5153 відвідувача онлайн

Майже 90% підстанцій, які пошкодили росіяни, вдалося відновити, - Кудрицький

енергетика,електроенергія

56 трансформаторних підстанцій, які були пошкоджені внаслідок російських обстрілів, вдалося відновити. Ще 7 – в роботі.

Про це голова правління компанії Володимир Кудрицький заявив на Конгресі місцевих та регіональних влад, інформує Цензор.НЕТ із посиланням Укрінформ.

"Якщо говорити про статус відновлення підстанцій, основний елемент – це трансформатори, 56 одиниць відновлені. Нам залишилось 7 до початку опалювального сезону", - йдеться в повідомленні.

За його словами, це дасть можливість в кожному регіоні не просто покрити мережу споживання електроенергії, а й досягти "золотого стандарту", коли споживачі не помітять жодних відключень у мережі повітряних ліній передачі електроенергії.

"На цьому ми зупинятись не збираємось. Адже ми розуміємо, що будуть атаки. Відповідно ще 20 одиниць трансформаторного обладнання має бути встановлено до кінця року як запас міцності", - додав Кудрицький.

Водночас він зауважив, що серед основних ризиків в енергосистемі залишаються загроза обстрілів та недостатня генерація електроенергії.

"Нам потрібні будуть всі енергоблоки, які є в системі. Навіть ті старі електростанції, які не використовувались минулих періодів, нам потрібні будуть в роботі цієї зими", - переконаний Кудрицький.

Він зауважив, що від початку війни 250 ракет і дронів влучили й спричинили пошкодження багатьох підстанцій.

"Ми очікуємо, що підстанції, як наші, так і при електростанціях, будуть атаковані шахедами, а машинні зали, де відбувається генерація електроенергії, швидше за все будуть атаковані ракетами", - зазначив Кудрицький.

Топ коментарі
+5
Реально смішно читати "холівари" між прихильниками доступності інформації від влади і параноїками, які вважають, що орки для наведення ракет по енергосистемі беруть інфу з відкритих джерел. Більше половини нашої енергосистеми належить проросійському олігарху ахметці , міністр енергетики його ставленик та орки краще за нашу владу знають стан української енергосистеми та куди треба бити.
показати весь коментар
31.07.2023 11:43 Відповісти
+2
Відновили? Свинособакам можна вже гатити? От підари зелені,нічого від них не приховаєш..
показати весь коментар
31.07.2023 11:05 Відповісти
+2
Я тоже угараю с этих срачей)) Написали общую фразу - отремонтировали 56 подстанций - вопрос - где речь про координаты? ГШ РФ знает про наши подстанции больше, чем 99% читателей этого форума - после обстрелов они сами выкладывали карту Украины с энергообъектами и куда попало/не попало
показати весь коментар
31.07.2023 11:57 Відповісти

Завантаження...