6788 відвідувачів онлайн
8 826 41

Виконавець замаху на Стерненка отримав 10 років в’язниці

стерненко

Виконавець другого нападу у 2018 році на Сергія Стерненка отримав 10 років позбавлення волі. Рішення ухвалив Приморський райсуд Одеси.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в телеграмі повідомив активіст і волонтер Сергій Стерненко в п’ятницю, 9 червня.

"10 років позбавлення волі отримав виконавець другого нападу на мене. Щойно Приморський районний суд м. Одеси оголосив вирок Баймукашеву Абзалу Амангалійовичу у справі про замах на мене, який був 01.05.18", - написав активіст.

Як зазначив Стерненко, того дня на замовлення Труханова Баймукашев вистрілив йому в потилицю. Але оскільки Стерненко не знепритомнів, то став його переслідувати, і активісту вдалося  затримати нападника.

"Баймукашева визнали винним у замаху на умисне вбивство та незаконному зберіганні та поводженні зі зброєю. Вирок набере законної сили за місяць з дня оголошення у разі, якщо не буде апеляційної скарги", - написав активіст.

Стерненко наголосив, що замовник Труханов, співучасники злочину, у тому числі поліціянти, підозр так і не отримали. І Баймукашев -  це єдиний, кого судили за напад на мене за усі три епізоди.

"Процес щодо мого самозахисту під час третього нападу триває та вже близький до вироку", - підсумував активіст.

Нагадаємо, пізно ввечері 24 травня 2018 року стався конфлікт за участю колишнього керівника одеського "Правого сектора" Сергія Стерненка і двох чоловіків. Стерненко заявив: на нього напали, коли він повертався додому з дівчиною. Активіст стверджує, що він відбивався і смертельно поранив суперника ножем у живіт. Ножові поранення були у самого Стерненка та в його іншого опонента, якого пізніше затримала поліція. Пізніше поліція відпустила другого учасника нападу на активіста Стерненка в Одесі, який проходить як свідок.

Цей замах був уже третім за рахунком: 7 лютого 2018 року Стерненко заявляв, що на нього вже здійснювали напад. Вранці 1 травня того ж року у Стерненка стріляли. Обох нападників було затримано. Поліція відкрила справу за статтею "умисне вбивство".

14 лютого 2019 року активіст повідомляв про те, що у нього в машині виявили два GPS-трекери.

У жовтні кримінальні справи щодо нападів на ексглаву одеського "Правого сектора" Сергія Стерненка передано в Головне слідче управління Служби безпеки України.

Топ коментарі
+26
Розголос та небайдужість працюють. А ви бачу заздрите? Смокчіть мовчки.
показати весь коментар
09.06.2023 22:48 Відповісти
+16
Яка різниця з чого я тобі влуплю по потилиці в Тёмном переулке?
показати весь коментар
09.06.2023 21:56 Відповісти
+16
Це глиба. Його тільки валить.
показати весь коментар
09.06.2023 21:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В потилицю стрельнув?З чого?Щоб не знепритомнити....?
показати весь коментар
09.06.2023 21:53 Відповісти
Яка різниця з чого я тобі влуплю по потилиці в Тёмном переулке?
показати весь коментар
09.06.2023 21:56 Відповісти
Водяной пистолет или автомат калашникова. Какая разница…
показати весь коментар
09.06.2023 21:58 Відповісти
Поранення різні бувають, тобі стрельнуть - дізнаєшься, знепритомнієшь чи ні.
показати весь коментар
09.06.2023 22:00 Відповісти
за законом Надьожи Савсенко підозрюваний вже своє відсидів кілька раз
показати весь коментар
09.06.2023 22:20 Відповісти
ніт, він вже був скасований на той час
показати весь коментар
09.06.2023 22:47 Відповісти
З травмата.
показати весь коментар
09.06.2023 22:54 Відповісти
труханову приготуватись?
показати весь коментар
09.06.2023 21:55 Відповісти
Це глиба. Його тільки валить.
показати весь коментар
09.06.2023 21:57 Відповісти
Труханов ещё на наших похоронах простудится. Тот ещё вьюн
показати весь коментар
09.06.2023 22:05 Відповісти
Нарешті.
показати весь коментар
09.06.2023 22:12 Відповісти
А Труханова коли покарають за злочини?
показати весь коментар
09.06.2023 22:39 Відповісти
Феноменальний хитровикручений глист.То його садили,То рамптом тиждень посвітився у камуфляжі.А тут вже хєрой-потєрпєвший.Це ж треба так вміти відсмоктувати,а головне знати у кого.Мабуть у іншого найхєроїчнішого потєрпєвшєго.
показати весь коментар
09.06.2023 22:45 Відповісти
Розголос та небайдужість працюють. А ви бачу заздрите? Смокчіть мовчки.
показати весь коментар
09.06.2023 22:48 Відповісти
Кому заздрю?А смоктати - то твоє.
показати весь коментар
09.06.2023 22:57 Відповісти
Випадково Зазирнув 79ef8299
Реєстрація: 01 березня 2023

