7868 відвідувачів онлайн
14 510 19

Серпень може бути найскладнішим для енергосистеми України, - "Укренерго"

енергетика,електроенергія,електрика

Через подальше виведення у ремонти деяких енергоблоків прогнозується, що серпень буде найбільш складним для енергосистеми України.

Про це повідомляє НЕК "Укренерго", передає Цензор.НЕТ.

"Серпень прогнозується найбільш складним для енергосистеми через подальше виведення у ремонти деяких енергоблоків. Це суттєво зменшить доступний обсяг потужностей для покриття споживання. Компенсувати їх можна буде частково через імпорт електроенергії з Європи, а також економне використання електроенергії споживачами. Наразі обмеження споживання не прогнозується", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+8
Міністр енергетики Герман Галущенко визнав, що в Україні існує дефіцит електроенергії в 1,7 ГВт. Але він продовжує замовчувати факт, що головною причиною цього є відсутність можливості заміни ТВЕЛів так як бюджеті не передбачені видатки на дане питання і закупівля не проводилась. (див. пов. ‎03.‎06.‎2023 07.‎07.‎2023 ). Загальний стан заповнення вугіллям ТЕЦ складає 12 %. Дії профільного міністерства і уряду Шмигаля в цьому питанні - добре продуманий акт економічного і технічного саботажу.
показати весь коментар
31.07.2023 12:43 Відповісти
+6
В червні казали, що найскладнішим буде липень через ремонти та пік використання кондиціонерів, а зараз вже серпень буде найскладнішим вже просто через ремонти. Скажіть який ідіот буде починати ремонт нових об"єктів не відремонтувавши попередні ? І всі ці заяви про дефіцит звучать на фоні новини відновлення експорту . А тим часом відключення вже фактично відбуваються під виглядом аварій на лінії або проведенням планових робіт, по кілька годин в день в різних населених пунктах.
показати весь коментар
31.07.2023 12:56 Відповісти
+6
А потім найскладнішим буде вересень. А потім - жовтень. І так далі, що не місяць - то "найскладніший". Але не зважаючи на "дефіцит", ми будемо експортувати електроенергію в європу.

От мені ну дуже цікаво. З країни виїхало по різним оцінкам десь в районі 10 мільйонів людей. Величезна кількість промислових об'єктів зі сходу та півдня України більше не споживають електроенергію. От питаннячко: а яким це дивним чином нам всього вистачало з головою до війни? А зараз, враховуючи втрату як мінімум третини споживачів, "раптом" стало не вистачати на нагрів бойлером води, електроплити та кондиціонування звичайних людей - хоча всі знають, що основний споживач електроенергії в Україні це старі енергонеефективні підприємства олігархату?
показати весь коментар
31.07.2023 13:06 Відповісти

Завантаження...