10576 відвідувачів онлайн

За матеріалами справи, Трубіцин щотижня звітував Татарову, в суді його захищав афілійований із заступником голови ОП адвокат. Ще є питання, чому йому вдалося звалити за кордон? - Шабунін

татаров

У лютому 2022 року НАБУ та САП у ході засідання з обрання запобіжного заходу депутату Київради від "Слуги народу" Владиславу Трубіцину оприлюднили матеріали "прослушки" у даній справі. Серед цих матеріалів є свідчення неофіційного помічника депутата Іллі Ліфа, що Трубіцин кожного тижня особисто звітував перед заступником голови ОП Олегом Татаровим. Крім того, захищають Трубіцина афільовані з Татаровим адвокати.

Про це у Facebook повідомив глава ЦПК Віталій Шабунін, передає Цензор.НЕТ.

матеріалів прослушки у справі "слуги" Трубіцина, який втік за кордон від ВАКСу:

"Я так понимаю, что курирует все вопросы Татаров, потому что он (Трубіцин - ред.) раз в неделю к нему типа на полный отчет ездит".

На додачу одним із захисників Трубіцина у суді був адвокат компанії "Креденс" Арсірій. Тієї самої "Креденс", у співзасновниках якої фігурує (хто б ви думали?) Олег Татаров (!)

То є ще питання, чому Трубіцину вдалося звалити за кордон по клопотанню ССО?

Це не єдине провадження НАБУ/САП, в якому ТОП підозрюваних відмазують афільовані з Татаровим адвокати. На цю тему BIHUS.Info зняли окреме розслідування", - розповів Шабунін.

9 лютого 2022 року детективи Національного антикорупційного бюро викрили депутата Київради Трубіцина на його спільників на отриманні на 1,26 млн грн неправомірної вигоди.

За даними НАБУ, Трубіцин у змові з групою осіб, серед яких були керівники столичних комунальних підприємств, отримували хабарі забезпечення перемоги в електронних торгах на право розміщення точок сезонної пересувної торгівлі заздалегідь визначених компаній, а також подальшого безперешкодного використання точок.

Справу надіслали в суд у жовтні 2022 року. Підготовче провадження тривало майже пів року, і от на початку квітня її призначили до розгляду по суті. Однак у травні 2023 року депутат Київради Владислав Трубіцин вже двічі не з’являвся на засідання Вищого антикорупційного суду. Як з'ясували ЗМІ Трубіцин зміг виїхати за кордон у травні завдяки листу за підписом керівника ГУР Кирила Буданова, проте у ГУР МО зазначили, що це була ініціатива "іншої структури". 1 червня 2023 року стало відомо, що надання "слузі народу" Трубіцину дозволу на виїзд було ініціативою ССО.

Трубіцин призупинив членство у партії "Слуга народу", але лишився депутатом Київради. До нього не застосували імперативний мандат. Лише 30 травня 2023 року у "СН" оголосили, що починають дану процедуру. В матеріалах слідства по Трубіцину фігурує заступник голови ОП Олег Тататров, якому він начебто щотижня звітував про "касу". Також Трубіцина називають наближеним до Андрія Єрмака.

Також раніше головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов повідомляв, що "слугу народу" Трубіцина раніше судили за підробку документів.

