Суддю Тандира, який напідпитку збив нацгвардійця на блокпосту, відсторонили

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.ua.
Зазначається, що рішення підтримали усі присутні на засіданні 13 членів ВРП.
Суддю відсторонено від виконання своїх обов’язків судді до 25 липня, тобто до часу закінчення досудового слідства.
Нагадаємо, в ніч на 26 травня суддя Макарівського райсуду Олексій Тандир напідпитку на смерть збив нацгвардійця на блокпосту в Києві.
У ДБР повідомили, що суддя відмовився від проходження огляду.
Проєкт PROSUD зазначив, що раніше Тандир відзначився звільненням великої кількості водіїв, що керували напідпитку.
Внаслідок ДТП, спричиненої суддею Тандиром, загинув 23-річний нацгвардієць Вадим Бондаренко. 27 травня Печерський районний суд Києві відправив під варту суддю Олексія Тандира.
Топ коментарі
+25 Rostyslav Bodnar #551602
показати весь коментар
02.06.2023 11:08 Відповісти Посилання +15 Al-Goritm Ain-Moment
показати весь коментар
02.06.2023 11:11 Відповісти Посилання +12 Василий Васильев #520719
показати весь коментар
02.06.2023 11:12 Відповісти Посилання