11974 відвідувача онлайн
6 008 68

"Слуги народу" хочуть обирати інспекторів ВРП на "ручному" конкурсі, - Шабунін

шабунін

Законопроєкт 9261 авторства "Слуг народу", який Рада ухвалила в першому читанні, передбачає, що інспекторів для Вищої ради правосуддя відбиратимуть представники Секретаріату ради, які представляють суддівську мафію.

Про це пише у фейсбуці голова правління громадської організації "Центр протидії корупції" Віталій Шабунін, інформує Цензор.НЕТ.

Він нагадав, що незалежна ВРП та доброчесні інспектори є одним з ключових інструментів очищення судової системи. Вони мали би забезпечувати справедливий розгляд скарг на суддів.

"Натомість, у законопроєкті №9261 комітет "слуги" Маслова вирішив, що обирати таких інспекторів можна на ручному конкурсі в порядку законодавства про держслужбу.

На практиці це означає, що відбирати інспекторів будуть представники Секретаріату ВРП. ... Тобто - довірити керувати дисциплінарними інспекторами депутати хочуть людям, які представляють суддівську мафію", - пише Шабунін.

Щоб не допустити цього, Комітет Ради з питань правової політики, на думку Шабуніна, має врахувати правки до законопроєкту, які він раніше без пояснення відхилив.

"До речі, голосувати за законопроєкт хочуть в "турборежимі": після комітету - одразу в зал. Із відновленням декларування у нардепів так не виходить - там законопроєкт лежить без руху вже 8 місяців", - додав голова правління ЦПК.

