8614 відвідувачів онлайн

Медіагрупа Пригожина остаточно не закрита, а тролі продовжують активність, - Financial Times

пригожин

Медіагрупа "Патріот" фінансиста ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина оголосила про припинення своєї роботи після невдалого заколоту, однак остаточно її доля не вирішена, а акаунти тролів Пригожина продовжують активність в інтернеті.

Про це повідомив Financial Times, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Українську правду.

За кілька годин після маршу "Вагнера" до Москви російські спецслужби провели обшуки в штаб-квартирі медіа-імперії Пригожина та фермі тролів, які об'єднані під парасольковою компанією "Патріот".

"Патріот" оголосив у соціальних мережах про своє закриття. Але, за словами інформованих джерел, його остаточна доля ще не вирішена, пише видання.

Олександр Іонов, на якого США наклали санкції і висунули звинувачення у співпраці з Пригожиним і російськими спецслужбами з метою підриву виборів у США, заявив виданню, що "група ("Патріот") була призупинена, а не закрита, тому що на даний момент є більш нагальні справи". Він додав, що комерційних покупців може зацікавити "дуже велика патріотична аудиторія" холдингу.

При цьому керівник новинного сайту Neva News, що належить "Патріоту", Олександр Краснобаєв сказав Financial Times, що він "призупинив редакційну роботу", але сподівається її відновити.

Відповідаючи на запитання, чому на сторінках сайту в соціальних мережах з'явилося повідомлення про його закриття, Краснобаєв припустив, що це було зроблено для того, щоб "зберегти інтригу".

Ще більшої загадки додає легіон анонімних акаунтів Пригожина, які продовжують робити публікації, як і раніше.

"Заколот не перервав роботу тролів ані на секунду", - сказав один з активістів, який назвався Антиботом. Але, за його словами, поява нового власника може бути лише питанням часу.

"Ферма – це рідкісний товар... Якщо Пригожин втратить контроль над нею, вона швидко перейде до іншої структури, близької до Кремля", - вважає він.

Видання зазначає, що до 2017 року медіагрупа Пригожина охопила мільйони користувачів, створивши мережу з десятків виразно прокремлівських новинних сайтів, які писали про стиль життя, бізнес, міські новини та політику.

"Навіть після блокування протягом більшої частини минулого місяця сайти під егідою "Патріота" все ще привертають увагу понад 20 мільйонів користувачів – аудиторію, яку можна порівняти з аудиторією великих державних ЗМІ, таких як російський RT, свідчать дані LiveInternet", – йдеться в публікації.

Топ коментарі
+8
Не потрібно забувати, що саме ця група своїми агітаціями та фейками сприяла перемозі в 2019-му Хаосу (інше поганяло зедебільної шобли) в Україні
показати весь коментар
15.07.2023 21:56 Відповісти
+7
Про заступника Єрмака таваріща Татарова хто гадості пише?
показати весь коментар
15.07.2023 22:27 Відповісти
+5
План "Буратино". Проект "Зеленский". Сделано в Кремле!
https://enigma.ua/articles/plan-buratino-proekt-zelenskiy
показати весь коментар
15.07.2023 22:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не потрібно забувати, що саме ця група своїми агітаціями та фейками сприяла перемозі в 2019-му Хаосу (інше поганяло зедебільної шобли) в Україні
показати весь коментар
15.07.2023 21:56 Відповісти
План "Буратино". Проект "Зеленский". Сделано в Кремле!
https://enigma.ua/articles/plan-buratino-proekt-zelenskiy
показати весь коментар
15.07.2023 22:05 Відповісти
а може саме ця група тролів уже півтори роки намагається любими засобами дискредитувати президента України для росхитування ситуації в країні??
чи це совпадєніє??
показати весь коментар
15.07.2023 22:08 Відповісти
Про заступника Єрмака таваріща Татарова хто гадості пише?
показати весь коментар
15.07.2023 22:27 Відповісти
Це потрібно бути геть упоротим ,щоб таке написати . Вже чотири роки скандали, мільярдна корупція, повний треш влаштували в країні не тролі і не боти якісь - а саме шашличні
пі. аси в яких є ім'я та прізвище.
показати весь коментар
15.07.2023 22:31 Відповісти
я б4;я вибачаюсь, але як так сталося, що чотири роки скандалів, мільярдної корупції, повного трешу Зелених ніяк не відрізняються від потужної влади попередників?
як же так *****??
показати весь коментар
15.07.2023 22:55 Відповісти
а ти часом не член тієї групи, з одним із своїх фейків "чотири роки скандалів, мільярдної корупції, повного трешу Зелених ніяк не відрізняються від влади попередників"???

