9667 відвідувачів онлайн

В окупованому Маріуполі страйкують водії, - Центр нацспротиву

маріуполь

Водії міського водоканалу в окупованому Маріуполі оголосили страйк: їм уже два місяці не виплачують зарплату.

Про це повідомили в Центрі національного спротиву, інформує Цензор.НЕТ.

"Водії міськводоканалу окупаційної адміністрації у м. Маріуполь оголосили страйк через невиплату зарплати впродовж двох місяців", - йдеться у повідомленні.

Також у ЦНС зазначають, що "через злочинну мобілізацію на тимчасово окупованих територіях там виник дефіцит робітничих чоловічих рук".

Зокрема, бракує шахтарів, металургів, інженерів, будівельників, слюсарів, водіїв, лікарів та інших спеціалістів. Найгірша ситуація на ТОТ Донецької області.

Ситуацію на тимчасово окупованих територіях в Центрі нацспротиву називають критичною.

"Ціни постійно зростають. Комунальні послуги зросли на 20%, паливо на 20%. Продукти першої необхідності за пів року зросли від 20 до 45%", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+27
Треба розуміти, крім затримок по рубльовій зарплаті, маріупольських водіїв все інше влаштовує.
показати весь коментар
17.06.2023 09:02 Відповісти
+15
А всё остальное, кроме зарплаты прекрасно? Страйкари хреновы.
показати весь коментар
17.06.2023 09:18 Відповісти
+13
страйкують " ждуни" а не водії...
показати весь коментар
17.06.2023 09:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
На неокупованих теріторіях теж зростає і вартість продуктів і комуналка. Статистику при Зе правдиву тільки надавати не поспішають.
показати весь коментар
17.06.2023 09:00 Відповісти
ето другоє,,,),
показати весь коментар
17.06.2023 09:21 Відповісти
Схід ГЗК винен працівникам 5 місяців зар.плати.
показати весь коментар
17.06.2023 11:04 Відповісти
Ну ось..Дніпропетровська обл., батьківщина Боневтіка Найвеличнішого. Що цікаво, проблеми з оплатою стали виникати ще у 2017 році, але якось вирішувались. А з 20 року, там повний капець..навіть юристи людям радять подавати до суду..

Зате Африка йому болить..те що людям в Україні нема на що жити, то пофігу.
показати весь коментар
17.06.2023 11:23 Відповісти
Ні інспекції по труд. спорам, ні в суді зараз нічого добитися не можна. Працівники позвільнялися в вересні 23 р., а розрахункових нема до цих пір.
показати весь коментар
17.06.2023 15:08 Відповісти
Та ця судова система платна..хто забашляв, той виграв..як би хоч раз пересаджали суддів, причому строк щоб відбували на звичайних зонах, може й було б діло..
показати весь коментар
17.06.2023 16:13 Відповісти
откуда вы ***** лезите - какие нах "неокупированніе територіі" - так тупо палишь ствое крісіное нутро
сгинь в болоте
показати весь коментар
17.06.2023 11:45 Відповісти
А звідки ти вилізло, кацапе? Так тільки кацапня матом всіх криє. Бо іншої мови не знає, крім матюків.
показати весь коментар
17.06.2023 12:26 Відповісти
дивно шо ти такая культурна - аж до рани прикладай
забула добавити - "врєменно" к "купірованним теріторіям"
скоро болотя куйло будет купированний а не тєріторіі
показати весь коментар
17.06.2023 13:28 Відповісти
Кацапе, не врємєнно, а тимчасово окуповані.
показати весь коментар
17.06.2023 16:12 Відповісти
тест на кацапа - якщо не поставиш лайк - значить ТИ кацап
ВСІ россіяни повинні бути знищені, а їх майно передане на користь України
Ти ЗА?
показати весь коментар
17.06.2023 16:24 Відповісти
Лікуйся.
показати весь коментар
17.06.2023 16:34 Відповісти
ГДЕ лайк шоб казапи повиздихали, герасимов-муму?????
показати весь коментар
17.06.2023 21:10 Відповісти
Треба розуміти, крім затримок по рубльовій зарплаті, маріупольських водіїв все інше влаштовує.
показати весь коментар
17.06.2023 09:02 Відповісти
хлопаючи у долоні,вимагали кролики прав від удаву---десь так,
показати весь коментар
17.06.2023 09:08 Відповісти
там два с половиною водителя - один на вїезд другой на віезд, половина для страха двух папередніков
подобние вкіди "про вадітелей марика" - болотная пропаганда - тіпа там даже вадітелі і страйкі
показати весь коментар
17.06.2023 11:47 Відповісти
А чого ж так ?дочекались раісі)Чи ці немогли евакуюватись також,або піти в ЗСУ?((
показати весь коментар
17.06.2023 09:11 Відповісти
А всё остальное, кроме зарплаты прекрасно? Страйкари хреновы.
показати весь коментар
17.06.2023 09:18 Відповісти
страйкують " ждуни" а не водії...
показати весь коментар
17.06.2023 09:23 Відповісти
паспорт кацапський отримали?
показати весь коментар
17.06.2023 09:23 Відповісти
То може поспівчуваємо "страйкарям" і надішлемо гуманітарну допомогу , поки вони ***** відеозвернення щоб допоміг не записали ? ((
показати весь коментар
17.06.2023 09:24 Відповісти
Та нічо, кадировці все виплатять...
показати весь коментар
17.06.2023 09:39 Відповісти
Шо просили, те і отримали. Шо їм ще потрібно? 13.03.2014.
показати весь коментар
17.06.2023 09:46 Відповісти
Ви працюєте на рашистів з такими вкидами" Так їм і треба, самі вінуваті", хиба ви не розумієте??? У 2014 теж подібні казали, навіщо нам ЛДНР і Крим, " Так їм і треба". Зараз про Маріуполь і Херсон з Запоріжжям кажуть " Так їм і треба, самі вінуваті", про потоп у Херсоні казали " Так їм і треба". А ***** тільки того і треба, щоб ми відмовлялись від своїх людей і територій.
показати весь коментар
17.06.2023 10:27 Відповісти
Ви помітили,що ви тут на форумі допоки єдиний з таким "далекоглядним" поглядом?))В чому людина неправа?А хіба невинуваті?А хто від них відмовляється?Вони з москальськими паспортами можуть спокійно в матушку звалити і там їздити в бік китаю по магістралям.
показати весь коментар
17.06.2023 10:33 Відповісти
Бо розумних людей мало, так завжди було. Люди мислять стереотипами. А як вам проукраїнський мітинг в тому ж самому Маріуполі ,в тому ж самому 2014 році?

