9553 відвідувача онлайн
5 196 55

НКРЕКП скасувала рішення про підвищення тарифів на воду

тариф

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, під час свого позачергового засідання скасувала рішення від 29 червня 2023 року щодо коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр НКРЕКП.

Згідно з цим рішенням тарифи на послуги 34 водоканалів з 1 липня 2023 року мали зрости в середньому на 32%.

"Регулятор розпочинає консультації з Кабінетом Міністрів України та всіма зацікавленими сторонами задля напрацювання справедливого соціального рішення, яке зможе забезпечити додаткові фінансові ресурси з Державного бюджету або інші компенсаторні механізми для покриття витрат водоканалів", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, голова НКРЕКП К.Ущаповський зазначив: "Верховний Головнокомандувач в період воєнного стану висловився проти рішення про перегляд тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, що є самодостатньою підставою для скасування прийнятого Регулятором рішення. Крім цього, прем’єр-міністр України наголосив на необхідності проведення консультацій щодо такого рішення. У зв’язу з цим пропоную скасувати постанови від 29 червня 2023 року відповідно до переліку, який оприлюдений в проєкті рішення".

Раніше повідомлялося, що НКРЕКП підвищила тарифи на воду для 33 водоканалів: у середньому зростання становить 32%. Своєю чергою, президент України Володимир Зеленський назвав "ганебним і непрофесійним" рішення Нацкомісії з енергетики та комунальних послуг про підвищення тарифів на воду.

Топ коментарі
+27
показати весь коментар
03.07.2023 12:35 Відповісти
+22
Це найвеличнішй лідор заступився за мудрий нарід. Слава йому.
показати весь коментар
03.07.2023 12:37 Відповісти
+19
А на електроенергію? Забули, чи забили? Бо велікій лідер не згадав.
показати весь коментар
03.07.2023 12:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пересрали бо можуть лишитися посад.
показати весь коментар
03.07.2023 12:34 Відповісти
Це не надовго!
показати весь коментар
03.07.2023 12:46 Відповісти
Це просто смішно... не піднімали б тарифи на електрику, то й за воду не піднімали би, а так це все очковтирательство, щоб відвлекти від підвищення цін за іншими цікавішими для них інтересними напрямками...
показати весь коментар
03.07.2023 13:04 Відповісти
зелений ішак поназначав дятлів на посади і гребе бабло в кишеню
показати весь коментар
03.07.2023 15:21 Відповісти
Поясніть мені, економічнонеосвітній жінці, якщо подорожчала електроенергія а насоси працюють завдяки ій, то як може нездорожчати вода? Чи ми маємо шанс лишитися без неі?
показати весь коментар
03.07.2023 13:26 Відповісти
а може пересрав
показати весь коментар
03.07.2023 13:34 Відповісти
показати весь коментар
03.07.2023 12:35 Відповісти
Между прочим второй прокол в 2022 декабрь пролет приняли через 2 дня отменили и опять те же грабли вид сбоку...
показати весь коментар
03.07.2023 12:39 Відповісти
за треба дякувати 73% "мудрого наріда" ...



