14005 відвідувачів онлайн

Швеція планує виділити на відновлення України понад пів мільярда доларів до 2027 року, - міністр торгівлі Форссел

швеція

За планом шведського уряду Україна має отримати 584 млн доларів до 2027 року. Ці гроші підуть на відновлення та необхідні для євроінтеграції реформи.

Про це заявив міністр міжнародного співробітництва та зовнішньої торгівлі Швеції Юган Форссел, передає Цензор.НЕТ із посиланням на The Guardian.

"Ці кошти, які будуть розподілені між 2023 і 2027 роками, є частиною нещодавно розробленої стратегії допомоги, спеціально розробленої для України. Це найбільша й найамбітніша двостороння стратегія, коли-небудь розроблена Швецією", - розповів він.

Форссел наголосив, що ці кошти складають базу шведської допомоги Україні, але до них додадуться ще інші цільові інвестиції. 

Зазначається, що кошти спрямують на створення української інфраструктури та розбудову інституцій, таких як охорона здоров'я.Також допомогу спрямують на зміцнення безпеки та захисту прав людини та розширення доступу України до екологічно чистої енергії. 

"У перспективі ми хочемо бачити в Києві не один, а два прапори. Український і європейський", - резюмував Форссел.

Раніше міністр оборони Пол Йонсон заявляв, що Швеція спростить та прискорить постачання зброї в Україну.

Топ коментарі
+4
ЗЕленій шоблі пів мільярда не вистачить навіть на кишенькові витрати
показати весь коментар
17.07.2023 17:04 Відповісти
+2
розкрадуть
показати весь коментар
17.07.2023 17:05 Відповісти
+1
Шапіто "Студія КралВрал 95"
показати весь коментар
17.07.2023 17:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ЗЕленій шоблі пів мільярда не вистачить навіть на кишенькові витрати
показати весь коментар
17.07.2023 17:04 Відповісти
розкрадуть
показати весь коментар
17.07.2023 17:05 Відповісти
Шапіто "Студія КралВрал 95"
показати весь коментар
17.07.2023 17:12 Відповісти
А кто? Если Зе, то он будет как мин. до 2027. Если не он, а тот кто будет после него, то какая заразница) кто их украдет?
показати весь коментар
17.07.2023 17:14 Відповісти
віддавати кому? моїм дітям? твої мабуть вже за бугром?
показати весь коментар
17.07.2023 17:27 Відповісти
Він буде до 2027?
Ви баба Буданга, чи його родич?
показати весь коментар
17.07.2023 20:01 Відповісти
И не так и не этак. Деньги дают до 2027. Их украдут, а украдет кто? Тот кто будет. А будет или так или этак. Все равно украдут.
показати весь коментар
17.07.2023 20:47 Відповісти
Беріть приклад з Швеції..
показати весь коментар
17.07.2023 17:13 Відповісти
мдаааааааааа... таким темпом ми відновлюватимемось року десь до 2100. потрібні сотні мільярдів. але хто ж їх дасть банді зелених злодіїв?
показати весь коментар
17.07.2023 17:14 Відповісти
да, дійсно, сума чималенька, і є надія, що, гопники з кварталу відновлять свої статки так, що, ті хто їм дав ці гроші самі здивуються що, можна так відновити!!!!!!!!!
показати весь коментар
17.07.2023 18:00 Відповісти
Тільки разом з королівською нацгвардією. Щоб шашками крадівливі руки від'єднували.
показати весь коментар
17.07.2023 18:31 Відповісти
якщо в європі вже створили комісію по закупівлі *********** на виділені урядами країн на це гроші, то що заважає швеції створити таку ж комісію з відновлення української інфраструктури та виділяти гроші саме цій комісії?

і так кожного разу з виділенням грошей україні на будь що.

спочатку комісію з власних спеців та бухгалтерів, а потім - гроші в цю комісію.
показати весь коментар
17.07.2023 18:40 Відповісти