3945 відвідувачів онлайн
35 264 137

Безпілотники знову атакували Москву, один з них влучив в будівлю "Москва-Сіті"

москва

Кілька безпілотників вночі атакували російську столицю. Один з них впав на будівлю "Москва-Сіті", як і 30 липня.

Про це повідомив мер російської столиці Сергій Собянін, інформує Цензор.НЕТ.

"Кілька безпілотників при спробі прольоту до Москви було збито засобами ППО. Один долетів до тієї ж вежі в "Сіті", що й минулого разу. Пошкоджено фасад на рівні 21-го поверху. Екстрені служби працюють на місці події", -  йдеться в повідомленні.

За даними МО РФ, два безпілотники були знищені засобами ППО в Одинцовському та Нарофомінському районах. Ще один - був "придушений засобами радіоелектронної боротьби та зазнав аварії на території "Москви-Сіті".

Нагадаємо, 30 липня вночі 30 липня Москву атакували трьома БпЛА, постраждала одна особа. У російському міноборони повідомили, що один безпілотник знищено в повітрі над Одинцовським районом Московської області, два інших – подавлено засобами РЕБ, вони впали на території "Москва-Сіті".

Топ коментарі
+67
Это не наивность.
Наивность это черта характера присущая маленьким детям и слабоумным, то есть существам доверчивым, безобидным и беззащитным.
А она(точнее, ОНИ все) не наивные, они моральные инвалиды, нравственные уроды, выродки человеческого рода, лишенные малейшей эмпатии.
То есть, когда в соседней стране твои солдаты разрушают города, убивают десятками и сотнями тысяч, это хорошо и правильно - Так держать, ребята! А вот если по тебе прилетает, то сразу руки заламывает и вопрос к Небу - А нас то за чьто...?
показати весь коментар
01.08.2023 07:18 Відповісти
+58
За чьто они нас...???
показати весь коментар
01.08.2023 06:42 Відповісти
+39
Хачеобразный на видео надеется что этого больше повторяться не будет. Какой наивный овцей@б.
показати весь коментар
01.08.2023 06:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Кацапи можуть і самі бити по незначних цілях для оправдання своїх звірств.Якось все слабенько
показати весь коментар
01.08.2023 08:40 Відповісти
...«Москви-Сіті» в IQ кварталі... У кацапів навіть будівельні квартали мають IQ, а в самих кацапів того немає.
показати весь коментар
01.08.2023 08:42 Відповісти
показати весь коментар
01.08.2023 08:43 Відповісти
Ой понад горою та й орел летить,
А у "москва-сіті" та й вогонь горить...
показати весь коментар
01.08.2023 22:27 Відповісти
придурку з першого відео, який надєєцца, что ето больше нє павтаріцца: повториться обов'язково і по наростаючій. І врешті-решт врубає конкретно !

Щоб ваша кончена мацква щезла назавжди !

Мені здається, що наші придумали щось. І ці ніби "комарині укуси" (як тут сердяться) - частина більшої гри.
показати весь коментар
01.08.2023 09:33 Відповісти
показати весь коментар
07.08.2023 16:51 Відповісти
Коли вже дрони почнуть споряджати тротиловою вибухівкою, а не пітардами?
показати весь коментар
01.08.2023 09:33 Відповісти
От цікаво, з якого ресурса йдуть ті, хто як один пише "поцарапали вікна". Хто їм вкладає це в мізки?
показати весь коментар
01.08.2023 09:37 Відповісти
А як це назвати? "Тотальне знищення москоу сіті"?
показати весь коментар
01.08.2023 10:21 Відповісти
Пофіг як це називати - але коли десяток людей під всіма новинами про москва-сіті пише однакове словосполучення "поцарапать окна" (при чому це не якийсь сталий вираз - тобто, поза темою москва-сіті ніхто ніколи так не казав), то наводить на думки, що їм в мізки це закладено.
Тобто, подивилися якусь, до приклада, латиніну, яка саме так сказала, сподобався кучерявий вислів, і побігли на цензор, у твітор і так далі, коментувати тими же чужими словами.

