Росіяни облаштували крематорій посеред окупованого Мелітополя, - Федоров

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, інформує Цензор.НЕТ.
"Щоб приховати власні втрати , окупанти розширюють мережу мобільних крематоріїв. Один цілодобово димить у бердянському порту, інший - на території колишнього дитячого санаторію Мелітополя. Там ворог давно влаштував військовий шпиталь, проте дешевше палити, ніж лікувати.
Кілька районів Мелітополя потерпають від смороду згорілої русні", - зазначив Федоров.
Топ коментарі
+13 Николай Николаевич #334532
показати весь коментар
02.07.2023 11:33 Відповісти Посилання +13 Яр Холодний
показати весь коментар
02.07.2023 11:35 Відповісти Посилання +12 5 копійок
показати весь коментар
02.07.2023 11:37 Відповісти Посилання