9656 відвідувачів онлайн

Байден схвалив надання Україні касетних боєприпасів, - The Washington Post

байден

Президент США Джо Байден схвалив надання Україні касетних боєприпасів.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише The Washington Post.

За даними видання, про рішення може бути оголошено вже сьогодні.

Раніше агенція Reuters повідомляла, що завтра (7 липня) Сполучені Штати оголосять про надання Україні нового пакету допомоги, до якого увійдуть зокрема касетні боєприпаси. Однак у Пентагоні заявили, що це питання досі розглядається.

Топ коментарі
+47
спасибі, дядько Байден, дай, боже, вам здоров'я...
показати весь коментар
07.07.2023 10:25 Відповісти
+37
Орки, біжіть бо скоро вам пі.да!
показати весь коментар
07.07.2023 10:24 Відповісти
+25
лахтордырый, русня из с 2014 года применяет
показати весь коментар
07.07.2023 10:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Орки, біжіть бо скоро вам пі.да!
показати весь коментар
07.07.2023 10:24 Відповісти
+ по п'ятницях коврові бомбардування раші, а по неділях капища мокшанських попів )
показати весь коментар
07.07.2023 10:32 Відповісти
Long live дідо Байден 😁
показати весь коментар
07.07.2023 10:35 Відповісти
лахтордырый, русня из с 2014 года применяет
показати весь коментар
07.07.2023 10:49 Відповісти
о! перший кацап проявився! не треба нам касет? вони не гуманні? ви тоді теж будете нас касетами бить? кацап йдеш НХЙ!
показати весь коментар
07.07.2023 10:49 Відповісти
Облізла свинособака вибігла за парєбрік і скавучить.
показати весь коментар
07.07.2023 10:59 Відповісти
Вже з 2022 ще в Київській області використовували, і не тільки там. А також фосфор і хімію використовували окупанти. Все використовували вони вже з 2022, крім ядерної зброї.
показати весь коментар
07.07.2023 11:04 Відповісти
Вы орки гребанные их с первого дня применяете,вы суки не считаете ни гражданских ни военных,я видел как в Дружковке погибло 5 женщин ,беженок из бахмута,которые были в пункте обогрева,именно от касетника. У меня побратим,близкий друг,погиб от касетника на моих глазах. Так что закрой рот тварина ,начнут применять они. Уроды,млять.
показати весь коментар
07.07.2023 11:14 Відповісти
Фуухх.
показати весь коментар
07.07.2023 10:24 Відповісти
спасибі, дядько Байден, дай, боже, вам здоров'я...
показати весь коментар
07.07.2023 10:25 Відповісти
Дядька звати Сем, а Байден це дідусь.
показати весь коментар
07.07.2023 10:26 Відповісти
Баиден рішився -- довгенько він прикидав за і проти .
показати весь коментар
07.07.2023 10:27 Відповісти
Так, Байден зважився. Довгенько зважував за і проти.
показати весь коментар
07.07.2023 12:29 Відповісти
*бать рускіє будуть ще більше здихати
показати весь коментар
07.07.2023 10:28 Відповісти
Руzaчки, є
Бало к осмотру!
показати весь коментар
07.07.2023 11:22 Відповісти
В рази більше.
показати весь коментар
07.07.2023 12:31 Відповісти
Не поскупился бы на количество.
показати весь коментар
07.07.2023 10:28 Відповісти
Ооо пьєрвая мала роская... заскуліла 😃
показати весь коментар
07.07.2023 10:33 Відповісти
Дякуємо, видохнули. Що там далі у нас по плану, Атакамси чи Ф-16? ))
показати весь коментар
07.07.2023 10:28 Відповісти
Атакамс 🤞
показати весь коментар
07.07.2023 10:39 Відповісти
А потім F-16 ))
показати весь коментар
07.07.2023 11:48 Відповісти
А потім томагавки, под.лодки и яо))
показати весь коментар
07.07.2023 17:18 Відповісти
Я так розумію, що у відповідь на прохання надати бойові літаки адміністрація Байдена, щоб не "збільгувати ескалацію" швидше надасть ядерну зброю. 😊 Насправді голови у цій адміністрації стараються відбутися ерзац-замінами. Це звичацно теж потрібно використати. Можливо варто просити ядерну зброю - тоді ерзац-заміною може стати авіація.