От як то кажуть, на ловца і звір біжить. Яку аналітику ви дивилися про цю атаку, після чого ви написали оцей ваш "який сенс царапати скло в москоу сіті"?
показати весь коментар
01.08.2023 10:27 Відповісти
Esli oni ne troli, to mnogim prosto hočetca čtobi nanasilsa takoi ze vred kak Ukraine, i poetomu besitca čto netu roSSie mnogo vonjučih trupov roSSijskih nacisto-fašistov...
показати весь коментар
01.08.2023 10:40 Відповісти
Не повірите це було перше що прийшло на думку коли побачив новину, "царапати скло" хоча правильно звісно сказати подряпати скло, просто значить що ефект від атаки був мінімальним. Нажаль. Чесно кажучи не бачив щоб хтось ще так писав
показати весь коментар
01.08.2023 11:04 Відповісти
Ви точно помітили кремлівських тролів і місцевих корисних ідіотів на зарплаті політтехнологів.
показати весь коментар
01.08.2023 13:37 Відповісти
"побиті вікна"
показати весь коментар
01.08.2023 11:29 Відповісти
Цю "героїчну" вежу треба зарахувати до лав кацапської ППО - вже другий безпілотник знищила.
показати весь коментар
01.08.2023 10:07 Відповісти
Лучше бы крымский мост обрушили....
показати весь коментар
01.08.2023 10:52 Відповісти
хєрня це, а не удар
показати весь коментар
01.08.2023 11:23 Відповісти
У порівнянні з теперішніми московитами, які вдершись в чужу країну натворили безліч злочинів,
анекдотичний поручик Ржевський з пропозицією: «гаспада, а нє насрать лі нам в рояль?» просто зразковий інтелігент.
показати весь коментар
01.08.2023 11:46 Відповісти
а што более интересных обьектов нет там где лапотное пво отсутствует, господа всушники?
А не вжарить ли по газонефтехранам? Опять же торфяники московские что то не горели еще.
показати весь коментар
01.08.2023 12:40 Відповісти
Моша пам*ятає.як новоявлене ( ГЕБЕШНЕ ) ракло -- мокло.закликало : " МОЧИТЬ В САРТИРЕ!"-- повстанців- Ічкерії... Та іще й НЕ таке витворяло. задля захоплення влади у ДЕРЖИМОРДІЇ !!! Згадаймо : підступні витівки його агентяр з підривом 2(двох ) 9-ти поверхівок на окраїні москви... І рашистська П*ЯНЬ/ в мить / заковтнула цю інсценуацію.обравши " захисничка" своїм ВОЖДЕМ ! Аналогічна ситуація і тепер : узрівши. що світова спільнота веде грошовий облік руйнйвань в Україні ( арештовуються кошти раші в банках Світу на користь нашої відбудови...) воно .мерзенне. вирішило провести . чергову . спецоперацію: " Взаимопогашение !!! " Мовляв : ми теж постраждали від нападок України !!!
P.S. Якщо Ви думаєте . що це наші .так затято .-- запускають комариків. вибиваючи шкло у MOS- SITI-- той глибоко помиляється...
Навпаки: срулята наші .сьогодні.-- зациклені на хліб--ГЕШЕФТІ ... всіляко роблять тиші. щоб навіть НЕ чувся шкрябіт миші у трюмах зернових...що пруть зерно з безталанної Вкраїни ... ( А за будь . який спротив на Ч /морі і подумать зась...)
показати весь коментар
01.08.2023 12:43 Відповісти
надо РАКЕТАМИ пи...чить, а не камнями в акошки кидать. А чтобы сделать ракеты в УКРАИНЕ НУЖНА НАЦИОНАЛЬНО-ОРИЕНТИРОВАННАЯ ЭЛИТА, которая ИНТЕРЕСЫ ГОСУДАРСТВА СТАВИТ ВЫШЕ ЛИЧНОЙ НАЖИВЫ, а с этим большая проблема. представить себе, что та двуногая обезьянка , которая выкидывала за забор гроши, взятые в виде взятки, будет развивать в Украине РАКЕТОСТРОЕНИЕ, я не могу, не хватает фантазии.
показати весь коментар
01.08.2023 13:06 Відповісти
Даремна трата коштів. Як це допоможе фронту?
показати весь коментар
01.08.2023 15:16 Відповісти
Психологічний вплив, не треба недооцінювати.
показати весь коментар
01.08.2023 15:34 Відповісти
++++++++++++

Війна має прийти до кацапів додому. Щоб не у лелювізорі чи інтернеті, а за вікном раптом як гримне! І ще раз! І ще! Кацап: "Ой матушка-заступница, кажись прилёт! Ой, страсти-то какие! Да кады уже ентот чёрт плешивай капитуляцию-та подпишеть?! Нас же ж хохлы поубивають тута!!!"
показати весь коментар
01.08.2023 22:35 Відповісти
Ну й що? Ну трошки пошкодив БПЛА порожню офісну будівлю, трошки пошкодив колишній склад жіночих трусів,що це дає? Це рівнозначні удари рашинським ударам по будинках,військових частинах,заводах,з десятками і сотнями жертв? Друзі,мені здається нас хтось розводить,як маленьких дітей....
показати весь коментар
01.08.2023 15:35 Відповісти
масква па ком званят тваи калакала -- масква пачем тваи златые купала --- БОМ-БОМ-БОМ
показати весь коментар
01.08.2023 16:18 Відповісти
Порівняно з тими ударами, які рашисти наносять -то це взагалі ніщо!
Потрібно вже нарешті добре вїб....и, щоб вони понімали з ким мають справу
показати весь коментар
01.08.2023 16:40 Відповісти
Взагалі то партнери наші проти цього, саме, "щоб вони понімали з ким мають справу"
Бо бояться ядерного удару у відповідь.
показати весь коментар
01.08.2023 19:18 Відповісти
Дуже гарно, але мало.
показати весь коментар
01.08.2023 19:31 Відповісти
показати весь коментар
01.08.2023 22:15 Відповісти
показати весь коментар
01.08.2023 23:49 Відповісти
Треба ще один акт.
показати весь коментар
02.08.2023 00:20 Відповісти
Сторінка 2 з 2