6622 відвідувача онлайн
4 516 18

ЗСУ продовжують наступ на Бахмутському, Мелітопольському та Бердянському напрямках, - Генштаб

війна,зсу

Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Бахмутському, Мелітопольському та Бердянському напрямках.

Про це йдеться в повідомленні Генштабу ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.

"На напрямках Новоданилівка - Широка Балка; Мала Токмачка - Новопокровка мали подекуди успіх, закріплюються на досягнутих рубежах, завдають вогневого ураження артилерією по виявлених цілях противника, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби", - зазначають в Генштабі.

Ворог чинить потужний опір, здійснює переміщення підрозділів та військ та активно застосовує резерви.

"На Бахмутському напрямку наші війська продовжують вести наступальні дії північніше та південніше міста Бахмут. Тут, на південному фланзі наступу, мали частковий успіх, закріплюються на досягнутих рубежах", - додали в Генштабі.

Топ коментарі
+3
Може я сліпа? Хтось побачив звільнені міста та села?
показати весь коментар
13.07.2023 11:47 Відповісти
+3
На превеликий жаль наш "контрнаступ" (насправді, - наступальна операція) повільно, але впевнено перетворюється в "український Верден" з численними жертвами з обох сторін та великими втратами майна і військової техніки. На жаль... Хто в цьому винний? А спитайте у головного популіста країни, який (за сумісництвом) є ще і президентом держави Україна. Це він та його "шобла" на протязі багатьох місяців лише розказували всім про "дуже скорий шалений контрнаступ і швидке звільнення наших ТОТ", "піарясь" на цьому, але ж самі лише прохали союзників про допомогу замість того, аби швидко перевести економіку країни на "військові рейки" та самим організувати виробництво в країні майже всіх видів озброєння у великих кількостях, цілком достатніх для успішного наступу! Що і спонукало московитів на швидку побудову кількох ліній оборони на напрямках вірогідного наступу ЗСУ, які зараз наші хлопці долають дуже повільно з численними втратами з нашого боку! Про що, звичайно, ви не почуєте у брехливому "телемарафоні" "зеленої" влади... До речі, в Україні з часів "совка" зберіглось ще багато підземних цехів цілих заводів, які ворог не в змозі знищити не те що "калібрами" та "іскандерами", а навіть ядерними балістичними ракетами! Що заважає купити ******* обладнання, змонтувати його у підземних цехах, знайти "спеців" (нехай їм зараз 60+ років), забезпечити їх гідною зарплатнею, а виробництво сировиною та випускати продукцію воєнного призначення для потреб оборони країни, а особливо ракет? НІЧОГО! Окрім жадібності та (можливо) бажання ******** влади ПРОГРАТИ цю війну з московією! Іншого пояснення дій влади, чому вони за 1.5 року війни так і не спромоглись організувати виробництво в країні як ракетної, так і іншої техніки та б/к я не бачу! До того ж у наших західних союзників вже є "інфа" про кілька "лярдів зелені", які ******* влада просто вкрала, які знаходяться у офшорах, а "зелені" вже думають, як ці гроші "краще відбілити". До речі, "бикування" зеленського на саміті НАТО мабуть і є тим "тригером", з допомогою якого "зє та ко" захочуть "продати" українцям "тезу" про те, що "захід нас злив, тому давайте домовлятись з рускімі, аби все не втратити". Хочу помилитись, але зараз ВСІМ Патріотам Неньки потрібно дивитись за "рухами" влади, аби НЕ дати їм Зрадити Україну!!! П.С. На кінець хочу поінформувати українців, що за каденцію ******** влади Україні НЕ СВІТИТЬ стати членом НАТО! Я не "ванга", але багато моїх прогнозів кількарічної давнини зараз вже здійснилось або здійснюються. На жаль... Так що думай ТЕ! Або як там казав "місяцесяйвий" в часи, коли тільки хотів стати президентом країни, яку зараз (по факту) "на раз" намагається ЗДАТИ козломордим?!
показати весь коментар
13.07.2023 14:05 Відповісти
+3
Іди в сраку зі своєю тишею!
показати весь коментар
13.07.2023 21:26 Відповісти

Завантаження...