10819 відвідувачів онлайн
11 547 81

Обміління Дніпра в районі Дніпрогесу стало критичним для роботи станції, - "Укргідроенерго"

дніпрогес

Про це розповів генеральний директор Ігор Сирота в інтервʼю Forbes, передає Цензор.НЕТ. 

"Середній рівень нижнього б’єфу біля греблі Дніпровської ГЕС становить 12,05 м. Для повноцінної роботи Дніпровської гідроелектростанції рівень води має становити мінімум 12-12,5 м", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що до проходження опалювального сезону "Укргідроенерго" разом з проєктним інститутом сподіваються знайти рішення, щоб станція могла працювати на повну потужність і забезпечувати енергосистему балансуючими потужностями.

Топ коментарі
+22
Підвищення тарифів у два-три рази врятує ситуацію.
показати весь коментар
24.07.2023 16:10 Відповісти
+13
Дніпрогес будували, коли ще не було КГЕС. Переживе
показати весь коментар
24.07.2023 16:09 Відповісти
+5
до проходження опалювального сезону дощі та зменшення відбору на поливи зроблять свою справу природнім шляхом...
показати весь коментар
24.07.2023 16:09 Відповісти

Завантаження...