував? А далі тихенько зникне з країни-і шукай вітра в полі.
показати весь коментар
19.05.2023 14:23 Відповісти
показати весь коментар
19.05.2023 14:24 Відповісти
у нас злодій не той хто краде, а той, що попався і не відмазався...
показати весь коментар
19.05.2023 14:25 Відповісти
У нас злодій не той хто краде, а той хто не в долі з вазеленськими.
показати весь коментар
20.05.2023 11:07 Відповісти
Стара добра істина - під час розслідування головне не вийти на самого себе....
показати весь коментар
19.05.2023 14:28 Відповісти
дєрмакові кадри не сидітимуть; або, принаймі. сидітимуть в комфортних умовах і недовго. Аксіома.
показати весь коментар
19.05.2023 14:29 Відповісти
Парашенка не успакоется
показати весь коментар
19.05.2023 14:32 Відповісти
Военные и слуги - два полюса украинской реальности без точек соприкосновения
https://www.youtube.com/watch?v=2t4W6TBXjPU
показати весь коментар
20.05.2023 11:08 Відповісти
Дерьмак Татаров своих не бросают
показати весь коментар
19.05.2023 14:33 Відповісти
То все Порошенко колотит.
показати весь коментар
19.05.2023 14:33 Відповісти
Коррупционер своих не бросает.
показати весь коментар
19.05.2023 14:35 Відповісти
показати весь коментар
20.05.2023 11:10 Відповісти
Ганьба Зеленському і його партії
показати весь коментар
19.05.2023 14:37 Відповісти
Шо дерьмо зелене випустиливоровітого недоноска.В мене вже ЗУБ на вас виріс до небес,так шо шануйтесь.
показати весь коментар
19.05.2023 14:50 Відповісти
БЛИН, А ДЕ ЦЕЙ БЮДЖЕТНИК ВЗЯВ 40 млн гривен ????? У мами ???
показати весь коментар
19.05.2023 15:13 Відповісти
Обычно у них жены сверхудачливые бизнесвумены 😂
показати весь коментар
19.05.2023 16:20 Відповісти
Ну раз числиться то на посаду командира взводу і в Бахмут... Хоча ні, загубить хлопців, воювати, це не яйця купувати.
показати весь коментар
19.05.2023 15:16 Відповісти
За броніжелети -- ростріл тройкою за три дні
показати весь коментар
19.05.2023 15:17 Відповісти
шо уже насидівся
показати весь коментар
19.05.2023 15:35 Відповісти
"Урсула пачіму ми нє в єс? Ян, пачіму ми нє в натє?
показати весь коментар
19.05.2023 15:36 Відповісти
показати весь коментар
20.05.2023 11:11 Відповісти
а извинились хотя бы?
а то не палюдски как-то...
показати весь коментар
19.05.2023 16:06 Відповісти
" Він зазначає, що апеляційного рішення у судовому реєстрі ще не видно."
Ну видно напряму судді занесли кілька лямів ось і випустили,завтра закордоном опиниться як і інші скоробагатьки..
показати весь коментар
19.05.2023 16:26 Відповісти
А Героя ще не дали? Дивно. Дадуть
показати весь коментар
19.05.2023 16:27 Відповісти
А чому на фото О.Миронюк?
показати весь коментар
19.05.2023 16:34 Відповісти
Член семьи Зеломойского- Ермака. Своих не сдают. Ждут окончания войны, что бы дорваться к фин помощи. Зе термиты хуже войны и боевых бурятов , от Украины не останется ничего , ее тупо, безнаказанно сожрут. Как страна мы прекратим существовать.
показати весь коментар
19.05.2023 16:47 Відповісти
Не дивно. Всі відкати йдуть до ОПи.
показати весь коментар
19.05.2023 16:53 Відповісти
На фото Миронюк
показати весь коментар
19.05.2023 17:17 Відповісти
А як же такого не випустити - він же крав, а не захищав Батьківщину як Червінський!
ЗЕлені мародери і агенти своїх не здають!
показати весь коментар
19.05.2023 17:23 Відповісти
Зеуй і ко..дло світить нам другим терміном,бо невтік а тепер бо не стягнеш.
показати весь коментар
19.05.2023 17:29 Відповісти
К пану Резнику накопилось уже очень много вопросов.
