5572 відвідувача онлайн
1 671 13

Представники парламентів країн НАТО ухвалили заяву про підтримку членства України, - Стефанчук

руслан,стефанчук

Голови комітетів закордонних справ парламентів країн-членів Північноатлантичного альянсу ухвалили заяву щодо підтримки членства України в НАТО.

Про це повідомив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, інформує Цензор.НЕТ.

"Голови комітетів закордонних справ парламентів країн-членів НАТО закликають Альянс та глав держав й урядів провести Вільнюський саміт НАТО, щоб визначити шлях вступу України до НАТО й дати чіткі та міцні гарантії безпеки для України", - написав він у фейсбуці.

Стефанчук розповів: в заяві йдеться, що членство України в НАТО зміцнить стійкий мир у Європі і продемонструє, що Російська Федерація не має права вето на розширення Альянсу, що Україна вільна обирати, до яких організацій безпеки та оборони приєднатися.

Крім того, в заяві підкреслюється, що євроатлантичні цінності, які об’єднують країни-члени НАТО, відстоює і захищає насамперед український народ, Україна нині – гарант безпеки, а членство Української держави в НАТО значно посилить Альянс.

"Ми впевнені, що членство України в НАТО значною мірою сприяло б безпеці Альянсу", - цитує Стефанчук заяву.

Топ коментарі
+10
Цей стефанчук може собі уявити, щоб в якійсь країні НАТО не випустили віце-президента ПАРЄ на засідання ПАРЄ, в той час коли всі слуги-корупціонери спокійно можуть виїхати за кордон?
показати весь коментар
01.06.2023 13:57 Відповісти
+6
Стефанчук взагалі зрадник !
показати весь коментар
01.06.2023 14:00 Відповісти
+6
Злодіїв в НАТО не беруть.
показати весь коментар
01.06.2023 14:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Скільки разів не скажеш: "халва! халва!" солодше в роті не стане. Виявляйте завзятість не на словах, а в справах!
показати весь коментар
01.06.2023 13:56 Відповісти
Цей стефанчук може собі уявити, щоб в якійсь країні НАТО не випустили віце-президента ПАРЄ на засідання ПАРЄ, в той час коли всі слуги-корупціонери спокійно можуть виїхати за кордон?
показати весь коментар
01.06.2023 13:57 Відповісти
Стефанчук взагалі зрадник !
показати весь коментар
01.06.2023 14:00 Відповісти
на його рожу глянешь- все що хоче ухвалишь... не дай Господь присниться вночі
показати весь коментар
01.06.2023 14:11 Відповісти
Отправить его на разминирование пешим порядком !!!
показати весь коментар
01.06.2023 18:10 Відповісти
З таким хлєбалом тільки в рашу відправити, щоб орків обіжрати і голод там влаштувати.
показати весь коментар
01.06.2023 15:17 Відповісти
Він не уявляє, він це робить.
показати весь коментар
01.06.2023 17:29 Відповісти
Яка ірония, цей тучний зелений дядько потрапив до "Миротворця" за вислови проти НАТО.
І от така трансформація
показати весь коментар
01.06.2023 14:00 Відповісти
Український народ таки бореться ( подяка за усе Союзникам ). А от за , що боретеся ВИ ???
Часом не за баблішко ? Щодня зашквар...
Про корупцію, яка є фундаментом нашої влади починаючи з 1991 року і по цей час, яку також ніяк не можна прирівняти до стандартів НАТО.. Ні, не чули певно про корупцію ? Чи як там було зморожено ( вона тіпа поверхнева )))))
показати весь коментар
01.06.2023 14:01 Відповісти
Злодіїв в НАТО не беруть.
показати весь коментар
01.06.2023 14:03 Відповісти
И этот про нато. Занимайся своими депутатами. 2 заседания в апреле, 2 в мае. Остальное время где
показати весь коментар
01.06.2023 14:04 Відповісти
В тещі на городі, відробляє проживання.
показати весь коментар
01.06.2023 17:34 Відповісти
Щоб бути в НАТО, треба відповідати їх стандартам, стефанчуки ж не збираються це робити, а поросячий візг не допоможе