8885 відвідувачів онлайн
5 781 83

Трампу висунули звинувачення через спробу скасувати результати президентських виборів. Йому загрожує до 20 років за ґратами

дональд,трамп

Колишньому президенту США Дональду Трампу висунули офіційне обвинувачення у спробі обманом скасувати результати президентських виборів 2020 року. Це найсерйозніше із трьох його кримінальних обвинувачень. Трампу загрожує до 20 років ув’язнення.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на BBC News Україна.

Звинувачення висунуті за чотирма пунктами:

  1. Змова з метою обману Сполучених Штатів;
  2. Змова з метою перешкоджання офіційним процедурам;
  3. Перешкоджання та спроба перешкоджання офіційним процедурам;
  4. Змова з порушення прав громадян.

Покарання за двома з цих пунктів може сягнути до 20 років ув’язнення.

В тексті обвинувачення йдеться, що Дональд Трамп мав твердий намір залишитися при владі після виборів 2020 року і "поширював брехню", заявляючи, що він їх виграв.

"Ці заяви були хибними, і обвинувачений знав, що вони хибні", - зазначено в документі.

Спецпрокурор Джек Сміт заявив журналістам, що штурм Капітолія прихильниками Трампа 6 січня 2021 року був спровокований "брехнею обвинуваченого, мета якого полягала у підриві основ функціонування влади в Сполучених Штатах".

Команда Трампа заявила, що обвинувачення є спробою втрутитися в президентські вибори 2024 року. Вона називає кримінальну справу проти Трампа "полюванням на відьом" та твердить, що це нагадує про нацистську Німеччину.

Трамп за кілька хвилин до оголошення про нове обвинувачення написав у соцмережі таке: "Я чув, божевільний Джек Сміт (спецпрокурор. - Ред.), щоб втрутитися у президентські вибори 2024 року, висуває чергове фальшиве обвинувачення на адресу вашого улюбленого Президента, мене".

За останніми опитуваннями у США, підтримка Трампа та Байдена на майбутніх виборах майже однакова - по близько 43%.

