Вісім російських окупантів здалися у полон поблизу Старомлинівки на Донеччині. ВIДЕО
Вісім російських окупантів здалися у полон українським воїнам поблизу Старомлинівки на Донеччині.
Відеозапис із "трофеями" українських бійців опублікував на своїй сторінці у соцмережі головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.
"Ще вісім російських військових здалися у полон поблизу Старомлинівки на Донеччині. Вони обрали життя і тепер підуть на обмін.Проскочивши поле перед російськими позиціями бійці атакували першу лінію оборони, а в контактних боях російська піхота не витримує і сиплеться. Та й правильно - повернуться додому, отримають гроші, а тут - чужа земля для росіян. Тут всіх окупантів, яким не вистачило розуму здатися, знищать", - пише Бутусов у коментарі.
Топ коментарі
+37 wadpas
показати весь коментар
13.06.2023 14:41 Відповісти Посилання +36 Komunalnyk
показати весь коментар
13.06.2023 14:50 Відповісти Посилання +35 Шимус
показати весь коментар
13.06.2023 14:38 Відповісти Посилання