5653 відвідувача онлайн
4 206 20

Росіяни не взяли Бахмут до кінця, тривають важкі бої, - Череватий

бахмут

Про це заявив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне.

"Президент правильно сказав - місто по суті знесено з лиця землі. Ворог щоденно масовими ударами артилерії, авіації знищує, і наші підрозділи повідомляють, що ситуація вкрай важка. Наші військові тримають фортифікаційні споруди і декілька приміщень південно-західної частини міста. Йдуть важкі бої", - пояснив він.

За словами Череватого, Росія приділяє Бахмуту забагато символічного значення.

"Росія привертає увагу до цього Бахмуту, ніби вони взяли Дніпро. Насправді не взяли до кінця. Місто знищене, ніякої військової і навіть політичної користі воно їм не несе. Взяти за 9 місяців районний центр - не взяли. Ми намагаємось тиснути на флангах, не давати їм спокою і за можливості контратакувати", - додав речник.

Топ коментарі
+7
А мені Зеленський (воші та гниди - це більше 100 років тому було) нагадує здоровезного зеленого небритого ЦІП"ЯКА, який зі своєю зеленою командою аскарид та глистів висмоктує всю поживу, всю енергію, всю кров та соки із тіла українського народу? Так, що поцілуйте свого пригожина в п"яту "точку"... (теж мені порівняння знайшла!).
показати весь коментар
21.05.2023 12:20 Відповісти
+5
а кулеби ігнати і буданови нехай заткнуть свої пащеки...
поки ЗСУ НЕ СКАЖЕ-НЕ ПОВІРЮ ЖОДНОМУ СЛОВУ брехливих пацюків ..разом з гавнокомандуючім
показати весь коментар
21.05.2023 12:11 Відповісти
+5
Тим "речникам" щось пороблено! А ми з кацапських регочемо... (((
показати весь коментар
21.05.2023 12:12 Відповісти

Завантаження...