11843 відвідувача онлайн
8 328 40

Перевірку дисертації Лісового на наявність плагіату призупинили, - керівник НАЗЯВО Бутенко

лісовий,оксен

Перевірку дисертації міністра освіти і науки Оксена Лісового на наявність плагіату призупинили.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це у коментарі "УП. Життя" повідомив очільник Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) Андрій Бутенко.

За його словами, дії агенції визначені постановою про присудження та скасування наукових ступенів. Тобто агентство не може перевіряти дисертацію в людини, яка не має наукового ступеня, втім перевірку розпочали до того.

"Зараз не зупинка, а пауза для визначення що ми робимо далі – чи ми рухаємося, чи ми призупиняємо перевірку взагалі.

Наша мета – перевіряти на плагіат, і єдина дія після цього – скасовувати науковий ступінь.

План дій в разі добровільної відмови людини від наукового ступеня законодавством не передбачений", – повідомив Андрій Бутенко.

За роз’ясненнями НАЗЯВО звернулося до чотирьох юридичних установ, аби ті дали свою позицію щодо подальших дій. На цей період розгляд дисертації поставили на паузу. 

"Перевірка зупинилася на стадії технічного розгляду, який би закінчився на найближчих вихідних", – розповів очільник НАЗЯВО.

Він додав, що, ймовірно, пауза триватиме кілька тижнів й у разі, якщо спливе 90 днів, які визначені на процедуру перевірки, термін розгляду роботи буде продовжено.

Топ коментарі
+12
Маркер. Значить точно - Лісовий лайнюк.
показати весь коментар
15.06.2023 01:53 Відповісти
+8
Якщо людина з дисертацією йде в КМ зелених, то це означає, що дисертация ліпова.
показати весь коментар
15.06.2023 07:37 Відповісти
+7
Там де перевіряють наукаві праці і дають звання Спочатку перевірте свою кваліфікацію, бо якось дивно Дали звання ніяких ознак плагіату не було, пішла міністром знайшли ознаки, відмовився і то не так Спочатку надають наукові ступені ківам, януковичам, та аби кому потім науковцям соромно
показати весь коментар
15.06.2023 04:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Маркер. Значить точно - Лісовий лайнюк.
показати весь коментар
15.06.2023 01:53 Відповісти
Выкормыш Табачника.
показати весь коментар
15.06.2023 02:32 Відповісти
То був Шкарлет. Цей нє.
показати весь коментар
15.06.2023 03:36 Відповісти
https://www.unn.com.ua/uk/news/2020799-ne-vcheniy-ne-pedagog-lyudina-z-sumnivnimi-zvyazkami-ta-premiyeyu-vid-tabachnika-ekspert-pro-ministra-osviti-oksena-lisovogo
показати весь коментар
15.06.2023 04:15 Відповісти
Тільки от УНН - опзжшний сайт... Якось нелогічно виходить, тим більше там табачник таки намагався ж його вигнати, але відстояли.
показати весь коментар
15.06.2023 09:09 Відповісти
Маркер чого, зради зрадоньки?
показати весь коментар
15.06.2023 02:36 Відповісти
СВОРА ОПЗЖ і особисто Табачник вирішили зжерти НЕ СВОГО міністра освіти . Бо той може сформувати патриіотичне освітне середовище . І може навести лад у одеської ( кивалова) і харьківський юр академіях
показати весь коментар
15.06.2023 09:33 Відповісти
Ганьба!
в європейських країнах у таких випадках мовчки йдуть у відставку
показати весь коментар
15.06.2023 08:48 Відповісти
ПЛАГІАТ - це перша ступінь по який зжирають неугодних . Ви явно прибічник Табачника
показати весь коментар
15.06.2023 09:34 Відповісти
Чєловєк вкрав дисертацію. Займав чуже місце - тобто вкрав і посаду у якогось науковця.

Ще один приклад того, що в НАНУ жодного науковця не залишилось. Одні крадуни, місце яким на зоні.



Єдине, що похвально - це відмова. Може перевиховався, щось зрозумів на фронті. Та вже розформуйте те НАНУ. Це ж позорище. Армія поповниться чистими мізками, як то кажуть - не тронутими наукою - без звилин.
показати весь коментар
15.06.2023 02:57 Відповісти
Лісовий перевиховався?

