8562 відвідувача онлайн

PepsiCo та Mars отримали в Росії рекордний прибуток

pepsi

Американські компанії Mondelez, Mars Inc. та PepsiCo Inc., які залишилися працювати в РФ попри її повномасштабне вторгнення в Україну, торік зафіксували в Росії бурхливе зростання продажів.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на Bloomberg.

Продажі Mondelez Rus', яка продає печиво Jubilee та шоколад Alpen Gold, зросли минулого року на 38% до 92 млрд рублів (1,1 млрд доларів). Виробник шоколаду Cadbury більш ніж подвоїв свій загальний прибуток у порівнянні з 2021 роком.

Минулого року на Росію припало 4% консолідованої виручки Mondelez.

Mars зафіксував торік зростання продажів на 14% до 177 млрд рублів. Прибуток зріс на 58% до 27 млрд рублів.

Виторг PepsiCo в Росії зріс на 16%, а прибуток збільшився в чотири рази, і виробник газованих напоїв заявив, що операції в Росії принесуть 5% консолідованої чистої виручки в 2022 році в порівнянні з 4% роком раніше.

Ці американські компанії не підпадають під санкції. Тож вони залишилися в РФ, але заявили, що продаватимуть лише "основні" продукти.

Топ коментарі
+9
кацапи спішать напитися колою та напхатися марсом, тому і рекордний продаж був. Щось підозрюють.
показати весь коментар
07.07.2023 12:28 Відповісти
+7
Конкуренція зменшилася....
показати весь коментар
07.07.2023 12:30 Відповісти
+5
Учитывая рекордное падение стоимости рубля, эта «прибыль» окажется большим убытком в результате. Более того, эти жлобы не смогут вывести эту «прибыль» в качестве дивидендов из русни - вот эта «прибыль» и зависнет в рублях пока не обесценится окончательно.
показати весь коментар
07.07.2023 12:36 Відповісти

Завантаження...