показати весь коментар
17.06.2023 13:13 Відповісти
А можна спитати :а чим ці на мітингу відрізнялися від москалів,крім прописки та прапорів?Збіги я не буду перераховувати,а хотілося б почути відмінності,по пунктах.
показати весь коментар
17.06.2023 14:02 Відповісти
Переформулюйте питання ,я не зрозумів що ви хочете від мене.
показати весь коментар
17.06.2023 14:28 Відповісти
По-друге, жодна політична позиція не заслуговує катування і страждань, не підігруйте пуйлу. І ще раз вам я показую проукраїнський мітинг у Маріуполі, набагато більший, чим проросійський! Із -за таких ,як ви недолугих -ці патріоти опинилися в пастці. Це теж фото від 2014 року. Не живіть телевізором ,а думайте мізками!

показати весь коментар
17.06.2023 13:17 Відповісти
Сергій,Одеса,у свій час,також,була у дуже поганому становищі у цьому плані,АЛЕ!,Люди,Одесити,чудово розуміли,що з собою,принесе рюзгємир!,(,,і саме ТОМУ!,він не пройшов!,,його -- НЕ Пустили!!,,Чого не вистачило на сході???,,і хто,вибачьте,цьому доктор?!?,(,
показати весь коментар
17.06.2023 14:10 Відповісти
Ви хочаб розібралися, про що пишуть, спочатку. Ніхто туди нікого не пустив. Ми тут кажемо про Маріуполь і Мелітополь ,Які були Україною з 2014 року. 5 копійок пише, що вони зараз в окупації з 2022, тому що в них у тому числі були проросійські митинги у 2014. А не тому, що недолуга зелена влада розмінувала Чонгар, і не вивела війська на позиціїї, ні? І Мелітополь здали майже без бою?
показати весь коментар
17.06.2023 14:17 Відповісти
Це наші люді? Мелітополь, 24.03.2014.
показати весь коментар
17.06.2023 10:43 Відповісти
Так, всі хто живе на нашій території і має наш паспорт -наші люди. Вважати інакше- працювати на Росію.
показати весь коментар
17.06.2023 10:46 Відповісти
У Захерченка теж був наш паспорт. Він теж наш людь?
показати весь коментар
17.06.2023 10:49 Відповісти
Ви вважаєте, що території ЛДНР, Крима, Херсона і Запоріжжя нам не потрібні?
показати весь коментар
17.06.2023 10:55 Відповісти
Ватники це не територія.
показати весь коментар
17.06.2023 10:59 Відповісти
Люди, це теріторія, де люди живуть. Казати, " так їм і треба" можуть тільки ти, хто підігрує рашистам і пуйлу. Бо вони скажуть, бачите українцям ці люди не потрібні, а нам потрібні.

По-друге, у Маріуполі були і досить проукраїнські налаштовані люди. Але із-за того, що наша влада не готувалася до війни, опинилися в пастці у рашистів.
На фото Маріуполь -2014 теж.

показати весь коментар
17.06.2023 13:12 Відповісти
І так, Захарченко теж наш, його треба судити у нашому українському суді.
показати весь коментар
17.06.2023 13:34 Відповісти
глупости не говори
показати весь коментар
17.06.2023 13:20 Відповісти
Обоснуй, або ти балабол?)
показати весь коментар
17.06.2023 13:22 Відповісти
І що, 2 калеки стоїть? А ось вам фото з проукраїнського мітингу з Мелітополю: набагато більше людей. І це перші дні окупації, вже в березні 2022!

показати весь коментар
17.06.2023 13:21 Відповісти
В 14 році там були інші настрої.
показати весь коментар
17.06.2023 13:27 Відповісти
Я фото з 2014 року в Маріуполі з проукраїнським мітингом виклав вище, альо! Не манипулюй, бо зараз виведеш мене з себе)

Ось тобі відео проукраїнського мітингу в Мелітополі в 2014.

https://youtu.be/akURj2E1tNk
показати весь коментар
17.06.2023 14:24 Відповісти
По друге, яким боком настрої у 2014 вплинули на 2022? Ти не на Подоляка працюєш? ВІдмазуєш зелену владу, що розмінувала Чонгар і не вивела війська на південь.
показати весь коментар
17.06.2023 14:27 Відповісти
Кормільцам не дають російську зарплату, яка біда. А в свій час йти до лав ЗСУ вони не пробували ?
показати весь коментар
17.06.2023 11:21 Відповісти
Эта претензия хоть не в адрес Украины? А то я не удивлюсь, что им платили все это время из нашего бюджета.
показати весь коментар
17.06.2023 11:44 Відповісти
не может быть, а так было все это время хорошо