9608 відвідувачів онлайн

Деокупацію Бахмуту ускладнює розвинена система укріплень, - Міноборони

війна,зсу

Бахмут складно деокупувати через розвинену систему інженерних укріплень та опорних пунктів, яка й допомогла ЗСУ так довго утримувати місто.

Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр на своєму телеграм-каналі, передає Цензор.НЕТ.

"Звільнення цього напрямку має свою особливість, яка ускладнює процес. Місцевість Бахмуту і передмістя має розвинуту систему інженерних укріплень та розгалужену мережу опорних пунктів. Все це свого часу готувалось нашими військовими та місцевою владою для оборони, власне що і допомогло так довго ії тримати", - пише вона. 

Однак, зазначає Маляр, зараз ці укріплення і опорні пункти зайняв ворог, тому щоб звільнити ці території "треба дещо більше зусиль і терпіння".

"Наразі наступальні дії на Бахмутському напрямку тривають вже 4й день. Наші оборонці щодня мають просування по флангах. Поступове, але впевнене. У місто Бахмут станом на сьогодні - не заходили", - інформує вона. 

Раніше британська розвідка повідомляла, що ЗСУ активізували свої атаки у районі Бахмуту на Донеччині.

Топ коментарі
+36
Дивно, що рашисти побудували розвинену систему укріплень. Чому вони не поклали асфальт і розмінували мости?
показати весь коментар
27.06.2023 18:10 Відповісти
+30
Скільки можна брехати? Ви ж нам недавно розповідали, що в Бахмуті немає чого тримати, бо там одні руїни. А Маляр майти йти займатися своєю роботою - заносити яйця єрмаку і резнікову, щоб на них не крали, а про Бахмут нам розвовість хтось із прес секретарів фронту чи Генштабу.
показати весь коментар
27.06.2023 18:09 Відповісти
+30
Поехали отмазки. До "контрнаступа, который поразит всех и после которого будет в Крыму", никто не знал, что буквально везде куда не сунься будет заминировано и нарыто окопов?
показати весь коментар
27.06.2023 18:12 Відповісти

Завантаження...