4436 відвідувачів онлайн
4 020 64

Суд обрав депутату Алєксєєву запобіжний захід - 60 діб під вартою

сергій,алєксєєв

Личаківський районний суд Львова обрав запобіжний захід депутату від партії "Європейська Солідарність" Сергію Алексєєву, якого підозрюють у шахрайстві, - тримання під вартою на 60 діб.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив "Укрінформ".

"Личаківський районий суд Львова обрав запобіжний захід депутату від партії "Європейська Солідарність" Сергію Алексєєву, якого підозрюють у шахрайстві, - 60 діб під вартою", - ідеться в повідомленні.

Таке рішення оголосив суддя Д. Рудаков.

Альтернативою арешту є застава у розмірі 2 млн 264 тис. грн.

Зі свого боку Алєксєєв заявив, що в нього немає таких грошей, його друзі і колеги шукатимуть потрібну суму.

Водночас однопартійці Алєксєєва з "Європейської солідарності" заявляють, що, на їхню думку, оголошення рішення суду умисно затягли до 18.00, щоб не дати можливості провести оплату сьогодні.

Нагадаємо, перше судове засідання щодо обрання запобіжного заходу Алєксєєву відбулося 1 липня, але депутат на нього не з'явився. Тому слідчий суддя переніс розгляд клопотання на 3 липня.

ДБР просило суд обрати Алексєєву запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю вийти під заставу в 10 мільйонів гривень.

Раніше у Офісі Генпрокурора повідомили, що народному депутату України, голові підкомітету у Комітеті Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності повідомлено про підозру у шахрайстві. Алєксєєв є головою підкомітету з питань діяльності органів правопорядку.

У "Європейській Солідарності" назвали обшуки політичною провокацією.

Топ коментарі
+26
А якби Алексеєв закупив барабани для сховищ то був би в шоколаді
показати весь коментар
03.07.2023 18:27 Відповісти
+23
"депутату від партії "Європейська Солідарність""

ось шо зробив.
показати весь коментар
03.07.2023 18:26 Відповісти
+20
Так, це ж зараз сидять у тюрмі Труханов і Ківалов, а ще немає ні одного рига у владі....Правда?...
показати весь коментар
03.07.2023 18:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Приміряють личаки ?.
показати весь коментар
03.07.2023 18:20 Відповісти
Шахрайства.... що він зробив? Немає пояснення.... редактори вам 5 з 12.
показати весь коментар
03.07.2023 18:24 Відповісти
"депутату від партії "Європейська Солідарність""

ось шо зробив.
показати весь коментар
03.07.2023 18:26 Відповісти
Ага, за 9 міліардів крадіжки у державі на Укроборонпромі- навіть нікого не заарештували, а за 50 тис. у.о. застава 10 міліонів????????? зеленожопий кралврал95 охрєнєл в корінь вже дуже давно при підримці тупого зефілітичного стада..
Так що чекаємо "победоносного" вступу в ЄС та НАТО України- за "самовіддану" бурутьбу з корупцією.
показати весь коментар
03.07.2023 18:45 Відповісти
Якщо від партії "еуропейська солідарність", то апріорі ні в чому не винен.
показати весь коментар
04.07.2023 08:24 Відповісти
А якби Алексеєв закупив барабани для сховищ то був би в шоколаді
показати весь коментар
03.07.2023 18:27 Відповісти
це називається так: друзям "найвеличнішого лідора", а також єрмака, татарова все, усім іншим дибільний зе-закон !!!
показати весь коментар
03.07.2023 18:31 Відповісти
Шуфрич тихенько рже у куточку.
показати весь коментар
03.07.2023 19:34 Відповісти
На пару з "полковником" Люсею Абдристовіч....
показати весь коментар
03.07.2023 21:42 Відповісти
https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3730918-pidozruvanij-u-vimaganni-habara-golova-ternopilskoi-oblradi-povernuvsa-na-robotu.html Підозрюваний у вимаганні хабаря голова Тернопільської облради повернувся на роботу