Топ коментарі
+42
Я диву даюся. як міг депутат, чоловік призивного віку втекти через кордон України при найпатріотичнішому і найчеснішому Президенту, який чотирижди відслужив Батьківщині і не де попало, а на самій передовій, аж в Горлівці? Можливо це якийсь розіграш?
показати весь коментар
02.06.2023 20:42
+24
У гадючому кублі без змін...
показати весь коментар
02.06.2023 20:39
+18
Зеленский. Он же там начальник. Все остальные - это завгары, слесари и шашлычники.
показати весь коментар
02.06.2023 20:48
Коментувати
Сортувати:
І сам відповів на усі свої запитання..
показати весь коментар
02.06.2023 20:35 Відповісти
показати весь коментар
02.06.2023 20:36 Відповісти
..і за шо це Найвеличнівшиве аж так цінує піарасів-зесланців навколо себе?
показати весь коментар
02.06.2023 20:39 Відповісти
У гадючому кублі без змін...
показати весь коментар
02.06.2023 20:39 Відповісти
Питань нема до шабуні.Головне щоб не Порох і поржом,хуже ж нє будєт.
показати весь коментар
02.06.2023 20:56 Відповісти
Я диву даюся. як міг депутат, чоловік призивного віку втекти через кордон України при найпатріотичнішому і найчеснішому Президенту, який чотирижди відслужив Батьківщині і не де попало, а на самій передовій, аж в Горлівці? Можливо це якийсь розіграш?
показати весь коментар
02.06.2023 20:42 Відповісти
А що це за посада така - неофіційний помічник депутата"? В ксиві так і написано?
показати весь коментар
02.06.2023 20:47 Відповісти
показати весь коментар
02.06.2023 22:25 Відповісти
Зеленский. Он же там начальник. Все остальные - это завгары, слесари и шашлычники.
показати весь коментар
02.06.2023 20:48 Відповісти
ОПа це спілка дітей лейтенанта Шмідта і за головного там зараз Дерьмак. Залишилось 50 тижнів, шанси на мандати нульові, і терміново формують свій пенсійний фонд.
показати весь коментар
02.06.2023 20:49 Відповісти
Там всі одне зелене кодло! Їх треба абсолютно усіх виносити!
показати весь коментар
02.06.2023 20:51 Відповісти
Не потрібно нікого нікуди виносити. За них проголосувало 73% наріда і вони ще не найлися кінця епохи бідності. Хай їдять, щоб аж очі повилазили.
показати весь коментар
02.06.2023 20:58 Відповісти
Трубіцин вже з Монако посилає цінну інфу -- працює шо дурнии -- а Шабунін на нього громічить .
показати весь коментар
02.06.2023 20:56 Відповісти
Вечер перестал бьіть томньім.
показати весь коментар
02.06.2023 20:56 Відповісти
Після такої кількості, на млрд дол ЗАШКВАРІВ, уся шоблаприкоритна, що божилася і клялася на трибуні ВРУ, просто ЗОБОВЯЗАНА стати перед трибуною у ВРУ навколішки, схилити голову перед пам'яттю усих загиблих Українців з 2019 року, вибачитися і підти у ВІДСТАВКУ ‼️❤️🇺🇦💯⚔️🪖✊😠😡‼️❤️🇺🇦‼️😠
показати весь коментар
02.06.2023 20:56 Відповісти
Вся країна в курсі , західні партнери , напевно також. А зеленим плювати Татаров рулить , бовійна і ніхто їхне чіпає
показати весь коментар
02.06.2023 20:57 Відповісти
"Ринг так ринг-2023"
Кличко vs Зеленський
Джеба за усі наші муки....
показати весь коментар
02.06.2023 20:58 Відповісти
шабуня, наволоч ти послідня, а за кого ти агітував голосувати в 2019-му році?
показати весь коментар
02.06.2023 20:58 Відповісти
"абиНеПорошенко" Всі вони там були однакові, щедро фінансувались доларами з кислобздійної *********
показати весь коментар
02.06.2023 21:27 Відповісти
тим більш, що жабуня чистокровний кацап, інформацію про батьків приховує, а то понавезені з кацапії при сисисрі військові чи гебешники.
показати весь коментар
02.06.2023 22:20 Відповісти
Колись в США був такий собі чесний ,законослухняний громадянин Алл Каппоне...Але на нього знайшли управу..Цікаво коли в Україні знайдуть управу на Татарова...Для багатьох Українців це маркер,що щось змінилось в цій країні.Це ненормально коли хтось протизаконно впливає на суди і правоохоронну систему і з цим потрібно щось робити !...
показати весь коментар
02.06.2023 20:59 Відповісти
Що робити? На практиці показував Лі Харві Освальд.
показати весь коментар
02.06.2023 21:30 Відповісти
показати весь коментар
02.06.2023 21:58 Відповісти
При посадах всі "зелені",
Телевізором хвалені...
А хто гадості їм робить?
Порошенко вночі ходитиь.
показати весь коментар
02.06.2023 20:59 Відповісти
https://t.me/RostyslavS/2705
показати весь коментар
02.06.2023 21:00 Відповісти
Ситуація неприємна, але...
А чому нікого не цікавиться тим, що сотні, тисячи виїхавших? Чому ніхто не пише про те що одні в Україні, а інші "українці" за кордоном. І шо? До чого тут депутатство? І що? На тендерах хлопці роблять гроші, то що? Хопають цапів відбувайлів. І шо, хтось подав зміни до законів, щоб не крали? Піпл! Не потрібно "їсти" цю маячню. Відокремлюйте мух від борщю.
показати весь коментар
02.06.2023 21:02 Відповісти
Це ж ніяк, звісно, не пов'язано з тим, як наголосували в 2019-му...

