10943 відвідувача онлайн
3 309 25

Суддю Тандира, який напідпитку збив нацгвардійця на блокпосту, відсторонили

тандир

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.ua.

Зазначається, що рішення підтримали усі присутні на засіданні 13 членів ВРП.

Суддю відсторонено від виконання своїх обов’язків судді до 25 липня, тобто до часу закінчення досудового слідства.

Нагадаємо, в ніч на 26 травня суддя Макарівського райсуду Олексій Тандир напідпитку на смерть збив нацгвардійця на блокпосту в Києві.

У ДБР повідомили, що суддя відмовився від проходження огляду.

Проєкт PROSUD зазначив, що раніше Тандир відзначився звільненням великої кількості водіїв, що керували напідпитку.

Внаслідок ДТП, спричиненої суддею Тандиром, загинув 23-річний нацгвардієць Вадим Бондаренко. 27 травня Печерський районний суд Києві відправив під варту суддю Олексія Тандира.

Топ коментарі
+25
Не збив, а вбив...
показати весь коментар
02.06.2023 11:08 Відповісти
+15
Два місяці не брати хабарів. Та для нього це майже смертна кара!!!
показати весь коментар
02.06.2023 11:11 Відповісти
+12
Зараз буданов підсуєтиться і поїде суддя на лазурний берег так само як корупціонер трубіцин....
показати весь коментар
02.06.2023 11:12 Відповісти

Завантаження...