9903 відвідувача онлайн
6 573 34

Німецьке видання Stern спростувало фейк про поранення Буданова

буданов

Німецьке видання Stern, заявило, що не публікувало новини про серйозне поранення очільника Головного управління розвідки України Кирила Буданова, який нібито зазнав травми головного мозку і перебуває в комі. Така інформація з посиланням на журнал раніше того ж дня поширилася в російських пропагандистських соцмережах - зокрема в Telegram-каналі пропагандиста Володимира Соловйова.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

"Stern не публікував подібної новини, - йдеться у статті. - Тож ця історія - не більше ніж відвертий фейк, чергова фальшива новина російських пропагандистів". Далі підкреслюється, що останній матеріал Stern про Буданова датований 28 лютого цього року. У ньому наводилася думка глави ГУР України щодо того, чи буде Китай постачати зброю Москві.

Тим часом, зазначає видання, дезінформація про "важке поранення" Буданова з'явилася вже й у перекладі іншими мовами. Так, на сайті фейкової, як пише Stern, італійської новинної агенції Nova News, яка, вочевидь, використовується РФ для розповсюдження власної пропаганди, статтю на цю тему опубліковано англійською, іспанською, італійською, німецькою, сербською, французькою і хорватською мовами.

Судячи з усього, пише Stern, з боку Росії має місце цілеспрямована кампанія з дезінформації, спрямована проти Буданова. Так, пропагандистська РІА "Новости" два дні тому писала, що главу ГУР нібито серйозно поранили під час ракетного удару по Києву 29 травня, і його доправили до Берліна. Також провладна російська інформагенція заявляла й про важке поранення головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Топ коментарі
+22
Та що переживать? Ну - може й поранили Ну - може в комі Щось від того зміниться? Уяви, що подібне сталося з "Блазнем"! "Небо на землю впаде"? Просто в інформпросторі на одного *********" стане менше! Людям, що реально працюють в подібних сферех, нема часу ******* в Інтернет - вони справою зайняті А Буданов - лише " репродуктор на базарній площі в торговий день у радянські часи" ! (такий же як і Блазень") Щоб народ не забував (купуючи, продаючи або перекладаючи товар) про "керівну та рушійну силу партії в суспільстві"
показати весь коментар
19.06.2023 04:58 Відповісти
+14
В голову поранений при зачатіі. От що значить дупой думати в 2019 році.
показати весь коментар
19.06.2023 02:03 Відповісти
+8
Похоже все таки зацепили. Раньше каждый день эта говорящая голова обещала до конца весны в Крыму быть.
показати весь коментар
19.06.2023 02:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
якщо німці не брали, то де він?
показати весь коментар
19.06.2023 01:40 Відповісти
https://twitter.com/i/status/1670498996123475971 в курскай риспублике тривожна.
показати весь коментар
19.06.2023 01:44 Відповісти
В голову поранений при зачатіі. От що значить дупой думати в 2019 році.
показати весь коментар
19.06.2023 02:03 Відповісти
Похоже все таки зацепили. Раньше каждый день эта говорящая голова обещала до конца весны в Крыму быть.
показати весь коментар
19.06.2023 02:25 Відповісти
А може почав нарешті працювати так як потрібно працювати голові спецслужби. Чому одразу негатив допускати? Колись він був безстрашним оперативником, навіть Бутусов писав про його подвиги у війні з росіянами.
показати весь коментар
19.06.2023 02:29 Відповісти
Я не считаю это каким-то негативом, потому что надеюсь что ГУР - это не ЧП "Буданов", а все таки контора с преемственностью руководства, эффективность которой не зависит от фамилии.

Но само собой надеюсь что жив. Смерть - это всегда плохо. Ну, почти =)
показати весь коментар
19.06.2023 02:32 Відповісти
73?
показати весь коментар
19.06.2023 07:34 Відповісти
та у нього на пиці його хероїзьм написаний.
хіба шо в ліжку з Гогіашвілі він херой
показати весь коментар
19.06.2023 08:03 Відповісти
З якого дива ти це взяв?

Тіпа "Не всьо так адназначна, истина где-та пасередине"?

Дурньою не займайся, і не слухай що бреше русня, бо вона бреше завжди!
показати весь коментар
19.06.2023 02:42 Відповісти
а ти шо - десь бачив чи чув що Буданов продовжує виконувати обов'язки Люсі Арестовича?