Топ коментарі
+21
А славненько було б якби прикрили!
показати весь коментар
02.08.2023 09:58 Відповісти
+15
Було би добре. А то захотів захопити владу як ***** на росії.
Якби Трамп був президентом США , то нас давно би пошматували. Україна напевно лишись би у межах кількох західних областей.
показати весь коментар
02.08.2023 10:02 Відповісти
+13
Етой твари кремлевской нужно Гос. измену впаять. Весь мир видел как он штурмовал Капитолий с росийскими диверсантами.
показати весь коментар
02.08.2023 10:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Або другий президентський термін.
Лайно завжди має перевагу над не-лайном, тому що використовує брудні, а отже дієві методи боротьби.
показати весь коментар
02.08.2023 09:54 Відповісти
Це не рашка.
показати весь коментар
02.08.2023 10:19 Відповісти
А славненько було б якби прикрили!
показати весь коментар
02.08.2023 09:58 Відповісти
Піднімав би мило в тюремному душі для дебелого афроамериканця Джо )))
показати весь коментар
02.08.2023 10:37 Відповісти
***** но амэриканское...
показати весь коментар
02.08.2023 11:51 Відповісти
Було б вері-вері гуд)
показати весь коментар
02.08.2023 09:58 Відповісти
Через 20 років з чистою совістю і довідкою зможе балотуватись знову.
показати весь коментар
02.08.2023 09:59 Відповісти
Це в Україні так. Зека вибрали.
показати весь коментар
02.08.2023 10:20 Відповісти
Штати не Україна (і навпаки). Там якщо якісь сили й захотять обирати такого зека, то він скорше піде ще на одну ходку у тюрму, а ніж в президентське крісло.
показати весь коментар
02.08.2023 10:26 Відповісти
Почитайте хоть чуть-чуть о выборах в США. Трамп имеет право баллотироваться в Президенты даже уже сидя в тюрьме.
показати весь коментар
02.08.2023 10:31 Відповісти
Ви не зрозуміли написаного. Я не про законодавство. Я про імідж влади.
показати весь коментар
02.08.2023 10:34 Відповісти
А, тогда извините, не правильно понял.
показати весь коментар
02.08.2023 10:52 Відповісти
Та ну нах -- а 8 иого адвокатів скажуть шо це бред сивоі кобили і будуть судитися до скінчення Світу
показати весь коментар
02.08.2023 10:01 Відповісти
Було би добре. А то захотів захопити владу як ***** на росії.
Якби Трамп був президентом США , то нас давно би пошматували. Україна напевно лишись би у межах кількох західних областей.
показати весь коментар
02.08.2023 10:02 Відповісти
Але шанси у нього особисто проти Байдена дуже великі.
Якщо переможе , то відразу себе амністує.
показати весь коментар
02.08.2023 11:17 Відповісти
А в них там у тюрмі стрижуть налисо?
показати весь коментар
02.08.2023 10:03 Відповісти
З його грошима там буде і манікюр , та педікюр.
показати весь коментар
02.08.2023 11:18 Відповісти
Ключове слово - "там"
показати весь коментар
02.08.2023 11:19 Відповісти
показати весь коментар
02.08.2023 13:57 Відповісти
Трамп є банкрот, а 'відпедікюрити' його там стане черга волонтерів.
показати весь коментар
02.08.2023 21:16 Відповісти
наслідки сміттєвого тв... щось в світі коїться... величезна країна... два кандидати - ну дуже немолодий та неприродньо клоунливий... невже більше нікого немає у провідних партій?... про нас стидливо промовчу... карлсон ще з тієї ж плеяди...
показати весь коментар
02.08.2023 10:05 Відповісти
Це питання до америкацьких виборців. Ось у нас в 2019 боло більше 30 кандидатів. Так от там на початку компаниї теж багато, а потім 2
показати весь коментар
02.08.2023 10:13 Відповісти
У США така кількість лише до внутрішньо партійних виборів, тобто плебесцитів, а безпосередньо на вибори президента від демократів та республіканців виходить лише по одному кандидату (інша справа що завжди у парі з можливим майбутнім держсекретарем). Інші партії через незначну кількість їх прихильників можливо не враховувати!!!
показати весь коментар
02.08.2023 10:21 Відповісти
Так виходить яле до виходу кандидатів багато. До тогож, крім партійних висуванців є безліч безпартійних, але до перегонів доходять рідко, зазвичай мільярдери, які здатні фінансувати перегони
показати весь коментар
02.08.2023 10:32 Відповісти
"може сягнути до 20 років ув'язнення. "
Може сягнути, а може не сягнути... Здається, що міль'ярди, як завжди, зроблять свою справу і він не те що 20 років, він ані дня не відсидить.
показати весь коментар
02.08.2023 10:05 Відповісти
Це по цьому звинуваченню, а по секретних документах що він залишив собі та надавав до них доступ своїм друзям термін ув'язнення сягає ДОВІЧНОГО!!!
показати весь коментар
02.08.2023 10:17 Відповісти
Та нехай би сів. Тупий впертий мудак, ще й нарцис. В цьому нічого, звісно, злочинного нема, але тільки до того часу як таке чудо стає президентом США і починає чудити.
показати весь коментар
02.08.2023 10:40 Відповісти
зараз його рейтинг сягне небес, а потім, коли стане президентом, навіть якщо буде винесено вирок, ніхто його не посадить, й буде в Америці президент - карний злочинець, як у нас яник колись...
показати весь коментар
02.08.2023 10:05 Відповісти
американсяка вата виявилась тупішою навіть за російську Маючи в США демократичні вибори, вільний інтернет та засоби масової інфррмаціями, незалежні суди, вата сформувалась в секту віруючих в спасителя Трампа
показати весь коментар
02.08.2023 10:24 Відповісти
Я б сказав інакше. Надто багато людей у всьому світі завдяки багатьом ТБ шоу, псевдонауковим фільмам, блогерам та наявним сектам переконані у наявності теорії "великого зговору" та "таємного всесвітнього уряду", а популісти, такі як Трамп та Зеленський, )(уйло (він же путін) і Лукашенко (він же бульбафюрер), Гітлер та Муссоліні цим користувались та користуються. Тому коли вони розповідають свої байки "мудрий нарід" тієї чи іншої держави легко вірить лише НА СЛОВО, як вірить у подібне по вище мною згаданому вже за звичкою, як "само собою зрозуміле"! Тож ця передвиборча брехня легко пророщується у головах які були розпушені здавалося б просто "кумедними" та "цікавими", "безневинними" казками що призводить вже до РЕАЛЬНИХ та ЖАХЛИВИХ наслідків. Отак з першого погляду непов'язані речі роблять з людей слухняне стадо яке тягнеться не до розумних висловлювань, а до тих які яскравіші, емоційніші, багатообіцяючі, хоч у реальності і безглузді!!!
показати весь коментар
02.08.2023 11:06 Відповісти
немаєв нього такого рейтингу і близько. збита качка. інфа зі США.
показати весь коментар
02.08.2023 10:36 Відповісти
Це навряд - Трам старий,
та й занадто токсичний.