показати весь коментар
03.07.2023 12:51 Відповісти
расстрельні фото .. гниди України
показати весь коментар
03.07.2023 13:41 Відповісти
А на електроенергію? Забули, чи забили? Бо велікій лідер не згадав.
показати весь коментар
03.07.2023 12:36 Відповісти
з "кандачка" не получилось... будуть шукати інші варіанти....
показати весь коментар
03.07.2023 12:37 Відповісти
Це найвеличнішй лідор заступився за мудрий нарід. Слава йому.
показати весь коментар
03.07.2023 12:37 Відповісти
"введи в дім козу"
тема на тиждень для лайномарафону: найвеличніший всіх врятував
показати весь коментар
03.07.2023 12:37 Відповісти
НКРЕКП з незалежної стала залежною?
показати весь коментар
03.07.2023 12:39 Відповісти
На воду 70 гривень скасували а на електрику в 500 гривень "прокатіло" - що рудий донецький клоп який стільки крові випив з України щиро "отстєгнул" ЗЕленим ФСБешним бандитам? Зеблазень - твоє слово гандон ти штопаний!!!
показати весь коментар
03.07.2023 12:39 Відповісти
не розхитуйте човен. мудрий нарід не проти й далі платити скільки скільки накажуть.
показати весь коментар
03.07.2023 12:49 Відповісти
Мудрый нарид свалил и продолжает валить с ЗЕ Краины...
показати весь коментар
03.07.2023 13:20 Відповісти
Йому теж сильно хотілося торгувати та копічину заробляти.
показати весь коментар
03.07.2023 13:00 Відповісти
а що ??? а що 4-х разовому ухилянту від служби в ЗСУ, вофці зе можна з кацами торгувати зебільними 95-ана*льними серіальциками, і при цьому мати декілька квартир в мацкве, одну вже під час окупації Криму купити в Криму, і платити за неї згідно кацапських законів, бені к. та іншим олігархам купляти для своїх фероосплавних заводів дешеву білоруську, кацапську електрику, банкротячи при цьому українській енергоатом, Порошенкові ні ???