показати весь коментар
07.07.2023 10:29 Відповісти
Ні це не замість літаків. Просто касетних снарядів є досить багато. Прорив фронту не відбувся, високий розхід *********** зберігається. Ну і по піхоті саме те що треба, буде і в окопи залітати.
показати весь коментар
07.07.2023 10:42 Відповісти
Проси якомога більше, дадуть те що реально хочеш.
показати весь коментар
07.07.2023 12:32 Відповісти
О,нарешті!!!
показати весь коментар
07.07.2023 10:29 Відповісти
Зара малароси-бонєфтіки завоют
показати весь коментар
07.07.2023 10:30 Відповісти
Da ani pastaianna voiet , u nih iaica v tiskah , kak tut nipovoish ....😂
показати весь коментар
07.07.2023 11:11 Відповісти
будет опровержение вангую
показати весь коментар
07.07.2023 10:30 Відповісти
Фтарая мала роская су...а заскуліла😃
показати весь коментар
07.07.2023 10:34 Відповісти
Она что-то там вагинит!
показати весь коментар
07.07.2023 13:06 Відповісти
Українці теж схвалюють надання нам касетних *********** 👍🏼👍🏼👍🏼😕
показати весь коментар
07.07.2023 10:31 Відповісти
Написано, що досі розглядається...тому не треба поспішати.
показати весь коментар
07.07.2023 10:32 Відповісти
Ну что же, если огласит, то отлично... следующие на очереди АТАКМС
показати весь коментар
07.07.2023 10:33 Відповісти
коли ВСУ почнут ними працювати по кацапам тоді і порадіемо, а поки не мае чому
показати весь коментар
07.07.2023 10:39 Відповісти
Дякуємо.
показати весь коментар
07.07.2023 10:40 Відповісти
показати весь коментар
07.07.2023 10:48 Відповісти
Спасибо деду за кассету! Бережи Бог Америку)
показати весь коментар
07.07.2023 10:41 Відповісти
https://t.me/mysiagin/24697 Як працюють касетні **********. Відео.
показати весь коментар
07.07.2023 10:41 Відповісти
о...я якраз шукав це відео
показати весь коментар
07.07.2023 10:45 Відповісти
Прямо як BFG9000. Тільки наступаючу піхоту не підтримаєш так бо і їх посіче.
Тільки обстріл перед атакою.
показати весь коментар
07.07.2023 11:08 Відповісти
Кацапів сіктиме на локшину.
показати весь коментар
07.07.2023 12:25 Відповісти
Таких я не видел здесь, а вот выше один уже ноет, одобрил но ещё не на поле боя, такие есть, не одобрили, одобрили но не передали, передали но не использовали, использовали но плохо, использовали но поздно.
показати весь коментар
07.07.2023 10:46 Відповісти
А ві панімаєте что те касєті которіє не разарвалісь оні потом много мірніх граждан убют і пакалєчат? Зачем оно нам? Буде якось так.
показати весь коментар
07.07.2023 10:50 Відповісти
А шо лучше кассета или мина, которых свинособаки наставили миллионы? На чем лучше подорваться? А на кацапской кассете нельзя подорваться?
показати весь коментар
07.07.2023 15:12 Відповісти
Тут в гілці перший коментар потерли, тому не сприймайте серйозно мою спробу в сарказм яка втратила свій відтінок у звязку з відсутністю коментаря на який була відповідю.
показати весь коментар
07.07.2023 15:34 Відповісти
Ок.
показати весь коментар
07.07.2023 15:37 Відповісти
вже є кацапятина! Дмитро Стельмах під німецьким прапорцем,вже лякає нас магучім русскім атвєтом...
показати весь коментар
07.07.2023 10:51 Відповісти
показати весь коментар
07.07.2023 10:45 Відповісти
показати весь коментар
07.07.2023 10:46 Відповісти
показати весь коментар
07.07.2023 10:50 Відповісти
Боже благослови Америку! 🇺🇸
показати весь коментар
07.07.2023 11:06 Відповісти
Правильний вибір діду.
Ще б літаки і гелікоптери надав, було б взагалі фантастика.
Кацапи повинні відповісти за своє касетне лайно на Україну і Харків