В республіканців є exVP Пенс.

Влаштує всіх (навіть, демократів).
показати весь коментар
02.08.2023 21:25 Відповісти
Поп Гапон
показати весь коментар
02.08.2023 10:06 Відповісти
Етой твари кремлевской нужно Гос. измену впаять. Весь мир видел как он штурмовал Капитолий с росийскими диверсантами.
показати весь коментар
02.08.2023 10:07 Відповісти
У США, як до речі і в Україні, буває дуже тяжко довести у суді саме навмисність дій по зраді держави, бо завжди адвокат зможе довести що злого наміру не було, а були "помилки" котрі призвели до негативу, а "помилки" зрадою визнавати не будуть, тож саме із таким формулюванням краще прокурорам до суду не йти, бо саме по цій статті виправдають і злочинець уникне покарання!!!
показати весь коментар
02.08.2023 10:11 Відповісти
Кількість звинувачень у бік Трампа така велика, що можливим було б бачити у цьому політичне переслідування, АЛЕ усі ми бачили наочно що і як він публічно робив і до чого це призводило, тому у обгрунтованості цих звинувачень я сумніву не маю, як і до иайбутніх звинувачень на адресу Зеленського та його поплічників, бо ми на власній шкурі відчули наслідки для України та її громадян від злочинних дій ********* керівництва України!!!
показати весь коментар
02.08.2023 10:07 Відповісти
До чого приводить Пу своїх поплічників-до буцегарні!
показати весь коментар
02.08.2023 10:08 Відповісти
"Улюблений президент?" 🤔 Десь я вже таке чув!
показати весь коментар
02.08.2023 10:11 Відповісти
Там де й "найвеличніший", з вуст Мендель, ще тої дурепи на високій посаді!!!
показати весь коментар
02.08.2023 10:14 Відповісти
Його,мабуть,***** покусало.....
.
показати весь коментар
02.08.2023 10:13 Відповісти
Це зветься використання адмінресурсу в особистих інтересах. Байдену полум'яний привіт від Яника.
показати весь коментар
02.08.2023 10:16 Відповісти
Ось приклад як сектант керується не фактами та реальністю, а тезами проповідника Трампа
показати весь коментар
02.08.2023 10:26 Відповісти
А кажучи про "ЦЕ" що мається на увазі?! Бо у США теж категорично заборонено використання адмінресурсу, під час виборів, і ЄДИНИЙ хто у цьому був поміченим, то був саме Трамп, і тому привіт саме йому й передавайте! Навіть партійні кошти на вибори надані від спонсорів Трамп примудрився використати у ВЛАСНИХ інтересах, для хабаря повії аби та нічого поганого про нього не розповіла. Тож не тому "Yuriy Kundin" привітання шлете!!!
показати весь коментар
02.08.2023 10:27 Відповісти
Це зветься неадекватна, хвора істота, якій не можна довіряти посаду президента США.

Трамп:
"щоб втрутитися у президентські вибори 2024 року, висуває чергове фальшиве обвинувачення на адресу вашого улюбленого Президента, мене".

