Мінування Запорізької АЕС створює небезпеку для цілого регіону, - Держдеп

Про це заявив заступник речника Держдепартаменту США Ведант Пател, передає Цензор.НЕТ, із посиланням на Укрінформ.
"Подібна насильницька й нестабільна діяльність у безпосередній близькості від атомної електростанції, а в цьому випадку - на (території – ред.) АЕС, є надзвичайно небезпечною", - сказав представник зовнішньополітичного відомства США.
Таким чином він прокоментував питання про позицію Сполучених Штатів у зв’язку з інформацією МАГАТЕ про виявлення мін на території Запорізької АЕС.
Пател наголосив, що це створює пряму небезпеку в регіоні. "Через це ми продовжуємо закликати припинити такі дії в безпосередній близькості від АЕС", - заявив представник Держдепу.