Зеленський звільнив чотирьох голів районних адміністрацій Києва

Президент України Володимир Зеленський звільнив керівників чотирьох районних адміністрацій Києва. Відповідні розпорядження 30 червня опублікували на сайті Офісу президента.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на сайт Офісу президента.
Відповідні розпорядження були опубліковані у п'ятницю, 30 червня. Зеленський звільнив відразу чотирьох голів районів Києва:
-
Сергія Коваленка звільнили з посади голови Подільської районної адміністрації;
-
Павла Бабія - з посади голови Дніпровської районної адміністрації;
-
Сергія Павловського - з посади голови Святошинської районної адміністрації;
-
Дмитра Ратнікова - з посади голови Деснянської районної адміністрації.
Також президент звільнив голів адміністрацій у кількох областях, зокрема:
- Тетяну Сизон звільнено з посади голови Конотопської районної державної адміністрації Сумської області;
- Олександра Хомича - з посади голови Житомирської районної державної адміністрації;
- Людмила Мерзолюк - з посади голови Білоцерківської районної державної адміністрації Київської області.
Окрім того, президент призначив Ігоря Ковердягу головою Голованівської районної державної адміністрації Кіровоградської області.