Обміління Дніпра в районі Дніпрогесу стало критичним для роботи станції, - "Укргідроенерго"

Про це розповів генеральний директор Ігор Сирота в інтервʼю Forbes, передає Цензор.НЕТ.
"Середній рівень нижнього б’єфу біля греблі Дніпровської ГЕС становить 12,05 м. Для повноцінної роботи Дніпровської гідроелектростанції рівень води має становити мінімум 12-12,5 м", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що до проходження опалювального сезону "Укргідроенерго" разом з проєктним інститутом сподіваються знайти рішення, щоб станція могла працювати на повну потужність і забезпечувати енергосистему балансуючими потужностями.
Топ коментарі
+22 Vladislav Tepes
показати весь коментар
24.07.2023 16:10 Відповісти Посилання +13 Михайло Сергієнко #551872
показати весь коментар
24.07.2023 16:09 Відповісти Посилання +5 piligrim
показати весь коментар
24.07.2023 16:09 Відповісти Посилання