7649 відвідувачів онлайн
1 541 16

США активно розглядають надання Україні касетних боєприпасів, - Білий дім

боєприпаси,касетні

Адміністрація президента США активно розглядає питання надання Україні касетних боєприпасів.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду, про це заявив заступник речниці Білого Дому Ендрю Бейтс.

"Це питання активно розглядається. У мене немає оголошення в цей момент з цього приводу", – зазначив він.

Бейтс наголосив, що США зосереджені на тому, щоб надавати Україні "широкий спектр боєприпасів", які Збройні сили країни активно використовують у боротьбі з російською агресією.

Нагадаємо, агенція Reuters повідомляла, що завтра (7 липня) Сполучені Штати оголосять про надання Україні нового пакету допомоги, до якого увійдуть зокрема касетні боєприпаси. Однак у Пентагоні заявили, що це питання досі розглядається.

Топ коментарі
+5
Давайте, ви ж точно хочете, щоб ми випробували їх на русні....не тормозіть...
показати весь коментар
07.07.2023 09:17 Відповісти
+5
Так мона розглядати до безкінечності, а ********** потрібні були ще позавчора.
показати весь коментар
07.07.2023 09:17 Відповісти
+3
Вчора розглядали -- сьогодні активно -- мабуть завтра нададуть .
показати весь коментар
07.07.2023 09:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Давайте, ви ж точно хочете, щоб ми випробували їх на русні....не тормозіть...
показати весь коментар
07.07.2023 09:17 Відповісти
Так мона розглядати до безкінечності, а ********** потрібні були ще позавчора.
показати весь коментар
07.07.2023 09:17 Відповісти
маларосам не псіхувати✋-бути вам касетними...
показати весь коментар
07.07.2023 09:21 Відповісти
Топоры давайте, ТОПОРЫ!!! У вас их чуть больше, чем дохрена
показати весь коментар
07.07.2023 09:23 Відповісти
США активно розглядають надання Україні касетних ***********, Джерело:
Може окуляри дати ,, чи лупу . ?? Бо так можна розглядати аж поки й війна закінчиться . !!
показати весь коментар
07.07.2023 09:28 Відповісти
Вчора розглядали -- сьогодні активно -- мабуть завтра нададуть .
показати весь коментар
07.07.2023 09:28 Відповісти
А от і ні. Завтра - дуже активно.
показати весь коментар
07.07.2023 09:46 Відповісти
То вже у наступному пакеті будуть, то вже активно розглядають, ви вже конкретно вирішуйте, або так, або ні
показати весь коментар
07.07.2023 09:31 Відповісти
Чатаючи пости. Складається враження що рашІстофашІскІє рагулі всє частіше почали сумніватися де краще іздохнуть, на Калимє чи від касетного снаряду!
А коли, а скільки, а може падажьдІтІ Ісчо
показати весь коментар
07.07.2023 09:37 Відповісти
Страны, не подписавшие договор

Азербайджан, Алжир, Аргентина, Армения, Багамские Острова, Бангладеш, Барбадос, Бахрейн, Беларусь, Бразилия, Бруней-Даруссалам, Бутан, Камбоджа, Китай, Доминика, Египет, Экваториальная Гвинея, Эритрея, Эстония, Эфиопия, Финляндия, Габон, Грузия, Греция, Израиль, Иордания, Индия, Иран, Казахстан, Кирибати, Южная Корея, Кувейт, Кыргызстан, Латвия, Ливия, Малайзия, Маршалловы Острова, Микронезия, Монголия, Марокко, Мьянма/Бирма, Непал, Оман, Пакистан, Папуа-Новая Гвинея, Польша, Катар, Российская Федерация, Румыния, Саудовская Аравия, Сербия, Сингапур, Соломоновы Острова, Южный Судан, Судан, Суринам, Сирия, Таджикистан, Таиланд, Тимор-Лешти, Тонга, Турция, Туркменистан, Тувалу, Украина, Объединенные Арабские Эмираты, Соединенные Штаты, Узбекистан, Вануату, Венесуэла, Вьетнам, Йемен, Зимбабве.
----

этими кассетами будут долбить с обеих сторон.
конвенция признала их поражающими гражданское население.
показати весь коментар
07.07.2023 09:47 Відповісти
"активно розглядає" - це як? А є варіант "пасивно розглядає"? І чим ці варіанти відмінні від "розглядає"?
показати весь коментар
07.07.2023 09:50 Відповісти
активно - це здригаючись при кожному згадуванні паРаші та ******.
а пасивно - те ж саме, але у памперсі за для страховки.
показати весь коментар
07.07.2023 09:59 Відповісти
Дякую.
показати весь коментар
07.07.2023 11:07 Відповісти
Чим далі війна, тим передбачуваніший алгоритм дій американців щодо передачі нових типів озброєнь (касетні / f-16 / abrams / patriot):

1. Не розглядаємо це питання

2. Сфокусовані на більш пріорітетних питанням (що б це не означало)

3. Розглядаємо це питання

4. Активно розглядаємо це питання

5. Україна не зверталась з цим питанням, тому воно не розглядається

6. Вивчаємо це питання

7. Прийняли рішення про передачу

7. (мінімум 3 місяці з моменту оголошення)Передали
показати весь коментар
07.07.2023 09:57 Відповісти
Дивна активність при розгляданні… **** розглядати просто надайте.
показати весь коментар
07.07.2023 10:01 Відповісти