Міністр оборони Германії за сплагіачену дисертацію мовчки пішов у відставку

Освіта це не лише навчання, а передусім виховання дітей
показати весь коментар
15.06.2023 08:52 Відповісти
Ви явно троль від ОПЗЖ
показати весь коментар
15.06.2023 09:35 Відповісти
Людина відмовилась, тобто зізналась. Що вам ще треба, бєздєльники? Нема більше чим займатись?
показати весь коментар
15.06.2023 04:32 Відповісти
Геть з посади за брехню та крадійство чужої інтелектуальної власності !
показати весь коментар
15.06.2023 08:53 Відповісти
"людинавідмовилась" - только когда носом ткнули, а изначально то весь **************, вроде и патриот,и воевал.... а так рассудить за что если с таким багажом лезет .Ведь о писанине знал что она наплагиачена, с вероятностью 99% за это оплочено - значит левак. Только на одном этом косяков с десяток, а его все пытаются отбелить. В норм. стране - сваливают в закат, и как правило - потом не светятся нигде.
показати весь коментар
15.06.2023 09:09 Відповісти
Там де перевіряють наукаві праці і дають звання Спочатку перевірте свою кваліфікацію, бо якось дивно Дали звання ніяких ознак плагіату не було, пішла міністром знайшли ознаки, відмовився і то не так Спочатку надають наукові ступені ківам, януковичам, та аби кому потім науковцям соромно
показати весь коментар
15.06.2023 04:38 Відповісти
Кому соромно? Там такі ж киви сидять.
Совок продукує совок.
показати весь коментар
15.06.2023 07:57 Відповісти
значить чумодан бабла вже там...
показати весь коментар
15.06.2023 05:52 Відповісти
тут такі "коментатори" !!! Враження , що навіть не читали про що написано - головне набрати в писок лайна і плюватися !!!
показати весь коментар
15.06.2023 06:31 Відповісти
ай, молодець, як вчасно відмовився
показати весь коментар
15.06.2023 07:07 Відповісти
Далеко піде !
показати весь коментар
15.06.2023 07:38 Відповісти
Авжеж, бо вкритий товстим шаром ЗЄ-льоной слізі
показати весь коментар
15.06.2023 08:54 Відповісти
Дисертації мають перевіряти на плагіат до захисту. І це відповідальність наукового керівника, опонентів та Вченої ради тієї організації де дисертацію кандидат збирається захищати. В випадку "захисту" відповідальність мають нести всі учасники як співучасники злочину інтелектуальної крадіжки. Але до того часу поки в Україні на науку будуть витрачати 0,17% ВВП (в Ізраїлі 4,8% ВВП) якісних дисертацій не буде. А вишам потрібні "доктори" - на 9 магістрів має бути один штатний доктор! А де ж їх взяти без фінансування науки? Відповідь проста і невідворотна - заплющувати очі на плагіат... або закривати вищі учбові заклади. Ну і хто ж буде "різати дійну корову"?
показати весь коментар
15.06.2023 07:12 Відповісти
Якщо людина з дисертацією йде в КМ зелених, то це означає, що дисертация ліпова.
показати весь коментар
15.06.2023 07:37 Відповісти
Це на кшталт - вкрав гаманець, поліція запідозрила - підкинув гаманець - справу закрили. Невіновуен.
показати весь коментар
15.06.2023 07:55 Відповісти
Для перевірки на плагіат бакалаврської та магістерських робіт необхідно кілька годин або день. А для перевірки дисертації чиновника влади Зеленського - три місяці..? Маніпуляція свідомістю - це один із принципів існування цієї влади. Ця влада нездатна сформувати владні структури, щоб ні у кого не виникло до них питань.....А відмова від наукового звання пана Лісового - це явка з повинною....І все заради владних шкурних інтересів.... Ні один науковець, який сумлінно пройшов протягом багатьох років щаблі наукового кар'єрного зростання не відмовиться від наукового ступеня та звання....Це дуже тяжка праця.....Однак знаходяться пройдисвіти, які принижують гідність наукової спільноти. І все це відбувається на державному рівні.....Сумна історія.....Зеленої влади...
показати весь коментар
15.06.2023 08:15 Відповісти
"Тобто агентство не може перевіряти дисертацію в людини, яка не має наукового ступеня, втім перевірку розпочали до того.
Наша мета - перевіряти на плагіат, і єдина дія після цього - скасовувати науковий ступінь."

