Зеленський ініціює скликання Ради "Україна-НАТО" з питання "зернового коридору"

Президент України Володимир Зеленський звернувся до генсека НАТО Єнса Столтенберга з пропозицією невідкладно скликати раду Україна - НАТО через безпекову кризу в Чорному морі.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це Зеленський повідомив у вечірньому зверненні.
"Обговорили з паном Столтенбергом наші кроки щодо розблокування і забезпечення сталої роботи "зернового коридору". У нашій співпраці ми перейшли на новий, вищий рівень - рівень Ради Україна - НАТО. І цей механізм може спрацювати", - сказав Зеленський.
Він зазначив, що звернувся до Столтенберга з пропозицією невідкладно скликати таку Раду для відповідних кризових консультацій. Зеленський наголосив, що зустріч відбудеться вже найближчими днями.
Про розмову зі Столтенбергом Володимир Зеленський написав і у телеграмі.
Зазначається, що Зеленський і Столтенберг обговорили реалізацію домовленостей, досягнутих під час Вільнюського саміту Альянсу, а також подальші дії щодо інтеграції України до НАТО.
"Поділилися оцінками нинішньої ситуації в Чорному морі та ризиків, які вона створює для глобальної продовольчої безпеки", - зазначив лідер України.
Він також додав, що під час розмови вони визначили першочергові та майбутні кроки, необхідні для розблокування та сталого функціонування чорноморського "зернового коридору".
Кому потрібно - нехай купляє в Україні. Забезпечує перевезення. охорону, та що хоче.
Що за кіпіш?
Якщо Путін потоне хоча б одне турецьке судно, то російській базі в Тартусі кінець. Туди не зайде жодне російське судно з припасами, хіба що з Балтики.