показати весь коментар
03.07.2023 13:13 Відповісти
А ти почитай що я писав про цього шоколадного мародера перш ніж приписувати його мені ублюдок!
показати весь коментар
03.07.2023 13:21 Відповісти
Це у вас 3 холодильники та 3 кондиціонери не виключаються?
показати весь коментар
03.07.2023 15:57 Відповісти
Цирк.
показати весь коментар
03.07.2023 12:39 Відповісти
Шапіто-95.
показати весь коментар
03.07.2023 12:50 Відповісти
не безбакойтесь, граждане, это ненадолго.
показати весь коментар
03.07.2023 12:43 Відповісти
Отлично хлопчики поработали,миллион премии каждому за решение и миллион за его отмену,люди старались,работали,заседали,мощные мозговые штурмы,все дела,красавчики.
показати весь коментар
03.07.2023 12:44 Відповісти
Цирк
показати весь коментар
03.07.2023 12:45 Відповісти
на банківську зе-гною бабло не занесли ось і отримаєте, вчіться у рудого татарина та козламойського, світло в 2 рази подорожчало і вівці мовчать.
показати весь коментар
03.07.2023 12:49 Відповісти
НКРЕКП пропоную самоліквідуватися.
показати весь коментар
03.07.2023 12:52 Відповісти
Игра в злого и доброго полициянта. Зеленский -добрый. Он повысит не на десять гр, а на девять.
показати весь коментар
03.07.2023 12:59 Відповісти
Интересно девки пляшут. А за чей счет етот банкет? Цены на ЕЕ подняли в 2 раза а воду качать и нагревать святым духом? Или у нас как всегда налоги повесят совсем на других кто к воде вообще никаким боком? Так же как повесили налоги на *ночной тариф* и *зеленую енергию* распределив потери подняв налоги на ЕЕ в 2 раза на те кто к ним непричастен
показати весь коментар
03.07.2023 13:02 Відповісти
Водоканали - лохи, бо власник в них не Ахметов. От електрика, це інше. Там бувший менеджер Ахмєтова Шмигаль все повирішував ще місяць тому
показати весь коментар
03.07.2023 13:02 Відповісти
Ось бачите який у нас хороший царь,і які погані боярє,зелохторат буде аплодувати руками і ногами.Пальне,електоенергія - єто другоє.
показати весь коментар
03.07.2023 13:18 Відповісти
Невдобно вийшло. Прийдеться завдаток повернути.
Мабуть мало підняли. Якби було підвищення хоча б на 300%, то мабуть порядок сум був би цікавішим для передачі "на гору і тоді б пройшло.
показати весь коментар
03.07.2023 13:22 Відповісти
НКРЕКП вірити, себе не поважати, Антимонопольний комітет разом із Шмигалем, можуть це підтвердити!
Жодного разу не пояснювали, куди і скільки грошей, окрім «дивних рахунків», розподіляється після чергового, «вкрай необхідного» підняття цін!
Мовчазне лупання очима Шмигаля і його некомпетентних ЧЛЄНІВ…Уряду!
показати весь коментар
03.07.2023 13:23 Відповісти
шо я могу сказать - это люди нетрадиционной ориентации
показати весь коментар
03.07.2023 13:23 Відповісти
Хід конем .
показати весь коментар
03.07.2023 13:23 Відповісти
Лавровым ходи ,век воли не видать
показати весь коментар
03.07.2023 13:25 Відповісти
Створили проблему героїчно її вирішили.... і думають що зелошня перебуваючи в екстазі від небувалої щедрості бубачки не помітить нових цінників на все, що буде наслідком здорожчання пального та ее.
Жеріть зебілята та не обляпайтесь, кінець епохи бідності вже настав.
показати весь коментар
03.07.2023 13:27 Відповісти
где решили - электрика почти в 2 раза выросла
показати весь коментар
03.07.2023 13:29 Відповісти
Электричка выросла для населения, а не предприятий...
показати весь коментар
03.07.2023 13:33 Відповісти
Постійна історія українського господарювання, в нормальній країні тарифи і їх утворення є чітко аргументовані, енергоносії, амортизація обладнання, підтримка ремонт систем водовідведення, зарплата персоналу, +10 % рентабельності річного прибутку власникам водоканалу... у нас власники хочуть отримувати надприбутки, а люди хочуть отримувати халявну воду, зробіть все прозоро і питання буде знято...
показати весь коментар
03.07.2023 13:31 Відповісти
- "спецвипуск про воду" серіалу для лохторату ******** теленовин з телемарафону..
підвищення тарифів в абсолютних цифрах на воду було смішним, хіба що для власників багатокубових басейнів-саун (ну так вони ці "копійки" навіть і не рахують)..
а от з електрикою Зєля так борзо биконуть, по-голобородьковські, швидше за все засцить, бо опікуни вуха надеруть і "поставлять на гречку у куток"..
таки-кошерно зебілам мати справу з лохами та дебілами
показати весь коментар
03.07.2023 13:50 Відповісти
В два рази підвищення, то смішне, не смішне раз в 10?
показати весь коментар
03.07.2023 14:02 Відповісти
феерические дауны..........а на хера было подымать?если бы Президент и Шмыгаль не рявкнули так и прокалило бы.................а своих мозгов ни ни?так ***** вы там ослоебы нужны?...................................................................
показати весь коментар
03.07.2023 13:52 Відповісти
Потужно!
показати весь коментар
03.07.2023 13:57 Відповісти
Раз отменили, значит повышение было незаконное.
А раз незаконное, то минимум все руководство НКРЕКП в отставку с открытием уголовного дела на них.
показати весь коментар
03.07.2023 13:59 Відповісти
ставимо неодінові магніти - і пішли всі в сраку
показати весь коментар
03.07.2023 15:41 Відповісти
По-перше, магніти неодимові.
По-друге, ******** лічильникам неодимові магніти до того місця, про яке ви написали.
показати весь коментар
03.07.2023 19:52 Відповісти
а хто Вас примушує ставити ******* лічильники?
показати весь коментар
03.07.2023 20:25 Відповісти
Шановні коментатори, хто підскаже - у кого в цьому році підвищили тариф на водопостачання? Бо в нашому місті тариф значно підвищили десь з березня, був 24.6, став 40.6
показати весь коментар
03.07.2023 15:45 Відповісти
фсё, зрада отменяется. тащите следующую.
показати весь коментар
04.07.2023 04:13 Відповісти