Безпілотники знову атакували Москву, один з них влучив в будівлю "Москва-Сіті"

Про це повідомив мер російської столиці Сергій Собянін, інформує Цензор.НЕТ.
"Кілька безпілотників при спробі прольоту до Москви було збито засобами ППО. Один долетів до тієї ж вежі в "Сіті", що й минулого разу. Пошкоджено фасад на рівні 21-го поверху. Екстрені служби працюють на місці події", - йдеться в повідомленні.
За даними МО РФ, два безпілотники були знищені засобами ППО в Одинцовському та Нарофомінському районах. Ще один - був "придушений засобами радіоелектронної боротьби та зазнав аварії на території "Москви-Сіті".
Нагадаємо, 30 липня вночі 30 липня Москву атакували трьома БпЛА, постраждала одна особа. У російському міноборони повідомили, що один безпілотник знищено в повітрі над Одинцовським районом Московської області, два інших – подавлено засобами РЕБ, вони впали на території "Москва-Сіті".
Наивность это черта характера присущая маленьким детям и слабоумным, то есть существам доверчивым, безобидным и беззащитным.
А она(точнее, ОНИ все) не наивные, они моральные инвалиды, нравственные уроды, выродки человеческого рода, лишенные малейшей эмпатии.
То есть, когда в соседней стране твои солдаты разрушают города, убивают десятками и сотнями тысяч, это хорошо и правильно - Так держать, ребята! А вот если по тебе прилетает, то сразу руки заламывает и вопрос к Небу - А нас то за чьто...?