Пану би букваря купити...
показати весь коментар
02.06.2023 21:32 Відповісти
Ну як же так, що при такому патріотизмі і такій безкорисливій праці президента у нього під носом таке фсбшно-рашинське кубло водить свої хороводи. Може це все награне в 95-му "легіоні".
показати весь коментар
02.06.2023 21:02 Відповісти
Служба безпеки України викрила ще одну масштабну схему привласнення грошей екстопменеджментом ПАТ "Укртатнафта". До організації оборудки причетний колишній член наглядової ради компанії та бізнес-партнер Ігоря Коломойського Михайло Кіперман.
показати весь коментар
02.06.2023 21:02 Відповісти
Ви мабуть помилися з прізвищем, там мав би бути Кіперманюк.
показати весь коментар
02.06.2023 21:21 Відповісти
А трубіцин не дурак
Та не в ліс пішов хлопак,
Тихо здриснув за кордон
Йому пофіг ваш закон.
показати весь коментар
02.06.2023 21:04 Відповісти
Який дивний випадковий збіг.
показати весь коментар
02.06.2023 21:08 Відповісти
А які можуть бути питання до татарових - це ж очевидні вороги!
показати весь коментар
02.06.2023 21:10 Відповісти
Своє "слуги" відслужили,
І прибор на всіх ложили,
Грошики в кармани склали,
Ще разок на вас поклали.
Хтось ним грав на піоніно,
Веселив кубло зміїно.
А сьогодні "слуги" дружно,
Вдарили ним вже потужно.
Не тужи вже так наріде,
Все потратить, знов приїде.
показати весь коментар
02.06.2023 21:17 Відповісти
А дописувачі вірять, що в 2024 році будуть вибори і 95 квартал піде в не-Буття!?
Яка самовпевненісь, квартал прийшов до влади на десятиліття!
показати весь коментар
02.06.2023 21:18 Відповісти
Ні, "95 квартал" не піде в небуття. Тоді для чого кожного вечора за гроші лохів проходить телесеріал "Марафон"? А дляч недобитого "русского мира" збережений мацковський патріархат і телеканад "Фрідом".
показати весь коментар
02.06.2023 21:23 Відповісти
Риги теж так вважали. Взагалі думали, що назавжди.
показати весь коментар
02.06.2023 21:33 Відповісти
"Риги" не додумалися захопити пульт на все телебачення. Навіть при них були опозиційні телеканали.
показати весь коментар
02.06.2023 22:20 Відповісти
Шанові дивіться в корінь. Очолює все це шапіто пан зеленський. Всі інші - виконавці його волі. Поки він не буде усунутий з посади за державну зраду, такі події будуть сипатися на нас, як з рогу достатку. Україною керує зграя покидьків та злочинців, які не варті навіть смердючого лайна.
показати весь коментар
02.06.2023 21:33 Відповісти
Раньше считалось что Зеленский просто подставное лицо, скажем, коломойского.
Но теперь, понимая насколько глуп Зеленский, можно предположить что условный коломойский (владелец президента) имел бы очень большие риски, непосредственно взаимодействуя с ним. Поэтому есть Ермак.
Скорее всего, цепочка такая:
Зеленский (говорящая голова, с помощью которой удалось получить абсолютную власть) - Ермак (смотрящий за зеленским) - бенефициар президента (реальный человек, который все это придумал профинасировал и управляет этим).
Итак, тот кто это придумал, с помощью персонажа Зеленского, которого годами растили на сцене, берет власть в стране, в шоу используются в темную прогрессивные личности, из которых на скорую руку делают команду. Позже, как мы знаем, всех этих людей увольняют и вводят Ермака для непосредственного контроля и управления. Далее ключевые посты занимают приближенные бенефициара президента и бывшие рыги.
показати весь коментар
02.06.2023 21:48 Відповісти
Самое ****** что дєрьмак человек кремля
показати весь коментар
02.06.2023 21:54 Відповісти
О! В этом -то и весь хер до копейки. А для меня это стало ясно еще по вагнергейту.
показати весь коментар
02.06.2023 22:15 Відповісти
Ні, пане Сергію, схаменіться. Хоч ми знаємо як вони керують, але їх вибрало аж 73% вумного-превумного на весь світ наріду. Не заважайте їм смакувати кінець епохи бідності. Ще не всі наїлися, деякі по цей день вишивають пана Боневтіка бісером і всцикаютьSя від задоволення перегляду його відосів. Ви подивіться, що навіть ********** нічого не розповідає про боршщевий набір, мабуть дуже здешевів, що і не варто підіймати ту проблему.
показати весь коментар
02.06.2023 22:37 Відповісти
Шановні, ну давайте бути реалістами, всі ж знають, як працює корупція? Якщо є факти, що це не поодинокі випадки попадання ворів у владу (а в нас цих фактів більш чим вдосталь), то значить збудована система. А система означає передачу частини корупційних грошей нагору, а звідти ще вище.... Зазвичай боротьба з корупцією в Україні, нагадує боротьбу з наркоторгівлею, коли ловлять дрібного вуличного реалізатора, а далі старанно слідство ігнорує питання - а де ж він брав товар? От випадок з Трубіцином, вказує на те, що випадково (або не дуже) взяли не "вуличного реалізатора", а людину котра заносила частку безпосередньо на самий верх піраміди. І може сказати такі прізвища та факти, що знати людям не потрібно, а то ще думати почнуть головою, а не телемарафоном. От його і ховають, таким от наглим і відкрито злочинним способом. Щоб не сказав лишнього. І прикладуть для цього максимум зусиль. І міжнародний розшук не допоможе, бо його або не видадуть, як Жеваго (у нас же війна!), або прокуратура, як це буває, зірве процес екстрадиції.
показати весь коментар
02.06.2023 21:36 Відповісти
При тадеєві смотрящим за МАФами в Кийові був єрмак, а це посада при кориті, спадкова. Так що татаров трубіцин око не виклює.
показати весь коментар
02.06.2023 21:39 Відповісти
Найогидніше не те що ці ЗЕбандити "свого" за кордон випустили а те що вони всіх українців за болванів мають!!!
показати весь коментар
02.06.2023 21:40 Відповісти
Можно писать в чатах
Можно трындеть на кухнях
Татарову с Ермаком и Зеленским
На....рать
Они отымели народ по полной
И им за это ничего
Они еще больше укрепили свои позиции
И будут ср. ....ть на нас дальше
Украинский народ ИМЕЕТ ту власть
Которая его ИМЕЕТ
Судя по рейтингам - народу нравится
Так что все претензии - к народу
показати весь коментар
02.06.2023 21:45 Відповісти
наверное потому что органы безопасности и власть в Украине парализованы коррупцией и деятельностью вражеской агентурой.
показати весь коментар
02.06.2023 21:57 Відповісти
Ермак, Татаров, Беззубенко…. типичная ОПГ, типичная для современной Украины))) когда лучшие отдают жизни, а дерьмо жирует! Горите в аду, t.v.a.r.i.
показати весь коментар
02.06.2023 22:05 Відповісти
Шабунін розхилитує суспільство, бо, якщо він викриває корупціонерів, то ,це не є добре.Уявіть собі що, ми побороли корупцію, якою так пишалися, і завдяки якій про наш гуртожиток Україна знав весь світ, ми пишалися самими дорогими авто в Києві, та інших містах, а наші чиновники купували за кордоном самі дорогі апартаменти і яхти за готівку в чумаданах, ми знали що, коли нам допомагає захід грошима то ці кошти будуть вкрадені, і це викликало захват в суспільстві, і тепер всі ці досягнення, за 30 років, у нас пересічних хоче вкрасти якийсь Шабунін, який сором.
показати весь коментар
02.06.2023 22:15 Відповісти
показати весь коментар
02.06.2023 23:00 Відповісти
є свідчення неофіційного помічника депутата Іллі Ліфа, що Трубіцин кожного тижня особисто звітував перед заступником голови ОП Олегом Татаровим. Джерело:

ЦІКАВО , а про що трубіцін кожний тиждень звітував татарову Справа стукачей НКВД живе і квітне досі?
показати весь коментар
02.06.2023 23:03 Відповісти
а лавочку доведеться таки закривати......це татаров зрозумів
показати весь коментар
02.06.2023 23:36 Відповісти
Я не розумію, як таке явище як татаров витворяє те що витворяє? Це вірус? Пандемія? Саранча? Ця істота не піддається знищенню?
показати весь коментар
03.06.2023 00:17 Відповісти
Воров никто не трогает, они просто переписывают контракты или уходят тихонечко в лес. В стране ужасная коррупция, которая выросла в разы из-за безнаказанности. Потуги антикоррупционных органов выглядят как издевательство над справедливостью, так как всех отмазывают. Типа, я преступник, но ты мне ничего не сделаешь.
показати весь коментар
03.06.2023 04:10 Відповісти
Целиком и полностью согласен с Шабуниным
показати весь коментар
03.06.2023 06:48 Відповісти
Ну все понятно - у Президента Ермака есть замы- Татаров, Арахамия , десятый зам - выдающийся оратор Зе , разговаривающий на непонятном для понимания языке (послушав его 5 минут мозг вырубается , он говорит спецкодом) ну и дальше Зе термиты помельче ( ворующие и берущие до десятков млн долларов). ......Янукович, вернись!!!!!
показати весь коментар
03.06.2023 08:35 Відповісти