САВПАДЄНІЄ.....?? нє думаю....
показати весь коментар
09.06.2023 23:58 Відповісти
І не думай,боша.Це тобі тільки зашкодить.
показати весь коментар
10.06.2023 00:17 Відповісти
труханов такий
показати весь коментар
09.06.2023 22:48 Відповісти
Труханов,звичайно,теж гнида.І теж феноменальна.Вони один одного варті.
показати весь коментар
09.06.2023 22:59 Відповісти
Тільки споживач лайна від Шмарія міг таке написати.
показати весь коментар
09.06.2023 23:23 Відповісти
Тільки лайно трампіст-зєлупененць знає,хто такий шмарій
показати весь коментар
09.06.2023 23:32 Відповісти
ну так, тільки Баймукашев сів, а труха гуляє
показати весь коментар
10.06.2023 07:06 Відповісти
Ти вважаєшь,що від мене залежить посадка трухи?
показати весь коментар
10.06.2023 13:55 Відповісти
не знаю, мабуть ніт, раз він гуляє, а ти пишеш.
показати весь коментар
11.06.2023 17:46 Відповісти
А тобі свинособаці, що до цього. Стерненко показав, як потрібно вбивати нападників і за це йому великий респект..
показати весь коментар
10.06.2023 09:24 Відповісти
А тобі, підсвинкуцуценяті ,яке діло до мого діла?
показати весь коментар
10.06.2023 14:05 Відповісти
Мої вітання! Хай палають пердаки у малоросів та рашистів!
показати весь коментар
09.06.2023 22:45 Відповісти
а фотка класна - звеселяюча, хоча шкода, що там за ґратами не Труханов
показати весь коментар
09.06.2023 22:53 Відповісти
Замовників потрібно у вязницю інакше вони замовлять іншиш та поліції із суддями дадуть кошти, щоб жертву переслідувати. Така система судова і правоохоронні, їх потрібно ...
показати весь коментар
09.06.2023 23:02 Відповісти
Это когда он подрался с каким-то узбеком и из травмата постреляли?
показати весь коментар
09.06.2023 23:04 Відповісти
так
показати весь коментар
09.06.2023 23:17 Відповісти
Нарешті!
показати весь коментар
09.06.2023 23:07 Відповісти
Нарешті, нажаль замовники поки на волі.
показати весь коментар
09.06.2023 23:16 Відповісти
А замовник труханов де
показати весь коментар
10.06.2023 04:48 Відповісти
Не на часі (с)
показати весь коментар
10.06.2023 05:53 Відповісти
А кто этот русский Абзал,как появился в Украине,кто впустил,кто пригласил,может ему и паспорт с гражданством дали?
показати весь коментар
10.06.2023 07:10 Відповісти
подасть апеляцію