Джерело:
показати весь коментар
02.08.2023 10:34 Відповісти
Занадто близько до виборів, думаю не посадять, щоб:

- не дарувати трампу аргумент "політичне переслідування" (типу саджають конкурента);
- не провокувати стрибок рейтингу чи непердбачувані наслідки.

p.s. Бояться злити трампа, бо буде внутрішня ескалація. Зберігають йому обличчя)
показати весь коментар
02.08.2023 10:16 Відповісти
Було б добре якби Трамп потрапив би за грати бо він проросійський
Він казав щоб зупинити війну то Україні доведеться віддати території РФ
Тому звісно Трамп це він зашкодить не тільки Україні але й США бо буде просувати проросійські ідеї
Але якщо потрапить до в'язниці на 20 років він з неї і не вийде бо вже старий там і помре
показати весь коментар
02.08.2023 10:23 Відповісти
США не буде просувати проросійські ідеї.
показати весь коментар
02.08.2023 10:25 Відповісти
Тобто те, що Трамп ВЖЕ ПРОСУВАВ ПРОРОССІЙСЬКІ ідеї під час свого правління Ви "Юрій Гросарчук" примудрились "не помітити"?! У Вас проблеми із зором, чи слухом, чи з пам'яттю???!!!
показати весь коментар
02.08.2023 10:30 Відповісти
Скоріше з совістью або грошима
показати весь коментар
02.08.2023 10:41 Відповісти
Трамп - так. Я говорю про США загалом.
показати весь коментар
02.08.2023 18:55 Відповісти
Наразі Трамп не має судимості, він лише перебуває під слідством, але навіть якщо його засудять, він зможе балотуватися у президенти. Справа в тому, що при висуванні своєї кандидатури на вибори в США немає обмежень, пов'язаних із перебуванням під слідством або у в'язниці. Більше того, прецеденти, коли політики, які перебувають у в'язниці, балотувалися, в країні вже бували.
показати весь коментар
02.08.2023 10:24 Відповісти
Але й висування кандидатів на вибори ще не відбулось, бо жодна з партій ще не обрали єдиного кандидата від них!!! Попереду спочатку плебесцити, а вже потім висування кандидатів, і тому ВЕЛИКЕ питання, чи дозволить собі партія обрати кандидатуру яка може бути визнана злочинцем?!
показати весь коментар
02.08.2023 10:34 Відповісти
Цікаво, цікаво.
показати весь коментар
02.08.2023 10:24 Відповісти
trump is trumped-up dumb - політичний труп
показати весь коментар
02.08.2023 10:26 Відповісти
А от тепер інтрига скажена...!
Ситуація явно неоднозначна...50/50...
Або сяде або оберуть вдруге...
показати весь коментар
02.08.2023 10:30 Відповісти
Може відбутися і не те, і не інше, бо Трамп ще не є єдиним кандидатом від республіканців, а увага до нього як до ЙМОВІРНО кандидата, котрий вже був президентом США та мав велику підтримку серед американців, але нічого ще не вирішено!
показати весь коментар
02.08.2023 10:36 Відповісти
А по справі США будуть проходити ті, що йому тут допомагали порушити справу проти конкурента і будуть звинувачувати прокурора на 100% свого і того, хто це обіцяв і навіть робив? Якщо так, то після виборів Боневтік отримає санкції від США, бо коли він у керма, то цього робити не будуть.
показати весь коментар
02.08.2023 10:32 Відповісти
Якби хотіли зараз призначити якісь санкції до Зеленського, то зробили би це невдовзі після обрання Байдена, але це не відбулось, бо не було бажання нашкодити Україні котра на свою голову обрала цього покидька із усією його бандою хабарників, крадіїв, зрадників та відверто тупих!!!
показати весь коментар
02.08.2023 10:39 Відповісти
Так, погоджуюся, вони це зроблять після виборів, коли замість Боневтіка буде інший Президент.
показати весь коментар
02.08.2023 10:58 Відповісти
Ну, якщо ми самі виявимся неспроможні та дамо цьому злочинцю втекти від покарання, то тоді дійсно можливе висування звинувачень з боку США, але це буде черговою ганьбою у наш бік і будуть праві ті хто назвуть нас безпорадними і за це буде соромно!!!
показати весь коментар
02.08.2023 11:11 Відповісти
1) проти діючої першої особи санкції не застосовують

2) застосовують колективну відповідальність за обрання собі такого лайна:

- в тому числі, сповільненням підтримки, бо зелені забагато ********* на асфальті та їх зебіли занадто голосно реготали на шашльіках
показати весь коментар
02.08.2023 21:38 Відповісти
показати весь коментар
02.08.2023 10:39 Відповісти
Якщо це не фотошоп, то Трамп ще й бичара з впертістю віслюка!!!
показати весь коментар
02.08.2023 10:41 Відповісти
здається це згенерувала midjourney

показати весь коментар
02.08.2023 10:46 Відповісти
та "закрийте" вже того рижого хЙла2
показати весь коментар
02.08.2023 10:40 Відповісти
Это конечно хорошо, но как же деградировала политическая система в США! Если явно пророссийский кандидат с кучей заведенных на него уголовных дел имеет шансы победить на выборах.