Дуже цікаво, але нічого не зрозумів, чи є вчений ступінь у Лісового чи ні?
показати весь коментар
15.06.2023 08:17 Відповісти
Відкрив Вікіпедію: "30 травня 2023 Оксан Лісовий відмовився від наукового ступеню кандидата наук згідно з розробленим напередодні Кабміном механізмом.
21 березня 2023 року Верховна Рада призначила Оксена Лісового на посаду Міністра освіти і науки України."

Чому або навіщо відповився від наукового ступеню?
Якась мутна схема в призначеннях Міністрів освіти і науки України.
Попередники: Шкарлет, Табачник, навіщо цих призначали?
Постійні зміни в учбових программах, новий міністр нові підручники, які не кращі за попередні. Коли це скінчиться?
показати весь коментар
15.06.2023 08:38 Відповісти
«Якась мутна схема в призначеннях Міністрів освіти і науки України.
Попередники: Шкарлет, Табачник, навіщо цих призначали?»
Единий розумний комент

ПРИЗНАЧАЛИ З МАЦКВИ , тому МОН усі 30 років проводив промацьковську политику виховання.

зараз призначили не з мацкви , тому така кількість злих коментів від москалів Хочуть знов москаля на цій піст просунути .

це ще раз доказуе, що люди табачника ще командують в України , не взирая на війну
показати весь коментар
15.06.2023 09:41 Відповісти
А чому б не призначити Ірину Фаріон? Які в зелених є до неї питання?
показати весь коментар
15.06.2023 10:15 Відповісти
Так іі москалі зжеруть і кісточок не оставлять
В Україні досі ще сильна СЕКТА МОСКАЛІВ

Хоча вона професор - філолог і в неї дуже цікаві відео ГЕН УКРАЇНЦЯ - подивитесь . Вона називае призвіща українських героїв , про яких 90% НИЧОГО не знае, бо виросли в сформованому проросійському середовищі
показати весь коментар
15.06.2023 10:57 Відповісти
Припинфть бабло платити за науковий ступінь на всіх етапах. Зразу ж пропаде бажання - а нафіг то нада. І рішали у Стефанчука.,Ківалова і компані залишаться без роботи. Ступінь тільки для викладацької роботи (доцент,профессор)
показати весь коментар
15.06.2023 08:30 Відповісти
Дисертації а Європі існують із започаткуванням університетів, тобто, вже біля тисячі років.

якось так...
показати весь коментар
15.06.2023 08:58 Відповісти
Все що він буде робити далі уже не викликає довіри....а ще його дружба з Лесиком Довгим - це маркер....
показати весь коментар
15.06.2023 09:15 Відповісти
Таки "да"... Дружба з Лесиком це діагноз або кримінальна стаття...
показати весь коментар
15.06.2023 17:22 Відповісти
Цікаво , а коли призначали членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО)? Ось заступниця зі скандального проросійського універа Грінченка ?

може та агенція ще з часів Табачника формувалась, ЯК І МІНОСВІТИ , у якому прибічників Табачника щедосі багато
показати весь коментар
15.06.2023 09:27 Відповісти
НАЗЯВКА в носі.
Освітяни не могли придумати іншу абревіатуру ?
показати весь коментар
15.06.2023 09:35 Відповісти
Як на мене - об'єднання в одній посаді і освіти (і шкільної і вищої), і науки - взагалі якась дурня. Навіть освіта шкільна і вища - зовсім різні речі, але ставити навіть найкращих вчителів на керування наукою - це занапастити і так жалюгідне становище нашої науки, яка потребує радикальних змін, і не просто в фінансуванні, а змін у всій економіці, яка в нас перетворилася на суто сировинну, "купи-продай-перепродай", і якій наука зовсім непотрібна, оскільки вона не дає моментальних результатів. Крім того, в нас всюди ставлять на посади якихось юристів, "філософів", тоді як в ******** світовій науці двигуном прогресу є природничі науки.
показати весь коментар
15.06.2023 09:48 Відповісти
Что?? Зеленский постарался??
показати весь коментар
15.06.2023 10:04 Відповісти
Якщо так, то потрібен запит від якогось правоохоронного органа. Якщо Лісовий незаконно отримав ступінь кандидата наук, то він незаконно отримував виплати за цей ступінь, можливо, незаконно обіймав посаду як науковець тощо.
Тобто, має повернути хоча б виплати за кандидата наук. А це вже справа близька до адміністративної або й кримінальної відповідальності, якщо зацікавиться НАБУ.
показати весь коментар
15.06.2023 10:37 Відповісти