8675 відвідувачів онлайн
3 531 44

Зеленський звільнив чотирьох голів районних адміністрацій Києва

зеленський

Президент України Володимир Зеленський звільнив керівників чотирьох районних адміністрацій Києва. Відповідні розпорядження 30 червня опублікували на сайті Офісу президента.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на сайт Офісу президента.

Відповідні розпорядження були опубліковані у п'ятницю, 30 червня. Зеленський звільнив відразу чотирьох голів районів Києва:

  • Сергія Коваленка звільнили з посади голови Подільської районної адміністрації;

  • Павла Бабія - з посади голови Дніпровської районної адміністрації;

  • Сергія Павловського - з посади голови Святошинської районної адміністрації;

  • Дмитра Ратнікова - з посади голови Деснянської районної адміністрації.

Також президент  звільнив голів адміністрацій у кількох областях, зокрема:

  • Тетяну Сизон звільнено з посади голови Конотопської районної державної адміністрації Сумської області;
  • Олександра Хомича - з посади голови Житомирської районної державної адміністрації;
  • Людмила Мерзолюк - з посади голови Білоцерківської районної державної адміністрації Київської області.

Окрім того, президент призначив Ігоря Ковердягу головою Голованівської районної державної адміністрації Кіровоградської області.

Топ коментарі
+18
час ставити зі свого цирку інших корупціонерів - щоб усім дістався шматочок

показати весь коментар
01.07.2023 11:17 Відповісти
+14
А саджати не,бо свої ?
показати весь коментар
01.07.2023 11:22 Відповісти
+13
фантомас разбушевался...
показати весь коментар
01.07.2023 11:16 Відповісти

Завантаження...