показати весь коментар
07.07.2023 11:11 Відповісти
это очень круто для преодоления линий обороны, НО... атакамсы нужны как воздух
показати весь коментар
07.07.2023 11:16 Відповісти
показати весь коментар
07.07.2023 11:17 Відповісти
гадаю, що по війні кацапське гасло "спасібо дєду за побєду" буде актуально й на наших теренах
показати весь коментар
07.07.2023 11:30 Відповісти
Тепер орків навіть в нароссію не будуть відправляти в чорних пакетах, тільки як фарш
показати весь коментар
07.07.2023 11:46 Відповісти
каждому кацапу по кассете с кобзоном!
показати весь коментар
07.07.2023 11:58 Відповісти
Треба молитись богу що б з дїдом було все гаразд. Бо як що до влади прийде руде лайно , Україні може прийти гаплик.
показати весь коментар
07.07.2023 12:01 Відповісти
Цей дід нас усіх може пережити і загнати в могилу, як це дивно не звучить... Він не хоче щоб Україна повністю перемогла росію і звільнила всі території, головна мета максимально послабити мордор не більше, адже розвалена величезна ядерна держава, де панує анархія, це не є стратегічним інтересом США....Об'єктивно, Ви помітили що США дають нам ровно стільки зброї щоб наша армія не посипалася, чому вони не дають нам ******* літаки-винищувачі і реальні континентальні далекобійні ракети, чому не дозволяють бити вглиб кацапії? Подумайте реально, Вони змушують наших бійців іти в контрнаступ без належного прикриття з повітря, фактично як у першу світову, поспілкуйтеся будь з ким хто зараз воює, да Бутусова запитайте, якщо мені не вірите....
показати весь коментар
07.07.2023 12:56 Відповісти
так и есть.
показати весь коментар
07.07.2023 17:20 Відповісти
Щиро вдячні за прийняте рішення, боронити Україну від московської навали, треба усими силами!!
Звичайно касетні, це добре, аби щось таке проти літаків ***** та морських носіїв, які щоночі ракети на Українців пускають!!
Матемемо надію і сподівання, що знайти і на них щось!
Пильнуймо Україну від московської агентури!! Дякуємо Захисникам України та їх Сім'ям!
Слава Україні!!
показати весь коментар
07.07.2023 12:03 Відповісти
показати весь коментар
07.07.2023 12:45 Відповісти
Взагалі-то офіційно ще не підтверджено. Як би не розчаруватись
показати весь коментар
07.07.2023 12:45 Відповісти
Спасибо деду за победу!
показати весь коментар
07.07.2023 12:49 Відповісти
А що, вже перемога?
показати весь коментар
07.07.2023 12:50 Відповісти
Під цією новиною у the washington post вже повилазила прокремлядь, та почала нити... Але нічого, собака лає, а караван іде.
показати весь коментар
07.07.2023 13:02 Відповісти
А тем кацапам, кто выживете после кассеты - по хлебалу кастетом!
показати весь коментар
07.07.2023 13:08 Відповісти
Якби касетні були при захисті Бахмуту,то м'ясним штурмам було б, важко просуватись.В обороні стане легше.Краще пізно ,ніж ніколи!
показати весь коментар
07.07.2023 13:35 Відповісти
Щоб не було як із ленд-лізом.
показати весь коментар
07.07.2023 13:49 Відповісти
Тьфу-тьфу-тьфу!
показати весь коментар
07.07.2023 15:17 Відповісти
Thank You Mister President !!!
показати весь коментар
07.07.2023 15:27 Відповісти