показати весь коментар
19.05.2023 17:53 Відповісти
А Червінський сидить!!!
показати весь коментар
19.05.2023 18:00 Відповісти
Скандальний екскерівник департаменту закупівель Міноборони Хмельницький вийшов із СІЗО, - журналіст Ніколов Джерело:

Тоб-то політика влади - корупція, та щей на беспеці , теріторіальній цілоності і на житях захисників, а на ці кошти можливо було закупити де-що корисне для спасіння життів захисників .
показати весь коментар
19.05.2023 19:12 Відповісти
Цього гетьмана треба брати за 17-ти гривневі і на передок.
показати весь коментар
19.05.2023 19:27 Відповісти
і вони ще ображаються на французів за правду...
показати весь коментар
19.05.2023 19:43 Відповісти
Корупціонер не здає різникова та компанію.
Організація - квартальний спрут із сотнями щупалець.

Опублікували статтю про єрмака.
Обговорення закрито.
показати весь коментар
19.05.2023 19:51 Відповісти
Богдан Хмельницкий уже не тот...
показати весь коментар
19.05.2023 21:57 Відповісти
Вийшов - в трусах і з сухарем?
Доки ж така херня буде? Садите людей за грати які з голоду кільце ковбаси в магазині поцуплять.
А тих, хто таких доводить до цього - випускаєте за астрономічні суми застави.
Глисти ******
показати весь коментар
19.05.2023 22:04 Відповісти
Глист не може жити без організму, з якого воно живиться.
Повірте мені - воно скоро повернеться, обернеться на іншій посаді.
Бо таких глистів у нашій країні - повний симбіоз з усіма органами влади.
показати весь коментар
19.05.2023 22:07 Відповісти
"Шапіто" Зеленського у всій красі! І не встидно ж говнюкам...
показати весь коментар
19.05.2023 23:01 Відповісти
Гнида вже "порєшала"
показати весь коментар
19.05.2023 23:09 Відповісти
цеж скільки рєзніков заніс, що б замяли діло....як там з посадками арахамія ?!
показати весь коментар
19.05.2023 23:49 Відповісти
https://youtu.be/EFF9ALX-RrM
показати весь коментар
20.05.2023 02:15 Відповісти
Краще б він три мішка дерті ******* - тоді точно сів би років на три без ніякої застави...
показати весь коментар
20.05.2023 03:12 Відповісти
Кто бы сомневался, что будет именно так!
показати весь коментар
20.05.2023 06:50 Відповісти
Не смішіть мої яйця. 40млн грн застави при вкрадених мільярдах. Недокраїна зелених перевертнів (чекістів).
показати весь коментар
20.05.2023 07:59 Відповісти
У матеріалі на фото не пан Хмельницький, а екс-заступник міністра оборони Олександр Миронюк.
Нюанси мають значення.
показати весь коментар
20.05.2023 08:37 Відповісти
Фініш. Зеленський покриває корупцію . Як він заріже "курку" корупції , яка несе йому справді золоті яйця ? На сьогодні статки Зеленського в рази збільшилися і складають більше 2 млрд. доларів !!! Ну хіба дозволить Зеленський покарати корупціонера , який з ним "був у долі" ??? Питання риторичне ...
показати весь коментар
20.05.2023 08:59 Відповісти
Вітаю на волі, браток! Тепер що і почому купляти - продавати мемо? Чуєш, а, може зразу продамо всю Україну і дременемо кудись подалі?
показати весь коментар
20.05.2023 10:02 Відповісти
Вчора у Твіттері цю інформацію опублікувало ЦПК
У першому твіті написали, що Хмельницького випустили із СІЗО
У другому твіті висловили своє ставлення до зрадницької влади. А вже в третьому твіті написали спростування - людині, яка повідомила Ніколову про те, що бачила Хмельницького десь у Києві, це привиділось, вона помилилася Адвокати Хмельницького підтвердили, що вій в СІЗО
показати весь коментар
20.05.2023 10:17 Відповісти
Такі цінні кадри потрібні міноборони, нема чого їм в сізо сидіти. Треба нові схеми придумувати по дерибану.
показати весь коментар
20.05.2023 10:56 Відповісти
Де перебував під заставою в 40 млн грн. Джерело:
це якою мовою?