Топ коментарі
+23
СН підійшли к останнім штріхам для диктатури Зеленського !
показати весь коментар
08.06.2023 12:25 Відповісти
+23
А чим Zекриса відрізняється від Яника ? Хіба шо ще тупіший...
показати весь коментар
08.06.2023 12:42 Відповісти
+22
головне шо тебе, тупе бидло, неспроможне думати, воно всім влаштовує...
показати весь коментар
08.06.2023 12:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пора одевать костюм рака.
показати весь коментар
08.06.2023 12:24 Відповісти
Срака
показати весь коментар
08.06.2023 12:57 Відповісти
Так виспівував... Ютуб пам'ятає.
показати весь коментар
08.06.2023 12:25 Відповісти
СН підійшли к останнім штріхам для диктатури Зеленського !
показати весь коментар
08.06.2023 12:25 Відповісти
Чим тебе Зеленський не влаштовує? Тобі зека подавай?
показати весь коментар
08.06.2023 12:37 Відповісти
головне шо тебе, тупе бидло, неспроможне думати, воно всім влаштовує...
показати весь коментар
08.06.2023 12:41 Відповісти
А чим Zекриса відрізняється від Яника ? Хіба шо ще тупіший...
показати весь коментар
08.06.2023 12:42 Відповісти
Аналогія у вас правильна. Єдиний, з ким можна порівняти Боневтіка, то це бандюкович.
показати весь коментар
08.06.2023 12:52 Відповісти
Шашлыки ждёшь , а Украина кровью залита , благодаря ЗЕУБЛЮДКАМ ЖДАВШИМ « что россияне тоже люди и будут аккуратно пользоваться инфраструктурой ( это означает , что они ждали УБИЙЦ ТЕРРОРИСТОВ В ГОСТИ 🦠🤖ты ,Татарова,Наумова ДЕРЬМАКА,КУЛИНИЧА , Портнова,………… ВЫБИРАЛ ? Вы ВСЕ ОТВЕТИТЕ ЗА ЗДАЧУ ЮГА Украины по тайному сговору ваших ТРОЯНСКИХ ШАКАЛОВ и гибель сотен тысяч украинцев !
показати весь коментар
08.06.2023 14:02 Відповісти
Як можна бути такими тупими, щоб не бачати те, що багато в чому завдяки зеленському ми зараз маємо те, що маємо.
І задяки йому країна рухаїться у бік диктатури, а не у бік розвинених демократичних країн.
Єдиний хоч трохи стримаючий фактор для нього, це залежність від західних партнерів через війну.
показати весь коментар
08.06.2023 12:56 Відповісти
Таки так, такі "реалії", що можна безкарно вкрасти у воюючої армії 9 мільярдів)
показати весь коментар
08.06.2023 12:28 Відповісти
так это благодаря таким как ты у нас война...!
показати весь коментар
08.06.2023 12:29 Відповісти
да всё равно ты кацап сдохнешь...
показати весь коментар
08.06.2023 12:37 Відповісти
ты трольь о себе сильно большого мнения - пока тебя Админ не трахнет в очередной раз...!
показати весь коментар
08.06.2023 12:42 Відповісти
будь я КАдмином - вас троллячих ********** тут бы уменьшилось в разы...\а так вы пока бегаете как тараканы...(((\
показати весь коментар
08.06.2023 12:45 Відповісти
тому хєрмашлюхам, підартатаровим та іншим зеленим тваринам можна все?
показати весь коментар
08.06.2023 12:29 Відповісти
то які" конституційно-правові реалії" заважають прозорому призначенню інспекторів, пан юрист?
показати весь коментар
08.06.2023 12:39 Відповісти
вже видали, а я відповідь наркомана не прочитав)
мабуть, юрист він криворізький, на кшталт зєлосипедиста та почав хаміти, як на прес-конференції
показати весь коментар
08.06.2023 12:51 Відповісти
Під час війни мона творити шо хош?
показати весь коментар
08.06.2023 12:32 Відповісти
Де війна? Воєнний стан. Нема війни
показати весь коментар
08.06.2023 12:36 Відповісти
Для СН нема, а для нас є.
показати весь коментар
08.06.2023 13:51 Відповісти
Твої "реалії" чомусь не потребують змін до КК в частині особливої відповідальності на час війни... Закон, як дишло, куди повернеш там і вийшло. Терміново зміни до КК - до стінки тих хто більше 20тис.грн. вкрав! Вже б у ВР небуло б кворуму!
показати весь коментар
08.06.2023 12:42 Відповісти
Не хило пацан устроился всех критикует,гранты получает а сам налоги платить не любит.
показати весь коментар
08.06.2023 12:30 Відповісти
Це ти про Зяму?
показати весь коментар
08.06.2023 12:35 Відповісти
Попробуй ти так! Платить він все..... А вори про нього наговорять, тільки вуха розвісь.., Накрали міліарди, то єсть чим заплатить і бадакунам і судам.....
показати весь коментар
08.06.2023 12:45 Відповісти
По темі є що сказати? Типова тактика тролів-перейти на особистість
показати весь коментар
08.06.2023 13:12 Відповісти
Та не переймайся так Шабуня, подай чергову апеляцію по справі "ротердам+" може полегшає...
показати весь коментар
08.06.2023 12:35 Відповісти
та не гоніть ви зараз на Шабуніна.
Ворог ворога - друг.
Хай працює.

