10876 відвідувачів онлайн

Росіяни облаштували крематорій посеред окупованого Мелітополя, - Федоров

мелітополь

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, інформує Цензор.НЕТ.

"Щоб приховати власні втрати , окупанти розширюють мережу мобільних крематоріїв. Один цілодобово димить у бердянському порту,  інший - на території колишнього дитячого санаторію Мелітополя. Там ворог давно влаштував військовий шпиталь, проте дешевше палити, ніж лікувати.

Кілька районів Мелітополя потерпають від смороду згорілої русні", - зазначив Федоров.

Топ коментарі
+13
Хай згорить в ньому весь той іп@ний "Русскій мір"!!!
показати весь коментар
02.07.2023 11:33 Відповісти
+13
"Скрєпний" запах "русскава мира"!
показати весь коментар
02.07.2023 11:35 Відповісти
+12
Білі Лади вже закінчились?
показати весь коментар
02.07.2023 11:37 Відповісти

Завантаження...