Бо, насправді - відрізняються. Кардинально. Навіть не буду пояснювати, в яку сторону. Адекватним й так зрозуміло.
показати весь коментар
16.07.2023 11:53 Відповісти
глядачам Прямого?
показати весь коментар
16.07.2023 15:49 Відповісти
І саме ця група тролів не дає президентстькому моносброду проголосувати за відновлення декларування🤣🤣🤣
показати весь коментар
15.07.2023 22:32 Відповісти

Там можеш написати про тролів, гнида зелена. Може адміністратор зразу й забанить тебе разом з недоношеними, що лайки кидають.
показати весь коментар
15.07.2023 22:37 Відповісти
Це вас за образи повинні забанити.
показати весь коментар
15.07.2023 23:04 Відповісти
Тільки разом зі всіма зебілами і кацапо-подоляцькими ботами на цьому ресурсі я згоден на бан, а так " я вам ничего не должен".
показати весь коментар
15.07.2023 23:14 Відповісти
Щось дивне ви пишете, бо за вашою логікою, десь 80% тутешньої аудиторії - "порохоботи".
показати весь коментар
15.07.2023 23:19 Відповісти
Так за вашою логікою виходить, що у кого є мізки і вони уміють ними користуватися, то вони зразу "порохоботи", а те, що звичайні люди, не залежачи від їхньої політичної позиції, можуть аналізувати інформацію і дійти до певних висновків, ви це не розглядаєте? Це можуть робити тільки якісь генії ? І 80% це замало, потрібно доводити до 100.
показати весь коментар
15.07.2023 23:36 Відповісти
Стандартні методчки типу "Тільки разом зі всіма зебілами і кацапо-подоляцькими ботами" пишуть або кацапськи боти з перекладачем, або не дуже розумні та дикі люди, яки навіть не знають, як спілкуватися з людьми.
показати весь коментар
16.07.2023 00:51 Відповісти
Оце і все на що вистачило фантазії ? А про "розхитування човна", "попередників, які в усьому винні" і "кацапське іпсо" пишуть ну дуже розумні і цивілізовані люди ? Чи "эта другое" ?
показати весь коментар
16.07.2023 01:47 Відповісти
Вони хоча б не такі дикі, та не кидають настільки токсичні та безглузді образи.
показати весь коментар
16.07.2023 01:50 Відповісти
І так, цими постійними безглуздими образами в бік саме людей (як особисто опопнентам, так і в цілому), а не політиків, ці "порохоботи" і розгойдують суспільство.
Не кажучи вже про те, що постійно тягають усяке лайно з російських джерел, якщо в цьому лайні хоч на крапельку кажуть щось погане про зеленського.
показати весь коментар
16.07.2023 01:54 Відповісти
"або не дуже розумні та дикі люди, яки навіть не знають, як спілкуватися з людьми."

А це не ваш клоун так поспілкувався з міжнародними партнерами, що вони навіть думали відхилити запрошення на саміт НАТО ?

"Вони хоча б не такі дикі, та не кидають настільки токсичні та безглузді образи."

А слово "порохоскот" придумали дикі чи дуже дикі істоти, га ?

"постійно тягають усяке лайно з російських джерел"

А про "липецкую фабрику" з яких джерел тягнули зелені скоти ?
показати весь коментар
16.07.2023 02:04 Відповісти
Кажуть у Пригожина онкологія.
показати весь коментар
15.07.2023 22:03 Відповісти
Така як у ***** і у сина осло@ба ахмата
показати весь коментар
15.07.2023 22:35 Відповісти
Який заколот. Договір між напівкровкою і чистокровним для очищення від загрози пуйлу.А життя якихось там кацапчиків для "обраних" нічого не значать. Думаю в Україні діють свої зговори між "обраними", а нам телемарафон з їхньою хуцпою.
показати весь коментар
15.07.2023 22:04 Відповісти
Звісно, що "ольгинських" не прикриють - це ж така зброя (як всередині мокшандії, так і на зовні)! Ну а українське відділення цієї ботоферми - "подоляківці" - взагалі суперзброя в цій війні!
показати весь коментар
15.07.2023 22:13 Відповісти
Прийде весна і увесь світ дізнається, що пригожинські тролі у 2019 працювали на перемогу Zeпітора
показати весь коментар
15.07.2023 22:33 Відповісти
Напевно вже половина з них сидить на зарплаті шашличного падалЬяка. Шобло скільки вже бабла вкрало,що їм і на сотні таких ботоферм вистачить.
показати весь коментар
15.07.2023 22:38 Відповісти
https://t.me/putch111/35488 Юрій Луценко: Порошенко був би кращим президентом для війни .

"
Він за пів року до війни агресивно вимагав до неї готуватися. Вимагав додаткового фінансування армії, створення бригад біля Чернігова, Сум, Миколаєва, при тому, що він не мав даних іноземної розвідки, які надавалися керівництву країни".
показати весь коментар
16.07.2023 12:08 Відповісти