7723 відвідувача онлайн

В окупованому Маріуполі страйкують водії, - Центр нацспротиву

маріуполь

Про це повідомили в Центрі національного спротиву, інформує Цензор.НЕТ.

"Водії міськводоканалу окупаційної адміністрації у м. Маріуполь оголосили страйк через невиплату зарплати впродовж двох місяців", - йдеться у повідомленні.

Також у ЦНС зазначають, що "через злочинну мобілізацію на тимчасово окупованих територіях там виник дефіцит робітничих чоловічих рук".

Зокрема, бракує шахтарів, металургів, інженерів, будівельників, слюсарів, водіїв, лікарів та інших спеціалістів. Найгірша ситуація на ТОТ Донецької області.

Ситуацію на тимчасово окупованих територіях в Центрі нацспротиву називають критичною.

"Ціни постійно зростають. Комунальні послуги зросли на 20%, паливо на 20%. Продукти першої необхідності за пів року зросли від 20 до 45%", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+27
Треба розуміти, крім затримок по рубльовій зарплаті, маріупольських водіїв все інше влаштовує.
показати весь коментар
17.06.2023 09:02 Відповісти
+15
А всё остальное, кроме зарплаты прекрасно? Страйкари хреновы.
показати весь коментар
17.06.2023 09:18 Відповісти
+13
страйкують " ждуни" а не водії...
показати весь коментар
17.06.2023 09:23 Відповісти

Завантаження...