10809 відвідувачів онлайн
2 162 22

НАТО ухвалить пакет допомоги, покликаний привести Україну до стандартів Альянсу, - Столтенберг

столтенберг

НАТО ухвалить пакет довготривалої допомоги Україні на літньому саміті у Вільнюсі. Він покликаний привести Україну до стандартів Альянсу.

Про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг у коментарі Welt, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

За його словами, НАТО ухвалить пакет допомоги, покликаний привести Україну до стандартів НАТО протягом кількох років. На думку Столтенберга, це наблизить Україну до Альянсу.

"Майбутнє України - в НАТО, але зараз пріоритетом для України є утвердження себе як суверенної та незалежної держави - інакше немає сенсу обговорювати членство", - сказав він.

Столтенберг додав, що після закінчення війни повинні бути домовленості щодо безпеки України, щоб Росія з часом не змогла переозброїтися і напасти знову.

Раніше Столтенберг зазначав, що на саміті у Вільнюсі Україна не отримає запрошення до НАТО.

Топ коментарі
+9
Нам пришлют нового министра обороны и нового Верховного? Фантастика!
показати весь коментар
18.06.2023 12:32 Відповісти
+7
О-о-о... шоу продовжується.
То ми не відповідаємо якимось стандартам, то у нас корупція, то ми порушуємо права сексменшин...
Як на мою думку (а я ніколи не був оптимістом в цьому питанні), то в НАТО Україну ніколи не приймуть з однієї, але справжньої причини - НАТО вигідно, що її фланг прикриває (реально прикриває) країна, на яку не розповсюджується 5-та. стаття Статуту НАТО.
Тобто ми, захищаючи себе, захищаємо величезний район оборони, і, при цьому жодних зобов'язань у НАТО перед Україною не має.
Як казав Остап Бендер "...мальчик ничего не будет вам стоить...".
А, якщо порахувати скільки Захід витратив на постачання Україні і скільки заробив на перерозподілі міжнародних ринків, то сальдо буде явно на користь Заходу.
показати весь коментар
18.06.2023 13:07 Відповісти
+5
Допомогайте ЗСУ зараз, а потім не зволікайте з прийняттям України в НАТО...
показати весь коментар
18.06.2023 12:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Допомогайте ЗСУ зараз, а потім не зволікайте з прийняттям України в НАТО...
показати весь коментар
18.06.2023 12:31 Відповісти
Домовленості про безпеку повинні бути з членами НАТО. Рашкі там не повинно бути. З нею можна укладати угоди тільки ПРО НЕБЕЗПЕКУ.
показати весь коментар
18.06.2023 15:56 Відповісти
Стандарти це добре -- снарядів мало -- хлопці кажуть шо на 3 іх відповідаєм одним нашим .
показати весь коментар
18.06.2023 12:32 Відповісти
Нам пришлют нового министра обороны и нового Верховного? Фантастика!
показати весь коментар
18.06.2023 12:32 Відповісти
довготривалої допомоги....до стандартів НАТО протягом кількох років ....
Зрозуміло?
показати весь коментар
18.06.2023 12:33 Відповісти
"Майбутнє України - в НАТО, але зараз пріоритетом для України є утвердження себе як суверенної та незалежної держави - інакше немає сенсу обговорювати членство", - сказав він. Столтенберга мабутьще трохи харчується обїдками зі столу куйла всія 3,14рації??Для того, щоб Україна знову була суверенною і незалежною державою ,Україну терміново потрібно взяти в НАТО.Натівський, проплачений рашистами "кликушник"
показати весь коментар
18.06.2023 12:44 Відповісти
"НАТО ухвалить пакет допомоги, покликаний привести Україну до стандартів НАТО протягом кількох років" Джерело:

Це зрозуміло: не хочуть вони мати у своєму складі ще одну Угорщину, але на чолі з дєрьмаком.

А ось це:
"після закінчення війни повинні бути домовленості щодо безпеки України, щоб Росія з часом не змогла переозброїтися і напасти знову" Джерело:

дуже добре, якщо забезпечить "з часом не змогла переозброїтися і напасти знову".
показати весь коментар
18.06.2023 12:47 Відповісти
От скажіть, невже залишилися ті, хто вірить в то, що нас приймуть в НАТО, в ЄС? Моя думка що по-перше - Угорщина всереться, але ж не дасть цьому статися, по-друге - ми в цих об'єднаннях непотрібні. ЄС та НАТО потрібна Україна як буфер між мордором та ними. Тому, я думаю, нас нікуди не візьмуть.
показати весь коментар
18.06.2023 12:49 Відповісти
Ну в НАТО точно ні - бо бояться воювати з ****** за Україну, а в ЄС можливо, але тільки не з цією владою крадіїв і брехунів.
показати весь коментар
18.06.2023 12:57 Відповісти
Лапоть дірявий,а ти вірив що нам танки,бронетехніку,а згодом і літаки передадуть,скажи мені,фуфайка ти дірява,а ти вірила,що Україна відіб"ється від кацапскої навали 24 лютого 2022 року,скажи мені,дурна кацапська потвора,ми самі-б змогли себе захистити без західного озброєння? Буде-все,й НАТО буде і ЄС,але тобі від цього буде тільки гірше,ванюшка голожопий.
показати весь коментар
18.06.2023 12:59 Відповісти
О-о-о... шоу продовжується.
показати весь коментар
18.06.2023 13:07 Відповісти
Ми стандартам дійсно не відповідаємо. Ніяким. Ще й нічого фактично не робимо щоб відповідати - як це має сприймати НАТО?
По іншому - якщо Зе з 19року волоцобив і говорив що НАТО не потрібно то до чого тут саме НАТО?
Немає чого переклади відповідальність на НАТО, коли самі не зробили ітого що повинні були.
показати весь коментар
18.06.2023 14:15 Відповісти
Довжина кордонів між росією та Естонією з Латвією - 604 км.
Довжина кордонів між білоруссю та Литвою з Польщею - 1077 км. А ще у кацапів є військово-морські бази не лише у Криму.
Якщо Україну так і не приймуть до НАТО, а #уйло колись атакує балтійські країни з Польщею, використовуючи лише кордони росії та білорусі - що, Україна сама полізе у війну на боці НАТО? Та сама Україна, в якій вручають повістки у публічних місцях, щоб українці пішли захищати свою батьківщину, а не якесь там НАТО?
Україна захищає себе і свою незалежність! Досить повторювати кацапську маячню, що Україна нібито воює не за себе, а за НАТО!