чому тоді гониш свої домисли...
показати весь коментар
19.06.2023 08:06 Відповісти
А може просто "затриндівся дохрєна" і звеліли "заткнуться"? Заодно створить "геройський образ" "в жопу ранєтого в боях з агресором"
показати весь коментар
19.06.2023 05:01 Відповісти
Кому він всрався, трепло.
показати весь коментар
19.06.2023 09:36 Відповісти
Кожен день по пораненню..
показати весь коментар
19.06.2023 02:36 Відповісти
Мозок буданова захован як смерть Кащея. Навіть нейрохирург не зможе знайти.
показати весь коментар
19.06.2023 03:36 Відповісти
Але Буданова в інфопросторі вже певний час нема.
Я не хочу, щоб брехні москалів виявилися правдою.
показати весь коментар
19.06.2023 04:39 Відповісти
Та що переживать? Ну - може й поранили Ну - може в комі Щось від того зміниться? Уяви, що подібне сталося з "Блазнем"! "Небо на землю впаде"? Просто в інформпросторі на одного *********" стане менше! Людям, що реально працюють в подібних сферех, нема часу ******* в Інтернет - вони справою зайняті А Буданов - лише " репродуктор на базарній площі в торговий день у радянські часи" ! (такий же як і Блазень") Щоб народ не забував (купуючи, продаючи або перекладаючи товар) про "керівну та рушійну силу партії в суспільстві"
показати весь коментар
19.06.2023 04:58 Відповісти
А до чого тут "сивочолий"? Якраз він реально вчиняє практичні дії, направлені на допомогу Україні у протистоянні агресії, а не у "відосиках" відсвічує І не про "корупціно-олігархічну владу" тут мова ведеться, а про конкретних "**********" у цій владі!
показати весь коментар
19.06.2023 08:52 Відповісти
З останнього. Ото піариться барига! Так само могла піаритись і "зелена пліснява", але... не на часі! )

https://youtu.be/t1Z4pINNnhQ Порошенка засікли в тепловізор!
показати весь коментар
19.06.2023 09:42 Відповісти
Впало. Після повідомлення про можливий напад московії, Порох не став би розміновувати Чонгар і відводити війська.
показати весь коментар
19.06.2023 09:58 Відповісти
Так, пропагандистська РІА "Новости" два дні тому писала, що главу ГУР нібито серйозно поранили під час ракетного удару по Києву 29 травня, і його доправили до Берліна. Також провладна російська інформагенція заявляла й про важке поранення головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Ну так покажіть обох і покладіть край цим чуткам та пліткам.
показати весь коментар
19.06.2023 05:02 Відповісти
На Буданова - пох, а ось Залужний - це важливо! Може тому і контрнаступ пішов наперекосяк під керівництвом Ставки...
показати весь коментар
19.06.2023 09:13 Відповісти
Показували Залужного.
показати весь коментар
19.06.2023 10:00 Відповісти
Травма головного мозку у кремлівських виродків , яким дуже
хочеться знищити украінську націю , якщо не фізично ,
то морально , викидаючи мілліони , на ФЕЙКИ такого роду 😠
показати весь коментар
19.06.2023 05:42 Відповісти
це такий піар для буданова щоб його пожаліли і забули як він злочинця за кордон відпустив
показати весь коментар
19.06.2023 07:17 Відповісти
Зе-клоуни займаються маніпулюванням (успішно - бо всі висери цієї гілки про "як в.о. Люсі Арестовича, кожен день ризикуючи життям херойські груддю захищає мудрий нарід")

Stern НЕ спростовувало поранення - так що в данному випадку бреше Цензор.

"Німецьке видання Stern спростувало фейк про поранення Буданова
Німецьке видання Stern, заявило, що не публікувало новини про серйозне поранення очільника Головного управління розвідки України Кирила Буданова"
показати весь коментар
19.06.2023 08:16 Відповісти
На думку критиків Буданова у раїсі все частіше щось горить і підривається, то це марсіани орудують.
Його заяви це класична "пурга" для дезорієнтації противника, яка (дезорієнтація) є частиною роботи ГУР
показати весь коментар
19.06.2023 08:40 Відповісти
О, тут стільки "спеціалістів", які вимагають і чекають від оф. осіб лише правди і викладення всіх реальних планів в прямому ефірі.

Буданов нормально вкидав москалям, але диванні воїни нєґадуют.
показати весь коментар
19.06.2023 08:49 Відповісти
Ну так: " де наш обіцяний контрнаступ?!" і вотетавотвсьо... Для мене взагалі загадка будова мозку тих людей які "пургу" Буданова сприймають за його прастадушіє і нєпасрєдствєннасть
показати весь коментар
19.06.2023 09:06 Відповісти
Я мав на увазі проіессійну цілеспрямовану "пургу"
показати весь коментар
19.06.2023 09:07 Відповісти
Stern: Старший брат повернувся.

показати весь коментар
19.06.2023 09:07 Відповісти
Чим його могли поранити? Мікрофоном, чи об'єктивом?
показати весь коментар
19.06.2023 09:43 Відповісти
Буданов - що воно таке?
показати весь коментар
19.06.2023 10:15 Відповісти