показати весь коментар
03.07.2023 18:24 Відповісти
Написав в інтернеті -- хер ви вгадали .
показати весь коментар
03.07.2023 18:28 Відповісти
Дивні суди України ,одним закордоння, а іншим нари. Ось тільки нари не тим.
показати весь коментар
03.07.2023 18:24 Відповісти
Зєліних друзяк з мільонними справами додому з браслетиком а потім забугор з листом від ГУР.
показати весь коментар
03.07.2023 18:25 Відповісти
показати весь коментар
03.07.2023 18:27 Відповісти
показати весь коментар
03.07.2023 18:30 Відповісти
Так, це ж зараз сидять у тюрмі Труханов і Ківалов, а ще немає ні одного рига у владі....Правда?...
показати весь коментар
03.07.2023 18:32 Відповісти
ось я про це і написав - це ті самі риги, з якими цілувався Порошенко, просто до них додалися їх брати по крові Зе - мочать Україну разом
показати весь коментар
03.07.2023 18:40 Відповісти
Ти диви, як кацап вітіювато викрутився.... Хе-хе, ва фсьом вінаватий Парашэнка!
показати весь коментар
03.07.2023 19:37 Відповісти
Само собов
показати весь коментар
03.07.2023 21:14 Відповісти
Алєксєєв теж відкупиться. Аби було чим.

Наша Феміда завжди була на боці тих, хто з нею щедро розплачується.
показати весь коментар
03.07.2023 18:46 Відповісти
А хто це біля Стефанчука стоїть, мабуть націоналісти якісь?...


показати весь коментар
03.07.2023 18:37 Відповісти
А за міліонні грабування буджету застава - 50тис. Щоправда то для "слуг"

Ну а фарс з львівським судом - це взагали жесть! Яким боком він до справи, яку ініціює ДБР (юридична адреса - м. Київ) проти киянина, який працює в Києві по події, яка відбулась в Києві? Де тут Львів?

Але дає надію те, що "білі нитки" вони витратили на "справи" проти Федини, Ріфа, Кличка і тепер користуються для "шиття" справ не просто білими, а навіть форфорицируючими нитками!

Але ж яку картинку для зебілоїдів на "єдиний телемарафєт" зробили! Геббельс просто ридає від заздрощів!
показати весь коментар
03.07.2023 18:28 Відповісти
Кстати, там же во Львове недавно судили главу УАФ Павелка, перенесли из Киева во Львов. Я не являюсь сторонником павелка, но вопрос принципа. Это уже похоже на тенденцию.
показати весь коментар
03.07.2023 20:27 Відповісти
Як казав каудільо Франко:
- Друзям усе, ворогам (опозиції) закон!
У зелі ті самі замашки.
показати весь коментар
03.07.2023 18:31 Відповісти
Ого, а ''зеленим крадіям'' запросто звільнення під заставу.
показати весь коментар
03.07.2023 18:38 Відповісти
а ніхто і не обіцяв захисникам у судах мера Києва та мера Чернігова Атрошенка, що при печерному, зебільному кривосудді татарова-портнова буле легко..
понавибирали-2019 у дії.. далі буде також "прикольно"
показати весь коментар
03.07.2023 18:38 Відповісти
Чого скиглите?! Червинський за гратами-оце ганьба, оце несправедливість, оце паскудство! А тут депутатішка, прикриваючись мандатом, бере 20к $ начебто за два роки безкоштовної праці.
показати весь коментар
03.07.2023 18:40 Відповісти
А шо, хтось скигле? Я навпаки - намінаю попкорн
показати весь коментар
03.07.2023 18:50 Відповісти
так ти ж, зедебіл + і почав "не по темі"! ?
показати весь коментар
04.07.2023 16:58 Відповісти
Анальне Мурчання з'явилось? Що в другу зміну працювало?
показати весь коментар
05.07.2023 11:57 Відповісти
ІQ зі свого Г+Г вийми, ботяра ти подляцька
показати весь коментар
05.07.2023 15:07 Відповісти
Дурбелик він - цей депутат! Було б барабани купувати, то відбувся б доганою
показати весь коментар
03.07.2023 18:41 Відповісти
та фіг там. барабанна ніша вже занята. там і пристрелити можуть...
показати весь коментар
03.07.2023 18:49 Відповісти
Шо ж це таке робицця? Патріота пресують! Гроші підкинули! Справу зфальшували! Ой людоньки! )))
показати весь коментар
03.07.2023 18:49 Відповісти