І досить вже рахувати чужі гроші - то гроші громадян країн НАТО, які вам нічого не зобов'язані!
показати весь коментар
18.06.2023 14:45 Відповісти
ну сейчас НАТО переходит на стандарты ЗСУ...!!!
показати весь коментар
18.06.2023 13:08 Відповісти
показати весь коментар
18.06.2023 13:09 Відповісти
ты свинорыл не переживай так резко поносом...!
теперь НАТО учится у ЗСУ...!\вам кацапским ********** красная звязда...\
показати весь коментар
18.06.2023 13:47 Відповісти
А Фінляндія та Швеція вже виявилися 100% готовими до цих стандартів, що їх за миттєво запросили до НАТО, і дали гарантії безпеки до вступу? Чи "ето другоє"?
показати весь коментар
18.06.2023 13:12 Відповісти
Швеція та Фінляндія з 1995 є членами ЄС. Тобто вже 28 років. Там вже давно європейські стандарти законодавства і правосуддя. То чому б "швидко" (за рік) не прийняти до НАТО однодумців, у яких якщо і є будь-яка корупція, то на дуже низькому рівні, і в яких немає тисяч ідіотів, які мріють про "рускій мір" - таких ідіотів, які навіть співвітчизників здають кацапам, передають рашистам координати для обстрілів? Колаборанти є навіть при владі - Безугла, як приклад! І ніхто її і не збирається карати!

Дорогі співвітчизники, ви зовсім подуріли чи що? Все озброєння ЗСУ оплачено з кишень громадян західних країн! Ви дійсно думаєте, що і після війни Україні будуть дарувати зброю на мільярди доларів? В НАТО навпаки - треба платити внески. А щоб самим за все платити, потрібно посадити корупціонерів, яким Зеленський навіть зараз дозволяє розкрадати західну допомогу, від якої залежить, чи буде взагалі існувати Україна!!!
Так, Фінляндія і Швеція на момент подачі заявок вже були на 100% готові, а в Україні готові лише військові, при чому голі й босі, тому що єрмаковські падли крадуть все, що можуть, і ЗСУ повністю залежить від західних грошей!
показати весь коментар
18.06.2023 13:54 Відповісти
Будь-яку тему про членство в НАТО атакують кремлядські тролі та зрадой06и.
З першими все зрозуміло - вони хочуть, щоб українці розчарувались та відвернулись від Заходу. Якщо Захід відвернеться від України - максимум за рік на Хрещатику вже буде кацапський марш, але ж малороси цього не розуміють - що без західної зброї, голими руками можна лише програти. Без допомоги від у тому числі країн НАТО ви вже б сиділи в кацапських концтаборах!

А от корисні ідіоти-зрадой06и - це цікавіше. Бачте, українська зе-влада не зобов'язана боротися із розкраданням західних грошей, а от НАТО чомусь зобов'язане закрити очі на те, яких злодіїв набрав собі в команду Зеленський.
Зрозуміли? Це не Зеленський першим мусить якнайшвидше прибрати Єрмака, Татарова та інший непотріб, а це Захід чомусь зобов'язаний якнайшвидше взяти до себе все це злодійське корупційне лайно!
А чому зобов'язаний? А тому що 24 роки тому взяли Угорщину, в якій 13 років тому до влади прийшло таке ж прокацапське корумповане лайно Орбан.
Якщо ти в минулому наступив в купу лайна (взяв Угорщину в НАТО у 1999) - сьогодні теж мусиш, тому що вже ж раз наступив - то наступи ще, правильно?

І найцікавіше - до членства України в НАТО під час війни (тобто щоб солдати НАТО воювали за Україну по п'ятій статті) закликають ті, хто український фронт бачив лише в Інтернеті! Але дорікають громадянам країн Заходу, що вони, негідники такі, не хочуть воювати за країну, яка обрала собі Зеленського в президенти і яка трохи більше 10 років тому обрала бандюковича! Тупим істотам завжди хтось чужий щось зобов'язаний.
показати весь коментар
18.06.2023 13:34 Відповісти
Зрозумів.
Це буде не стільки допомога, як вимога ОПі ЄрЗе виконати певні стандарти, щоб мати право отримати статус країни члена НАТО.
показати весь коментар
18.06.2023 13:47 Відповісти
Цікаві стандарти: в реалі у "потужних" натівських країн достатньої к-ті озброєння нема навіть для себе. А те, що є, половина несправного.

Бо чомусь за півтора роки такий "потужно-героїчний" альянс з вже 31 країни не може допомогти з озброєнням одній-єдиній Україні: стогнуть, скиглять, що вже все повіддавали, собі не лишилося ... ой-вей.

Все ми добре розуміємо, лицемірні ви наші і продажні мерзоти: продовжуєте купувати своє сите і поки що мирне життя українською кров'ю.
показати весь коментар
19.06.2023 06:22 Відповісти