Та і на той час він виконував контролюючу функцію...
показати весь коментар
08.06.2023 13:30 Відповісти
По справі Роттердам+ Шабунін має рацію. Просто Зеля переплюнув усіх президентів України, що були до нього. Він показав, що на країну можна класти прутень як він клав його на рояль
показати весь коментар
08.06.2023 13:49 Відповісти
показати весь коментар
08.06.2023 12:39 Відповісти
Этот великий разоблачитель не хочет на Херсонщину сьездить поснимать шо там происходит или на фронте как дела обстаят......а то этот киевский пистун уже захарил....отрабатывает порошенковские вклады.
показати весь коментар
08.06.2023 12:46 Відповісти
от і вилізла курва подоляцька. Ти з окопа строчиш, сирун?
показати весь коментар
08.06.2023 13:14 Відповісти
Ты мне прямо с США собрался рассказывать про фронт?кугут херов.
показати весь коментар
08.06.2023 13:25 Відповісти
"Кугут херов", кацапе - це тупорогий валянок, якому бракує клепки навіть опанувати державну.
показати весь коментар
08.06.2023 16:45 Відповісти
Кацапе, ти чиї вклади відпрацьовуєш, пуйла чи піаніста? Чи одне одному не заважає? Не хочеш пошукати яйця по 17 за сантиметр?
показати весь коментар
08.06.2023 15:25 Відповісти
То вже нікого не дивує Наша влада живе в паралельній реальності, у них все добре то в нас війна
показати весь коментар
08.06.2023 12:47 Відповісти
Шабунько, не переплутай: це в Порошенка була сама корупція, при Зєлі панує закон і демократія.
показати весь коментар
08.06.2023 12:50 Відповісти
показати весь коментар
08.06.2023 13:16 Відповісти
Чувак от мобилизации откосил сидит по ресторанам Киева за гранты хозяев и строчит "разоблачения"....это тебе не под разрывами снарядов показывать как выносят раненых с поля юоя....не снимать вылазку в окупованi територии под прикрытием, чтобы спасти с крыш людей.
показати весь коментар
08.06.2023 12:55 Відповісти
Москалику, це ти зараз під столом Єрмака рятуєш пораненого в дупу піаніста?
показати весь коментар
08.06.2023 15:28 Відповісти
зелені гниди
показати весь коментар
08.06.2023 12:57 Відповісти
Там где то притих его дружбан Лещенко тоже был великий борцун с коррупцией пока не попал в наблюдательный совет по железным дорогам и стал там героически пропихивать компании Пинчука.
показати весь коментар
08.06.2023 13:02 Відповісти
Пане Віталію, от мені завжди було цікаво, на що ви і вам подібні сподівалися, коли топили за ВАЗеленського та його ненажерливе шапіто?

Очевидно, що для "слуг" та їх хазяяї, узурпація всіх гілок влади, це ЄДИНИЙ спосіб не сісти надовго, з повною конфіскацією майна.
показати весь коментар
08.06.2023 13:03 Відповісти
Чи не могли б ви дати посилання, де Шабунін "топить" за Зеленського?
показати весь коментар
08.06.2023 16:00 Відповісти
"Слугам народу" - взагалі нічого не варто доручити вибирати. Вже бачили ними обраних.
показати весь коментар
08.06.2023 13:07 Відповісти
Гнати коломойських зетварюк за поребрик - вже зараз.
показати весь коментар
08.06.2023 13:10 Відповісти
слуг вместе с шабуниным под бахмут, тогда поймут цену всему, а не лишь бабло скирдовать
показати весь коментар
08.06.2023 13:20 Відповісти
Зелені почвари вибудовують диктатуру нікчеми, яка привела велику війну в Україну, бездіяльністю, або шкідливою діяльністю убила сотні наших громадян.
показати весь коментар
08.06.2023 13:34 Відповісти
Хтось сьогодні дуже влучно написав :
І геть цинічною виглядає відповідь президента на запитання - хто здав південь України без бою? «Я для себе знаю». P/S Власне, ми теж - знаємо. і жодного сумніву тут немає.
показати весь коментар
08.06.2023 14:09 Відповісти
Хай живе девіз 95 кварталу - "Твори бардак, мы здесь проездом"!.
показати весь коментар
08.06.2023 15:07 Відповісти
Диктатура и беспредел , однако. Все ветви власти , финансы , все важные госструктуры и главное бюджет и международная помощь - все уже давно собственность ********** Ермака и Зе помощников. Поздравляю 78% лохтората. Это начало. А когда будут отгрызать второй и третий президентские сроки , что будет( Зе клялся, что идёт на один срок).
показати весь коментар
08.06.2023 18:12 Відповісти
Свои гниды...