8820 відвідувачів онлайн
3 245 25

Суддю Тандира, який напідпитку збив нацгвардійця на блокпосту, відсторонили

тандир

Вища рада правосуддя погодила клопотання заступника Генерального прокурора про тимчасове відсторонення голови Макарівського районного суду Київської області Олексія Тандира від здійснення правосуддя на два місяці у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.ua.

Зазначається, що рішення підтримали усі присутні на засіданні 13 членів ВРП.

Суддю відсторонено від виконання своїх обов’язків судді до 25 липня, тобто до часу закінчення досудового слідства.

Нагадаємо, в ніч на 26 травня суддя Макарівського райсуду Олексій Тандир напідпитку на смерть збив нацгвардійця на блокпосту в Києві.

У ДБР повідомили, що суддя відмовився від проходження огляду.

Проєкт PROSUD зазначив, що раніше Тандир відзначився звільненням великої кількості водіїв, що керували напідпитку.

Внаслідок ДТП, спричиненої суддею Тандиром, загинув 23-річний нацгвардієць Вадим Бондаренко. 27 травня Печерський районний суд Києві відправив під варту суддю Олексія Тандира.

Топ коментарі
+25
Не збив, а вбив...
показати весь коментар
02.06.2023 11:08 Відповісти
+15
Два місяці не брати хабарів. Та для нього це майже смертна кара!!!
показати весь коментар
02.06.2023 11:11 Відповісти
+12
Зараз буданов підсуєтиться і поїде суддя на лазурний берег так само як корупціонер трубіцин....
показати весь коментар
02.06.2023 11:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
суровое наказание
показати весь коментар
02.06.2023 11:08 Відповісти
Два місяці не брати хабарів. Та для нього це майже смертна кара!!!
показати весь коментар
02.06.2023 11:11 Відповісти
Згідно чинного законодавства відсторонений суддя продовжує у повному обсязі отримувати з бюджету України свою заробітну плату, хоча і не працює в цей час. І так буде до того дня поки Вища рада правосуддя не надасть своєї згоду на його звільнення з посади судді на підставі вироку суду, який повинен буде набрати законної сили. Мабуть не скоро в цій справі таке станетьс.
показати весь коментар
02.06.2023 13:30 Відповісти
Не збив, а вбив...
показати весь коментар
02.06.2023 11:08 Відповісти
Так. Пишуть так, немов, не знають, як і що.
показати весь коментар
02.06.2023 19:34 Відповісти
Тандир після аварії, сразу ж проблювався, промив шлунок...
на відео зафіксовано
Скоріш за все на підпитку він не буд
показати весь коментар
02.06.2023 11:09 Відповісти
Алкоголь у крові й після блювоти можна знайти. Інше, що йому ті аналізи не зробили. Ще відпустят падлу..
показати весь коментар
02.06.2023 11:21 Відповісти
показати весь коментар
02.06.2023 11:11 Відповісти
Зараз буданов підсуєтиться і поїде суддя на лазурний берег так само як корупціонер трубіцин....
показати весь коментар
02.06.2023 11:12 Відповісти
Аж на цілих два місяця відсторонили від кормушки! Це ж якими клятими треба бути, що так знущатись над бідолашним вбивцем нацгвардійця. Я маю надію, що хоч зарплатню з надбавками залишили? Бо через два місяця пан Тандир вийде з камери і буде знову чинити свою благочинну діяльність іменем України, а на нову мантію з діамантами від світового кутюр'є грошей не буде. Це ж як можете вдарити по авторитету судівського корпусу!
показати весь коментар
02.06.2023 11:13 Відповісти
А після двох місяців він шо стане білим і пушистим -- це пізд.
показати весь коментар
02.06.2023 11:14 Відповісти
О чого не загратували? Дають можливість втікти, а потім будуть світами розшукувати
показати весь коментар
02.06.2023 11:15 Відповісти
сміливий крок..., неочікувано..., зазвичай судді під слідством вершать правосуддя як нічого й не було...
показати весь коментар
02.06.2023 11:19 Відповісти
Суддівські зроблять усе «від імені України», а убивця перетне спокійно кордон… Схемотози працюють, прикордонники знають навід більше…
Пильнуймо Україну від ворогів!!
показати весь коментар
02.06.2023 11:21 Відповісти
Наказали готуватися до підвищення
показати весь коментар
02.06.2023 11:23 Відповісти
І усьо?
показати весь коментар
02.06.2023 11:28 Відповісти
Бо терпіли ми всі.
От якби були прецеденти, що на владного вбивцю , якого не покарано, десь впала цеглина насмерть, чи знайшли його тіло в посадці, чи вибухнув та згорів в машині...
Але за 30 років ЖОДНОГО такого випадку...
Якось підвозив я чеченця.
Він зауважив мені, що я дуже швидко та різко їду.
Та у вас у горах взагалі Правил не існує, підколов його я.
На шо він відповів-в нас водять значно акуратніше, о в нас-кровна помста.
Вінний у загибелі має бути покараний, інакше на родичам загиблого буде вічний сором та ганьба.
А ви-терпіли.
показати весь коментар
02.06.2023 11:40 Відповісти
Зарплату 120 тисяч буде отримувати... це ж не поранений військовий з 800 грн.
показати весь коментар
02.06.2023 11:59 Відповісти
Не звільнили , а тільки відсторонили.
Потужно.
показати весь коментар
02.06.2023 12:00 Відповісти
Якось круто вони з ним...
показати весь коментар
02.06.2023 12:03 Відповісти
чому тимчасове відсторонення?? гниду ще вернути можуть, вершити далі долі людей?????
показати весь коментар
02.06.2023 12:03 Відповісти
око за око ..цьому підару прострелити черепну коробку щоб мозгами порозкинув ..для нац гвардіі це справа честі .
показати весь коментар
02.06.2023 12:34 Відповісти
"...Вища рада правосуддя погодила клопотання заступника Генерального прокурора про тимчасове відсторонення голови Макарівського районного суду Київської області Олексія Тандира від здійснення правосуддя на два місяці у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності..."

Мені цікаво , чи ВРП також відсторонила б його на 2 місяці ящо б він збив когось з їхній дітей чи іншого близького родича?
показати весь коментар
02.06.2023 13:07 Відповісти