4305 відвідувачів онлайн
1 133 13

Командування окупаційних військ змушує російських солдатів до підписання контрактів, - Міноборони

рф,армія,ліквідація,ліквідовані

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр оприлюднила інформацію, що командування окупаційних військ змушує російських солдатів до підписання контрактів.

Чк інформуж Цензор.НЕТ, про це вона написала у телеграмі.

Маляр зазначила: "З початку липня ц. р. у з’єднаннях і військових частинах російських окупаційних військ, які перебувають на тимчасово окупованій території України, почали примушувати мобілізованих військовослужбовців до підписання контрактів про проходження військової служби за контрактом у зс рф.

При цьому, у випадку відмови підписання контрактів командири вдаються до шантажу підлеглих та прямих погроз утримання їх на передовій без ротації.

Як заохочення щодо мобілізованих, які погодилися, застосовується звільнення від виконання службових обов’язків на 1–2 доби (т. зв. вихідні), що є доволі ефективним чинником в умовах відмови командирами надання відпусток, у т. ч. за сімейними обставинами.

Таким чином військове керівництво країни-агресора намагається створити для кремля "втішну" статистику щодо темпів набору на контрактну військову службу".

Топ коментарі
+3
А яка нашій кулі чи снаряду різниця - "чмобік" перед ними чи "контрактник"? Дохнуть однаково
показати весь коментар
14.07.2023 21:22 Відповісти
+1
вітаю біла лада вже не потрібна! тільки пельмені!!
показати весь коментар
14.07.2023 20:31 Відповісти
+1
Викусіть козломорді, в цьому Україна випередила рашку
показати весь коментар
14.07.2023 20:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
вітаю біла лада вже не потрібна! тільки пельмені!!
показати весь коментар
14.07.2023 20:31 Відповісти
Викусіть козломорді, в цьому Україна випередила рашку
показати весь коментар
14.07.2023 20:32 Відповісти
м'яса там ще вистачає
показати весь коментар
14.07.2023 20:34 Відповісти
Нам же ж так интересно,что там кацы с подкацапниками делают.
Их в Даунбасе 8 лет силой кацы удерживали, не было возможности сбежать.
показати весь коментар
14.07.2023 20:35 Відповісти
Що у нас?
показати весь коментар
14.07.2023 20:36 Відповісти
а что у тебя...?
показати весь коментар
14.07.2023 22:06 Відповісти
А потім ці контрактники сунуть міну не тим кінцем в міномет.
показати весь коментар
14.07.2023 20:36 Відповісти
А в нас в бусики заганяють і навіть без влк відправляють.І не надувайте щоки,що це захист Вітчизни.Мені взагалі не цікаво.що там в москалів.Вони ж не люди і цього достатньо.Що ви всі хочете,щоб в них було?
показати весь коментар
14.07.2023 21:02 Відповісти
Воно нам треба ?
показати весь коментар
14.07.2023 21:04 Відповісти
Найважливіша новина від заступника міністра оборони. Коли цей грібаний сором уже закінчиться ...