показати весь коментар
02.08.2023 10:53 Відповісти
З огляду на те що вважаю політичну систему непричетною до цього дублюю один зі своїх попередніх постів: Я б сказав інакше. Надто багато людей у всьому світі завдяки багатьом ТБ шоу, псевдонауковим фільмам, блогерам та наявним сектам переконані у наявності теорії "великого заколоту" та "таємного всесвітнього уряду", а популісти, такі як Трамп та Зеленський, )(уйло (він же путін) і Лукашенко (він же бульбафюрер), Гітлер та Муссоліні (у їх часи цим займалась бульварна пресса) цим користувались та користуються. Тому коли вони розповідають свої байки "мудрий нарід" тієї чи іншої держави легко вірить лише НА СЛОВО, як вірить у подібне по вище мною згаданому вже за звичкою, як "само собою зрозуміле"! Тож ця передвиборча брехня легко пророщується у головах які були розпушені здавалося б просто "кумедними" та "цікавими", "безневинними" казками що призводить вже до РЕАЛЬНИХ та ЖАХЛИВИХ наслідків. Отак з першого погляду непов'язані речі роблять з людей слухняне стадо яке тягнеться не до розумних висловлювань, а до тих які яскравіші, емоційніші, багатообіцяючі, хоч у реальності і безглузді!!!
показати весь коментар
02.08.2023 11:16 Відповісти
Та посадить вже цього нарциса. Хай цвіте за гратами.
показати весь коментар
02.08.2023 10:58 Відповісти
давайте чесно - якби не війна то у нас би теж одного колишнього б посадили.

чи я один пам'ятаю як навколо нього почали зтягувати усе - закон про олігархів, розслідування діяльности на посаді і багато иншого

це ще з часів януковича така забавка - взяти когось за косу і посадити щоб влаштувати народу колізей...
показати весь коментар
02.08.2023 11:18 Відповісти
эту старую швабру давно пора посадить,ведь очевидно что он бушар трех букв раши,неужели Американцы не видят это,он готов продать кого и что угодно лищь бы угодить путину
показати весь коментар
02.08.2023 11:27 Відповісти
Чому про Байдена ніхто не згадує? ЗМІ мовчать...зараз йде розгляд справ його синочка і Бурізми, які нашій владі не хочеться і згадувати. Трамп якраз і сказав, що якщо Путін не припинив стріляти, то дав би Україні достатньо зброї., що не скажеш про Байдена, який слідує лінії Росії, хоча на словах може Путіна і назвати вбивцею. Але наш нарід любить гарні слова, та ще й мову, віру і армію. Коли прийде до влади Трамп- війна припинеться. Просто опускаєш ціну на рос.нафту. Чомусь Байден таке не зробив...Ітд. Люди не вірте лівацьким ЗМІ-вони з Росією заодно.
показати весь коментар
02.08.2023 12:25 Відповісти
А рильце-то в пушку, але знову в курятник хочеться... Хде байцовский пятух, шоб "лисицу в глаз" та й решітки навкруги Капітолію не завадять. АРХ М
показати весь коментар
02.08.2023 12:38 Відповісти
як висунули - так і засунуть назад

йому відверто на це пофіг і, схоже, на реальні кроки мало хто там спроможний
показати весь коментар
02.08.2023 12:54 Відповісти
ТА КОЛИ ВИ ЙОГО ВЖЕ ЗАСАДИТЕ ?!!!
показати весь коментар
02.08.2023 12:59 Відповісти
Путинскую шлюху на нары.
показати весь коментар
02.08.2023 14:24 Відповісти
Нарешті американське ***** сяде на парашу!
показати весь коментар
02.08.2023 16:22 Відповісти
две попытки импичмента, куча исков, уже какой по счёту пшик против Донни? всё мимо.
показати весь коментар
03.08.2023 02:30 Відповісти