"Графік починає зсуватись", - Кулеба про навчання на F-16

Кулеба зізнався, що раніше був упевнений в отриманні Україною винищувачів "в перші місяці наступного року", але, вочевидь, це станеться пізніше.
Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі телемарафону, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.
"У червні тренування не розпочались. Це означає, що графік починає зсуватись… Ми зараз працюємо з усіма причетними сторонами, з усіма країнами, які беруть участь в авіаційній коаліції, щоб максимально пришвидшити цей процес", - зазначив він.
Кулеба наголосив, що йдеться про дуже складний процес: навчання льотчиків та інженерів, підготовка інфраструктури, "ухвалення необхідних правових рішень, власне, про передання літаків".
"Навчання не починались. Була обіцянка почати навчання в червні від однієї з країн, тепер вони кажуть, що продовжують підготовку до початку навчання, помилились в розрахунках, їм треба більше часу. Але в нас часу немає, тому ми максимально все пришвидшуємо", – підсумував він.
Нещодавно президент Володимир Зеленський заявляв, що графіка навчання українських пілотів на західних винищувачах F-16 на цей час немає, дехто з іноземних партнерів зволікає.
І взагалі, вже зрозуміло, що зброї, яка надасть рішучу перевагу і забезпечить достатньо швидку перемогу не буде.
Напевно, введуть санкції у 100 разів сильніше, ніж проти Москви