Міноборони закуповувало пальне за завищеними цінами - 80 грн/л, СБУ не може знайти постачальника, Джерело:
Міноборони закуповувало олію за "космічними цінами" - по 111 грн/кг, ціни у контрактах МО зрівнялися з ринковими лише у червні, - ЦПК. ІНФОГРАФІКА Джерело:



Як у ЗСУ вкрали 8,7 млрд грн. Новий гучний скандал у Міністерстві оборони, тепер із закупівлями озброєнь

показати весь коментар
03.07.2023 19:11 Відповісти
Значить спокійно можна брати невеликого хабара в 50.000 доларів?
показати весь коментар
03.07.2023 19:34 Відповісти
я все розумію, що зелена ДБР нині - істина в останній інстанції: навіть якщо адвокатський гонорар назвали "хабар" - то буде хабар.
Хоча. ні, там Алєксеєву не хабар інкримінують, а ошуканство... Але зелені все-одно волатимуть "хабар".
показати весь коментар
03.07.2023 19:54 Відповісти
Хіба я увас запитував? Чи ви з одної зміни?
показати весь коментар
03.07.2023 19:55 Відповісти
Ти не прикладай до нас з Чайкою свої подлячні порядки; це у вас, опешних ботів, існує режим роботи!
показати весь коментар
03.07.2023 20:00 Відповісти
Ну, і у кого він взяв хабар?
Це довело слідство? Чи, може, суд вже виніс вирок?
показати весь коментар
03.07.2023 20:11 Відповісти
Він просто завжди носить при собі 50 штук баксів міченими купюрами )))
показати весь коментар
03.07.2023 20:38 Відповісти
питання не по мічених купюрах, якими передавався адвокатський гонорар з підставою. Питання було: а в чому хабар? а де там шахрайство? (хоча там є склад правопорушення; але в ваших тупих ботівських методичках його суть не розтлумачена; вам була команда "волати про хабар")
показати весь коментар
03.07.2023 20:57 Відповісти
Цікаво.
Кажежте купюри помічені. Ось тільки отримати їх мав партнер по адвокатській контрорі, у якого вмер хтось з близьких родичів.
Чи не тому дбровці приперлись до нардепа серед ночі без постанови, бо вона була виписана на іншу особу?
показати весь коментар
03.07.2023 21:22 Відповісти
такі підери як ти, можуть спокійно брати за .... (ну ти в курсі діла)
показати весь коментар
03.07.2023 21:07 Відповісти
Бачу, ви активно цікавитесь чоловічими геніталіями. Ви пасивний латентний ********?
показати весь коментар
03.07.2023 21:50 Відповісти
В тому , що Україною керує мафіозна група єрмака і татарова , суинівів немає нфяких !!!
показати весь коментар
03.07.2023 18:58 Відповісти
Поки хтось тонами краде гуманітарку, вони відволікають людей від реальності!
https://www.youtube.com/watch?v=CPTII5BLwI8&t=13s
показати весь коментар
03.07.2023 19:03 Відповісти
не тем ты занимался. Надо бухим ВСУшника насмерть сбивать пьяным. Ну или в тцк работать. Ну от безвыходности агентом фсб быть. Ну или хотя бы операцию Авеню как Червинский не мутить. А так ты никто.
показати весь коментар
03.07.2023 19:19 Відповісти
Так шо у него шахрайство чи хабар?
показати весь коментар
03.07.2023 19:23 Відповісти
Пацани, все простіше:
"юридична фірма "Алексеєв, Боярчуков і партнери" захищає: Федину і Звіробій, Погребиського, Атрощенка у кримінальних справах. А також представляла інтереси Кличка(!) на розгляді в КСУ закону про столицю."
показати весь коментар
03.07.2023 19:45 Відповісти
суддя 3 луганська 3ганьбив львівський суд тепер сигнал всім красти мародерити на барабанаx до3волено только 3ельйоним мальчікам і дру3ям 3 оп3zzzzzzzzzzz
показати весь коментар
03.07.2023 20:07 Відповісти
Такое зелёное правосудие
показати весь коментар
03.07.2023 20:37 Відповісти
зелені мразі, соромно за Львів
показати весь коментар
03.07.2023 22:31 Відповісти
А не треба було, щоб адвокатська фірма ним заснована, захищала від Боневтіка Чорновіл, Федину, Звіробій, мера Чернігова, та Кличка!
показати весь коментар
03.07.2023 22:50 Відповісти