10744 відвідувача онлайн
6 012 58

Білорусь почала отримувати з Росії ядерну зброю, - Лукашенко

лукашенко,путін

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на Reuters.

"У нас є ракети і бомби, які ми отримали від Росії", - сказав Лукашенко в інтерв’ю російським пропагандистам з каналу "Россия-1".

"Бомби втричі потужніші, ніж ті, що були скинуті на Хіросіму і Нагасакі", - заявив він.

Лукашенко додав, що в Білорусі з часів СРСР залишилося чимало ядерних сховищ, і 5 чи 6 з них зараз відновили.

Він заперечив, що російський контроль над зброєю є перешкодою для її швидкого застосування, якщо він відчує, що такий крок буде необхідним, заявивши, що він і Путін можуть зателефонувати один одному "в будь-який момент".

Лукашенко повторив свої звинувачення на адресу країн Заходу в нібито спробах скинути його під час масових протестів після президентських виборів у 2020 році.

"Ми завжди були мішенню. Вони (Захід. - Ред.) завжди хотіли роздерти нас на шматки, з 2020 року. Досі ніхто ще не воював проти ядерної країни, країни з ядерною зброєю", - сказав він.

Топ коментарі
+21
вспоминаю овец "протестующих" из Минска, которые кричали "нам майдан не нужен" - вы теперь ребятки, в Северной Корее и возможно на всегда, скажи срасибо вашим "лидерам опозиции"
показати весь коментар
14.06.2023 15:23 Відповісти
+16
І карту можеш показати, дурик ?
показати весь коментар
14.06.2023 15:20 Відповісти
+14
Україна вже воює проти країни з ЯЗ, трепло ...
показати весь коментар
14.06.2023 15:21 Відповісти

Завантаження...