Росіяни не взяли Бахмут до кінця, тривають важкі бої, - Череватий

Про це заявив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне.
"Президент правильно сказав - місто по суті знесено з лиця землі. Ворог щоденно масовими ударами артилерії, авіації знищує, і наші підрозділи повідомляють, що ситуація вкрай важка. Наші військові тримають фортифікаційні споруди і декілька приміщень південно-західної частини міста. Йдуть важкі бої", - пояснив він.
За словами Череватого, Росія приділяє Бахмуту забагато символічного значення.
"Росія привертає увагу до цього Бахмуту, ніби вони взяли Дніпро. Насправді не взяли до кінця. Місто знищене, ніякої військової і навіть політичної користі воно їм не несе. Взяти за 9 місяців районний центр - не взяли. Ми намагаємось тиснути на флангах, не давати їм спокою і за можливості контратакувати", - додав речник.
поки ЗСУ НЕ СКАЖЕ-НЕ ПОВІРЮ ЖОДНОМУ СЛОВУ брехливих пацюків ..разом з гавнокомандуючім